dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nowe mieszkanie w bloku oddanym do użytku w 2009r. osiedle ogrodzone, z całodobową ochroną i monitoringiem, mieszkanie na 2 piętrze (blok 3-piętrowy), winda do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Sprzedam bezposrednio mieszkanie własnościowe, 2-pokojowe (53m2) + piwnica. Mieszkanie na 2 pietrze z 4, w kamienicy z cegly; wysokosc mieszkania: 2,85m. Mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielny pokój z balkonem w mieszkaniu przy ulicy Górczewskiej (róg Górczewskiej i Sokołowskiej). Mieszkanie wyposażone,53m2, dwupokojowe. Doskonałe połączenie komunikacyjne.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. van Gogha

Tarchomin,Warszawa

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na Wisłę. Osiedle nowe, ogrodzone, strzeżone, otoczone zielenią. Dużo miejsc parkingowych. Plac zabaw dla dzieci. 2 pokoje z oddzielną kuchnią, w przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 16; winda: jest; pow. balkonu: 6 m2; piętro: 2; garaż: brak; * 40 m2 + taras 6 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Grochów,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, dzielnica: praga Południe ( Grochów ) ulica: komorska Blok z 2003 r.(cegła) piętro 2 z 7 Powierzchnia całkowita: 51 m. kw. Mieszkanie bardzo ładne, widne, całkowicie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: brak umeblowania; liczba pięter: 5; winda: jest; przecznica: jagiellońska; piętro: 1; garaż: garaż;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 10; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo dobra lokalizacja, budynek z 1976 roku w pobliżu Metra Wilanowska, poza tym komunikacja tramwajowa i autobusowa. Mieszkanie o pow. 43, 55 m2, na 11 piętrze, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, nowe 43m, umeblowane, agd, przeszklony balkon,miejsce garażowe,blisko metra,bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pory

Stegny,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; przecznica: sikorskiego; piętro: 5; nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

430 000 zł54 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zadbane, niezniszczone, posiada garderobę, nowocześnie wykończoną kuchnię oraz łazienkę. Całość wyłożona parkietem z akcji. Mieszkanie posiada duży zadaszony balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 7; winda: jest; piętro: 6; nowe mieszkanie do wynajecia od 15 sierpnia Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

232 000 zł41 m² 5 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednia oferta! Dwupokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 40,64 m2 z loggią oraz miejscem postojowym na parkingu w cenie. Kwalifikuje się do programu rodzina na swoim. Oferta tańsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

329 000 zł32 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: kuchnia: glazura: jest; strona Świata: płd-wsch; powierzchnia: 5 m2; rodzaj kuchni: widna; podłoga: terakota; łazienka: glazura: jest; podłoga: terakota; opis: wanna; powierzchnie: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane; liczba pięter: 4; piętro: 0; mieszkanie ciche, w pełni wyposażone i umeblowane. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: nr licencji: 1659 * Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Tarchomin,Warszawa

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widna kuchnia, duże, ustawne pokoje, częściowo umeblowane. Oś. strzezone, cicha spokojna okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, poczta, szkoły i przedszkole oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchenny i duza lazienka. Mieszkanie jest czyste, ciche i przytulne. Mieszkanie jest w pełni urzadzone. Posiada sprzet agd, dostep do internetu, telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 5; mieszkanie w nowym budynku przy ul. Wiatracznej. Budynek nowocześnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 2; garaż: brak; mieszkanie umeblowane i wyposazone. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: kuchnia: glazura: jest; strona Świata: płd-zach; powierzchnia: 5 m2; rodzaj kuchni: aneks kuchenny; łazienka: glazura: jest; podłoga: terakota; powierzchnie: 4 m2; liczba łazienek: 1;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym - idealne na biuro i do zamieszkania. Odświeżone (malowanie kilka dni temu, obecne zdjęcia przed odnowieniem). Przez ostatnie kilka lat w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 3; garaż: garaż podziemny; mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 17; winda: jest; piętro: 14; garaż: garaż podziemny; mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne mieszkanie na spokojnym osiedlu. Okna wychodzą na południe. Za ogrodzonym ogródkiem trawniki i krzewy, a za alejką plac zabaw. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio .Mieszkanie umeblowane. Pralka ,lodówka. 2 pokoje z aneksem kuchennym. Do ceny należy doliczyć opłaty licznikowe. Kaucja za 2 miesiące. Wolne od połowy września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poborzańska

Targówek,Warszawa

480 000 zł51 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w nowym osiedlu. Salon otwarty na kuchnię 26,5 m2, drugi pokój 14,5 m2, przedpokój 5,5m2, łazienka 4,4 m2. dużą zaletą niniejszego mieszkania są przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Powiślu. Blok i mieszkanie po remoncie ( nowe okna ) Dwa pokoje ( sypialnia + salon z kuchnią ) nie przejściowe. Z salonu wyjście na balkon. II piętro, bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie jest słoneczne, umeblowane, odświeżone, dostępne do wynajmu od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę urokliwe mieszkanie w cichej i zielonej oklicy, budynek 4 pietr., pietro 2, z cegły, nowe drewniane okna, zadbane.Pokoje 20 i 9 m.Kuchnia połączona z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 1; garaż: garaż podziemny; budynek z 2001 roku, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pięknie wykończone, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem po generalnym remoncie (nowe drewniane podłogi, zabudowa kuchni, sprzęt agd, szafy wnękowe). Nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle, strzeżone, nieopodal lasku bielańskiego i Puszczy Kampinoskiej. Położone blisko metra Młociny i metra Wawrzyszew oraz komunikacji tramwajowej. Mieszkanie urządzone komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Górce,Warszawa

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: kuchnia: glazura: jest; strona Świata: płd; powierzchnia: 8 m2; rodzaj kuchni: widna; podłoga: terakota; opis: nowe agd,zabudowa; łazienka: glazura: nowa; podłoga: terakota;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Garaż i piwnica płatne dodatkowo 300 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie przy ul. Langego, 43m2. Cena za wynajęcie 2300 + licznik elektryczny. Kaucja zwrotna w wysokości miesięcznej opłaty za wynajem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

677 430 zł58 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, v piętro, dodatkowo z komórką lokatorska 4,3 m na tym samym piętrze i garażem podziemnym. Cicha, spokojna uliczka, niedaleko las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę umeblowane dwupokojowe mieszkanie (55 m2)+garaż podziemny przy ul. Tomcia Palucha 7 (skorosze, nowe osiedle, ładna zieleń). Mieszkanie zadbane, przestronne, rozkładowe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia od zaraz, kuchnia i łazienka calkowicie urzadzone. Pokoje czesciowo urzadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

555 000 zł55 m² 10 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; liczba pięter: 4; telefon: jest; winda: jest; komunikacja: mzk, pkp; tvkablowa: jest; piętro: 2; domofon: jest; osiedle zamknięte, budynek z cegły.Okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij