dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą w świeżo wykończonym 2 pokojowym mieszkaniu! lokalizacja (mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji na nowym osiedlu przy al. Krakowskiej): - ok. 1-2 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł49 m² 18 200,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,9 m2, znajdujące się na 7 piętrze 11 piętrowego budynku z 2009 roku budowy przy ul. Grójecka, 194, w inwestycji Triton Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

935 000 zł53 m² 17 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży ciche, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 z balkonem i klimatyzacją, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 44m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Stefana Żeromskiego, bielany Słodowiec. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

431 000 zł39 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

1 210 227 zł53 m² 22 995 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Agent prowadzący Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,63 metrów. Atutem jest duży zadbany taras o powierzchni 24,66m2 z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dom Development | Praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Drwęckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł60 m² 21 758,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

5 500 zł45 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 45 m2 wraz z przestronnym balkonem. Znajduje się na 5 piętrze z 12, w świeżo wyremontowanym budynku wraz z klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokal inwestycyjny 57 m | Idealne pod działalność | Możliwość zaaranżowania 3 pokoi Na sprzedaż mieszkanie o wysokim potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3 minuty pieszo od metra - Bielany, ul. Słodowiec 10 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na ostatnim piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krymska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł42 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

969 000 zł49 m² 19 775,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,05m. Zlokalizowane na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

2 950 zł40 m² 74,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | klimatyzacja | balkon | garaż | ursus Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,80 m z balkonem, położone w Warszawie przy ul. Herbu Oksza 29,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Żelazna Brama,Warszawa

9 800 zł61 m² 160,66 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie W ścisłym centrum Z balkonem Wysoki standard | Dla pary lub singla | Świetnie skomunikowana okolica | Złote Tarasy I Miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

699 999 zł39 m² 18 111,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł40 m² 18 875 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej - lokalizacja, która sprzedaje się sama i gwarantuje bardzo wysokie zainteresowanie zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł36 m² 31 944,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Mennica Residence - centrum Warszawy Westate Wola ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament znajdujący się w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Odolany,Warszawa

719 000 zł36 m² 20 134,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne do życia, a jednocześnie świetnie sprawdzi się jako inwestycja? Ta nieruchomość łączy funkcjonalny układ, bardzo dobrą lokalizację i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe, 50,5 m , Warszawa, białołęka, ul. Krzyżówki. Oferujemy przytulne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,5 m z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Przyzbie

Kabaty,Warszawa

2 900 zł44 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym | gotowe do wprowadzenia | miejsce w garażu podziemnym w cenie Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

571 000 zł38 m² 15 026,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w wysokim bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Doryckiej- blisko metra Młociny. Monitoring przed budynkiem. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

939 000 zł50 m² 18 965,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Przyzbie

Kabaty,Warszawa

750 000 zł44 m² 17 127,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym | miejsce w garażu podziemnym Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, idealne dla singla lub pary. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie z klimatem - 2 pokojowe - usytuowane w staromiejskiej kamieniczce, z widokiem na zielony skwer. Dostępne od 9 lutego, możliwość obejrzenia po uprzednim ustaleniu terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

850 000 zł42 m² 20 233,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,01 m2, znajdujące się na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z 2024 roku budowy przy ul. Jutrzenki, 114b, na osiedlu Miasteczko Jutrzenki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 934,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

We spek pl, ua, ru, eng 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48m2, piętro 8/9 z windą, w budynku z 2016r., przy ul. Sokratesa, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Dlaosób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giserska

Szamoty,Warszawa

574 000 zł26 m² 22 170,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam na prezentacje urokliwego mieszkania położonego w Warszawie przy ul Giserskiej. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 699 zł52 m² 90,37 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, chronionego osiedla przy ul. Powązkowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal od wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł46 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy klimat warszawskiej kamienicy z nowoczesnym, niemal apartamentowym standardem? Przy ul. Dąbrowszczaków 12 czeka na Ciebie przestrzeń, która została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 52 mkw., usytuowane na 2. piętrze budynku z 2009 roku. Lokal znajduje się na spokojnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Młynów,Warszawa

669 000 zł28 m² 23 978,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie na Sprzedaż świetna lokalizacja na warszawskiej Woli, ul. Płocka Do sprzedania stylowe, świeżo wykończone mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 50., położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocławek,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, parter/2 w budynku z 1997 r., Praga-Południe Gocławek. Mieszkanie do rearanżacji/odświeżenia, doskonałe dla singla/singielki, pary, małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 160 zł37 m² 166,49 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje dwupokojowy apartament w prestiżowej inwestycji mennica residence atuty Luksusowy apartamentowiec z rozbudowaną strefą rekreacyjną Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Wesoła,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 47,05 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane w Warszawa Wesoła, ul. Plac Wojska Polskiego 134. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 085 000 zł39 m² 27 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | 39 m + 28m2 | funkcjonalność i komfort w kameralnym osiedlu Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Młynów,Warszawa

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,96m2 usytuowane w okolicach ul. Karolkowej na bliskiej Woli. Lokal znajduje.