dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 871,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 66 m - Ochota, ul. Opaczewska. Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w amfiladzie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na Ochocie.l Podstawowe informacje: - Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 270 000 zł51 m² 24 902 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowo urządzony, komfortowy apartament w kamienicy z lat 50' tuż przy Ogrodzie Krasińskich i metrze Ratusz Arsenał! budynek: historyczne Osiedle Prezydenckie przy ul. Generała Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Nowe Włochy,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, warszawa - Nowe Włochy, ul. Obywatelska Podstawowe informacje: - powierzchnia: 42,5 m . - 2 pokoje + balkon - I piętro - Rok budowy: 2013 Dodatkowo: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji - Aby zaoszczędzić Państwa czas, poniżej przedstawiamy kluczowe informacje. Pełny opis znajduje się w dalszej części ogłoszenia. English below, we speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

637 000 zł38 m² 16 675,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna lokalizacja i dwa osobne pokoje. Oddzielna kuchnia doświetlona pośrednio szklaną przegrodą. Przestronna i komfortowa łazienka z wanną. Mieszkanie do remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

749 000 zł34 m² 22 029,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy urokliwe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 57a. Budynek jest wyposażony w monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł48 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia stylowe mieszkanie w kamienicy | Stary Mokotów | blisko Łazienek Królewskich Na wynajem jasne, ciche i dwustronne mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

599 000 zł35 m² 16 920,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w bloku z 2001 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Pierwotnie mieszkanie zaprojektowane było jako dwupokojowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Imielin,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Fort Służew, ursynów Imielin. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułku AK Baszta

Mokotów,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 206 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje na Mokotowie Stacja Metra Wierzbno na pieszo 10 min Budynek z 1996r , Rama H, apartamentowiec Balkon 6 m Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i świeżo odmalowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku w świetnym punkcie komunikacyjnym - tuż obok Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ustawne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, na 6 piętrze (w budynku z windą) , w kamienicy z 1958 roku, przy ul. gen. W.Andersa 21A , na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Do wynajęcia od marca. Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, bezpośrednio w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie urządzone pod okiem architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 089 900 zł44 m² 24 492,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, położone na 3. piętrze w 8-piętrowej kamienicy z windą z 1953 roku, będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (2019 r.), przy ul. Dereniowej na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się z: salonu z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

585 000 zł40 m² 14 783,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z potencjałem na Sadach Żoliborskich - 9. piętro z loggią i pięknym widokiem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 700 zł34 m² 79,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Bemowo* ul. Kryształowa * dwa pokoje* 34 m2 * trzy balkony * metro M2 - stacja Bemowo * link do spaceru: ** do objęcia od zaraz ** tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego * atuty: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia: - 2 pokoje, 38m2, bardzo jasne i ciche - piękny widok z okna, okna na podwórze. Mieszkanie po remoncie. Salon z kuchnią, nowy sprzęt agd, zmywarka, pralka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) > przystanki autobusowe, mnóstwo sklepów i punktów usługowych tuż pod osiedlem > dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Targówek,Warszawa

812 000 zł55 m² 14 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej. Osiedle strzeżone całodobowo, monitoring zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 029 000 zł55 m² 18 709,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament klasy premium | 55 M | spa & siłownia Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej 20 ekskluzywna oferta dla wymagających Prezentujemy wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Bródnie (targówek). Lokal znajduje się na 2 z 10 pięter w bloku posiadającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

760 000 zł36 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świeżo wyremontowane mieszkanie, niewymagające remontów. Wysoki standard. Meble w zabudowie w każdym pomieszczeniu. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

859 000 zł46 m² 18 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 w centrum Kabatach przy urokliwej, zabytkowej Alei Kasztanowej przy ulicy Jeżewskiego. Samo mieszkanie bardzo ustawne - układ jest taki, że nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Okęcie,Warszawa

688 000 zł39 m² 17 641 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Warszawa, okęcie, ul. 1-go Sierpnia, blisko Alei Krakowskiej Gotowe do wprowadzenia 38,5 m2 dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i balkonem. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, gustownie wykończone mieszkanie - 40 m | Pierwszy najemca Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł43 m² 90,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo pragnę przedstawić ofertę nowego apartamentu z garażem i dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym i eleganckim kompleksie przy ulicy Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy, kamienica z 1962 roku w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

579 000 zł35 m² 16 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w Ursusie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 8-piętrowym bloku z dużą windą i zadbanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

955 000 zł43 m² 22 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyposażone 2-pokojowe mieszkanie 37m2 w wysokim standardzie i świetnej lokalizacji przy wejściu do metra Stokłosy. Więcej:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2016 roku położonym w Warszawskim Ursusie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

8 900 zł110 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designersko zaprojektowany, luksusowy apartament dla wymagających! rozkład Apartament o powierzchni 110 m2 powierzchni składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Zielona,Warszawa

632 000 zł48 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. Miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

2 980 zł58 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę (bezpośrednio) 2-pokojowe (58m) na Kabatach, metro, ogródek. Wyjątkowe, klimatyczne i przestronne mieszkanie z własnym mini-ogródkiem tonącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zakochaj się w tym miejscu w Walentynki! Dzień Otwarty w sobotę 14.02 od godziny 10-tej. Skontaktuj się i umów na wizytę. Zamieszkaj w spółdzielni dziennikarzy, miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Mokotów,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 329,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tyc zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Okolica zielona, duże przestrzenie między blokami, zabudowa czteropiętrowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Langego 6 w Warszawie. Lokal przeszedł generalny remont i znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kuglarska

Rembertów,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011