dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 454,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 38,50 m | Umeblowane | 2 Pokoje + Kuchnia | 10 Piętro | Z Windą | Czynsz 790 zł | Jezioro Balaton | Świetna Komunikacja | ch Promenada | Francuska | Uniwersytet swps | Centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

611 000 zł31 m² 19 876,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. W budynku 2 windy. Na klatce dodatkowe zamykane drzwi do trzech mieszkań. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,91 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w dobrej lokalizacji. Budynek z basenem i siłownią. Garaż podziemny. Duża loggia. Okna wychodzą na wschód. Zapraszam na prezentację. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90 m położone na 2 piętrze w budynku z lat 70. przy ul. Afrykańskiej. Idealna propozycja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radzymińska

Szmulowizna,Warszawa

3 724 zł44 m² 84,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne, zadzwoń i umów się na oglądanie! Na wynajem duże, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o powierzchni 43,95 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

575 500 zł33 m² 17 599,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł43 m² 99,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe, mieszkanie 2 pokojowe położone na 1 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy spokojnej ulicy św. Barbary. Kamienica położona jest w spokojnej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane na Targówku (bródno). Do stacji metra Bródno 800 m. Nieruchomość w stanie do własnej aranżacji (12 lat temu przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobiszewskiego

Wola,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Woli 45 m., przy Parku Moczydło, cicha, spokojna okolica. Na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym. 2 pokoje, odrębna kuchnia, łazienka z prysznicem, balkon, przedpokój. Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

713 900 zł46 m² 15 655,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

690 000 zł31 m² 22 258,10 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 31 m , znajdujące się tuż obok Dworca Zachodniego (15 min spacerem). Doskonała lokalizacja oraz funkcjonalny układ sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bemowo Park z miejscem postojowym. Dostępne od 1 sierpnia mieszkanie 2 pokoje Z balkonem | 43 M2 | nowe osiedle | 4 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja - 100 metrów do stacji metro Służew. Atrakcyjny rozkład - powierzchnia mieszkania 53 metry - 2 oddzielne pokoje, kuchnia pomiędzy, duża swoboda i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

578 000 zł48 m² 11 917,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, dużą garderobą i balkonem. Kameralny budynek jest położony na zielonym, zamkniętym i chronionym osiedlu Derby. Dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

599 742 zł36 m² 16 660 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,79m2 + balkon 5,67m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł42 m² 22 703,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

*Na sprzedaż urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Pięciu Rogów* Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Warszawy, na ul. Kruczej 51, w Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Korczak

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla miłośników zwierząt Do wynajmu nowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w nowo oddanym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mszczonowska

Ochota,Warszawa

745 000 zł33 m² 22 575,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 mkw, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota, ul. Mszczonowska. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Gołąbki,Warszawa

550 000 zł32 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na parterze 6-piętrowego apartamentowca z windą, wybudowanego w 2012 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdecka

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dostępnego od zaraz, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w klimatycznej, przedwojennej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

1 075 000 zł50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży słoneczne i zadbane, dwupokojowe mieszkanie, przygotowane do zamieszkania. Apartamentowiec z 2008 r, na zamknięte i chronione osiedle. Mieszkanie nigdy nie wynajmowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

609 398 zł38 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 37,34m2 + balkon 8,35m2 ochota/włochy - obok wkd Raków To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

829 000 zł38 m² 21 815,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduję się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu charakteryzuję się niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

3 060 zł41 m² 75,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł58 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie z duszą tuż przy Metrze Służew, w zielonym sercu miasta Przestrzeń, która daje możliwości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł40 m² 197,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowego, ekskluzywnego, dwu pokojowego mieszkania, wykonanego w stylu Francuskim, zlokalizowanego w Śródmieściu Południowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajansowa

Rakowiec,Warszawa

648 000 zł38 m² 16 883,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,38m2 + balkon 8,03m2 warszawa / raków / eko osiedle 12 minut spacerem do stacji pkp rakowiec bezpośredni dojazd tramwajem do centrum warszawy To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

510 000 zł40 m² 12 911,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu nieruchomość o powierzchni 39,5m kwadratowych. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z 2013 roku, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

594 000 zł42 m² 13 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Warneńskiej. Blok po termomodernizacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lekka

Bielany,Warszawa

698 000 zł31 m² 22 487,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metro młociny 8 min / bielany / 30 m2/ garaż / 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie, które zlokalizowane jest na warszawskich Bielanach przy ul. Lekkiej. Lokal o powierzchni 31,04 m2 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 950 zł37 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 37 m przy ulicy Duninów 8 w pobliżu Urzędu Miasta dzielnicy Białołęka. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

790 000 zł39 m² 20 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedwojenna perła na Starym Żoliborzu, klimatyczne mieszkanie z duszą, świeże, zadbane, usytuowane w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja: stary Żoliborz - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

647 800 zł43 m² 15 206,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

739 000 zł42 m² 17 641,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje / Doskonale skomunikowana część Ursusa / 42 m / Garaż podziemny / Balkon 3 m2 Przemyślane i wygodne 2-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

733 000 zł38 m² 19 391,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, bielany, ul. Władysława Smoleńskiego. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

485 000 zł40 m² 12 134,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w Ursusie, o pow. 39,79 m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie rozkładowe, z kuchnią w prześwicie, w stanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

608 000 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 40 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Solec,Warszawa

569 000 zł28 m² 20 690,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

*Urocza kawalerka z oddzielną strefą sypialnianą na Solcu, śródmieście* Mamy przyjemność zaoferować kawalerkę o powierzchni 27,5m , zlokalizowaną w doskonałym punkcie komunikacyjnym.