dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

520 000 zł46 m² 11 207 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

785 000 zł35 m² 22 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Biuro Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na klimatycznym Żoliborzu Dziennikasrkim pośród starych willi. Lokal składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 39,15 mkw Przy ulicy Siedmiogrodzkiej na Woli. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 750 zł54 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiż i Elegancja Dwupokojowy Apartament 54 m na marina mokotów Oferta dla osób ceniących luksus, bezpieczeństwo oraz bliskość natury w sercu miasta. Mościcki Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

649 000 zł42 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone przy ul. Puszczy Solskiej 3 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z 1975 roku, budynek zadbany, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu zamieszkać - w jasnym wnętrzu z dużą strefą dzienną i zielenią za oknem? To propozycja dla pary, która chce wygodnie żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 020 000 zł54 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie przy rondzie Waszyngtona. Lokal składa się z salonu z balkonem, osobnej kuchni, sypialni oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo kultowej ul. Francuskiej będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł31 m² 18 834,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszej bazie - bez ogłoszeń na portalach. Do wynajęcia duży dwupokojowy apartament kompletnie meblowany i wyposażony w agd (pralka, lodówka, zmywarka). Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 Warszawa, kamionek, ul Grochowska 277, parter w 4 piętrowej kamienicy z 1936r. Budynek po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Ochoty Rakowiec, przy ul. Mariana Nowickiego 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone w apartamentowcu o podwyższonym standardzie róg Obrzeżnej i Cybernetyki.Salon połaczony z kuchnią (jest zmywarka),w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 065 000 zł45 m² 23 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z 1936 roku, w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się tuż przy Placu Zbawiciela i Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł54 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, przestronny, cichy apartament 53,5 m z miejscem postojowym w sercu Miasteczka Wilanów Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 155,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Wyobraź sobie poranek na Ursynowie: budzisz się w spokojnej, kameralnej okolicy, otwierasz drzwi na balkon i przez chwilę po prostu oddychasz bez pośpiechu, bez hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu eleganckie, nowoczesne, funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Krochmalnej róg Al. Jana Pawła II. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe blisko metra Kabaty. Wejście do metra max. 50m. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie , zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone w b.wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko stacji metra z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym jak i aranżacyjnym. Mieszkanie o powierzchni 40 m usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Nowolipki,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu warszawskiej Woli - ul. Wolność, nowolipki, warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 48 M2, 2 pokoje, pierwszy najemca, ul. Handelsmana, wilanów. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w inwestycji Royal Residence nowoczesnej enklawie niskiej zabudowy, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 558,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Apartamenty Murano synonim wysokiej jakości, komfortu i wyjątkowej lokalizacji w śródmieściu Warszawy. Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 36,24 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

820 000 zł55 m² 15 018,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Są mieszkania, które są ładne. I są takie, do których wchodzisz i czujesz spokój. To jedno z nich. Trzecie piętro, cisza, miękkie światło wpadające przez okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

2 720 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczny, zupełnie nowy, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 5 piętrze, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

1 175 000 zł44 m² 26 704,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5 km od centrum). 2 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 6.03.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ENGLISH VERSION BELOW Do wynajęcia nowoczesny, przestronny i jasny apartament na Żoliborzu (Rezydencja ArtEco, Sady Żoliborskie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - aneks kuchenny - łazienka, - przedpokój, - balkon. Do lokalu przynależy piwnica. Budynek ocieplony. Dwa parkingi za szlabanem. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

1 049 000 zł55 m² 19 000,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Kaliskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

1 119 000 zł50 m² 22 380 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , świeżo wyremontowane w zabytkowej kamienicy z 1958 roku. Układ mieszkania został dokładnie odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 413,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 39,14 m z ogrodem 38 m | 2 pokoje | wys. 3,4 m | Garaż | komórka lokatorska | Wola, ul. Jana Kazimierza To mieszkanie jest propozycją dla osób, które cenią kolor, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na sprzedaż lub wynajem ul. Wałowa, warszawa | 2 pokoje | 9. piętro Na sprzedaż lub wynajem atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Wałowej, w ścisłym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

549 000 zł34 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1960 roku, przy ul. Erazma Ciołka na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

559 000 zł30 m² 18 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Prestiżowy adres w sercu Starego Żoliborza - oferujemy unikalny lokal w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy samym Placu Inwalidów. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

**2 pokoje z balkonem | winda | osiedle zamknięte** Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane przy ul. Odkrytej (tarchomin, warszawa). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

@ komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie ul. Janowskiego 13 @ Lokalizacja: ursynów, warszawa blisko Wyścigów na Służewcu, sklepów i komunikacji miejskiej. @ powierzchnia: 53 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 148,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament 73 m , Wilanów - designerski remont, balkon, garaż, gotowy do zamieszkania! To miejsce, które łączy prestiż, wygodę i styl życia, którego oczekują wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny, słoneczny 2-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na zieleń | Białołęka, ul. Mochtyńska Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 627,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z windą z 2017 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Belliniego Na powierzchnie mieszkania składa się: -dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

649 000 zł36 m² 17 878,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciche mieszkanie 36,3 m2, z przepięknym widokiem na panoramę Mokotowa. Idealne dla singla, pary lub na wynajem zarówno długo jak i krótkoterminowy. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł31 m² 18 834,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij