dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

959 000 zł49,69 m² 19 299,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwa pokoje w atrakcyjnej lokalizacji. Na sprzedaż przestrone i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,69m2 położone na 3 piętrze w kameralnym , 3-pietrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 794 000 zł46 m² 39 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament premium 46 m w inwestycji Towarowa Square, metro Rondo Daszyńskiego. Apartament premium w sercu Warszawy Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji Towarowa Square.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41,90 m² 15 274 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

S8 | Autobus |tramwaj - to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki. Bez prowizji bez pcc Mieszkanie 2 pokojowe - 41.90 m + Balkon 6,35 m + Loggia 2,10.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

# komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | Marywilska 68b | Rronson Miasto Moje | miejsce parkingowe Do wynajęcia bardzo przyjemne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł35 m² 24 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł51,90 m² 15 221,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, mieszkanie na Wawrze - Międzylesie 52 m 2 - bardzo praktyczny metraż umeblowane więc gotowe, do zamieszkania, remont instalacji był w 2015 roku , odświeżenie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,10 m² 17 353,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,27 m² 13 192,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Kramarskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z oddzielną kuchnią. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,46 m² 66,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe umeblowane mieszkanie z podziemnym garażem, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Dzieci Warszawy 17D, na granicy Ursusa i Włoch. Spokojna okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł45 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 45 m , zlokalizowanego w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 905 zł55,45 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł33,15 m² 18 096,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Twój spokojny azyl w sercu Włoch Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 120 zł39,52 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Idealne pierwsze własne M W spokojnej okolicy - warszawa włochy Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym metrażu z balkonem lub ogródkiem w zielonej części Włoch. Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 981 zł36,72 m² 14 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł36,57 m² 20 973,48 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe - 36,57 m - mieszkanie z dużą loggią w nowo powstałej inwestycji przy Alei Polski Walczącej to propozycja idealna dla singla lub pary, którzy szukają stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł48 m² 98,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Świeżo wykończone, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w inwestycji Krakowska Vita. Na nieruchomość.