dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

370 000 zł46 m² 7 962,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym , strzeżonym osiedlu.Mieszkanie ładne, do wprowadzenia.W pokojach na podłodze panele w łazience glazura i terakota, w kuchni glazura.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

287 000 zł49 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, umeblowana. W jednym z pokoi jest zamontowana szafa wnękowa firmy Komandor. Łazienka widna z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

494 000 zł55 m² 8 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Kupujący nie płaci wynagrodzenia wynagrodzenie jest po stronie sprzedającego. Żurawia/bracka wspaniała lokalizacja i piękne mieszkanie w zabytkowej, przedwojennej kamienicy. Wysokie okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek wiatraczna residence. Mieszkanie rozkładowe, kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana, otwarta na salon. Łazienka z wc, kabina prysznicowa. W małym pokoju szafa wnękowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Powązki,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne mieszkanie na Żoliborzu na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w bloku VI piętrowym wybudowanym w 2007 r. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny apartament w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni 40 m2. Apartament jest po generalnym remoncie wykończony w wysokim standardzie. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Jest po całkowitym remoncie,na nowo zaprojektowane wnętrza z zachowaniem wielu elementów przedwojennych/sztukaterie na sufitach,podłoga dębowa./ Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

300 700 zł39 m² 7 710,26 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnia szansa na mieszkanie Z wykończeniem W cenie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 39m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. W pokojach na podłodze panele. Ciche, widne. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowe 2 pokojowe o pow. 53 m2 nowe, ul. Grupy ak Północ, okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec, cicho i kameralnie. W cenie miejsce postojowe pod budynkiem. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Na terenie osiedla znajdują się park, place zabaw, bank, restauracja, sklep spożywczy, winiarnia, pralnia, apteka. Nieopodal zielony kompleks- pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji w samym centrum Saskiej Kępy z widokiem na ogródki działkowe. Powierzchnia 50m2 Mieszkanie bardzo ciche! Wykończone z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

342 000 zł48 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe (dwa oddzielne pokoje), słoneczne, wysokie mieszkanie o powierzchni 70m2, znajdujące się na 2 piętrze w 5-piętrowej kamienicy na Ochocie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł61 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zarezerwowana Elegancki apartament w luksusowym osiedlu "menolly". Przestronny salon z bezpośrednim wyjściem do ogródka, połączony z otwartą kuchnią dyskretnie oddzieloną barkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiczna

Lewandów,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na osiedlu Derby. Kuchnia otwarta. Częściowo wykończone (panele, łazienka, drzwi wewnętrzne). Do mieszkania jest przypisane miejsce parkingowe zewnętrzne - w cenie mieszkania. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji, na Starych Bielanach w niskim budynku z cegły. Piętro 2/3. Świetne miejsce komunikacyjno -handlowe tuż przy stacji metra Stare Bielany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Wilanowie w nowym budownictwie przy ul. Branickiego, w cichej i spokojnej okolicy. Piętro 1/4 z windą i wideofonem. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czynszowa

Stara Praga,Warszawa

424 000 zł61 m² 6 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwu pokojowe mieszkanie, z dużą widną kuchnią na bardzo wysokim parterze. Sporej wielkości łazienka, przedpokój o nieregularnym kształcie. W kuchni pozostaje zabudowa. W oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

444 000 zł50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Starym Mokotowie, zielona okolica z niską zabudową. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Do odświeżenia. Kuchia widna, meble starszego typu. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Śródmieście , idealna cisza ,!balkon! , metro ratusz! Ładne klimatyczne mieszkanie w budynku z cegły lata 50r! , 2-piętro / w4p. Muranów lokalizacja W cichym centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Budynek z cegły z lat pięćdziesiątych. Doskonała lokalizacja w pobliżu metra Arsenał. W niedalekiej odległosci dwa parki i Stare Miasto. Bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł61 m² 62,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancja I wygoda W ścisłym centrum Mieszkanie w ścisłym centrum miasta, na tyłach kina femina. Idealne dla osób ceniących sobie spokój , a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie śr. ciche, dwustronne, umeblowane. Zabudowa kuchenna i sprzęt agd (pralka, lodówka, kuchenka). Łazienka z kabiną prysznicową (pralka). Na ścianach gładź gipsowa. Grzejniki Purmo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikatowe, dwupokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na pograniczu Starej Ochoty i Śródmieścia. Przyjemna, spokojna i bezpieczna okolica. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewska

Włochy,Warszawa

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy na terenie dzielnicy Włochy. Kamienica jest po wymianie wszystkich instalacji i dachu. Mieszkanie o pow. 47 m2, na I piętrze, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (do metra Arsenał pieszo ok 5-7 minut). Po remoncie. Aneks kuchenny w przedpokoju. W dużym pokoju na podłodze parkiet, w małym panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

248 000 zł51 m² 4 862,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

DO negocjacji!pilnie! kupujący nie płaci wynagrodzenia!wynagrodzenie po stronie sprzedającego! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Targówku do remontuo powierzchni 51m2 .Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

323 000 zł39 m² 8 282,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek po kapitalnym remoncie. Wymienione piony, ocieplony, nowa elewacja, klatka po remoncie. Wokół dużo zieleni, obok plac zabaw. Mieszkanie do odświeżenia. W pokojach panele. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament for rent in wilanów mieszkanie na wynajem W wilanowie Mieszkanie widne, komfortowe, umeblowane w stylu kolonialnym, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia od zaraz, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w dobrym stanie, rozkładowe, jednostronne, północno- zachodnie. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc, glazura, terakota. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

287 000 zł38 m² 7 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie hipoteczne 38 m2, na Bielanach blisko metra. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane: 7 minut pieszo od Metra Młociny (ok. 600 m) oraz dużego węzła tramwajowo-autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kameralne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji! Blisko metro, łazienki Królewskie. Mieszkanie rozkładowe, b. widne(duże okna praktycznie na całą ścianę) o następującym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupujący nie płaci wynagrodzenia wynagrodzenie jest po stronie sprzedającego. Ładne, umeblowane mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia mieszkania. Nowe drewniane okna, gładź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Bielanach, ul. Andersena trzecie piętro, 2 pokoje, kuchnia i łazienka, łącznie 42m2. Blisko komunikacji, w pobliżu tramwaje przy ul. Wólczyńskiej. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

395 000 zł52 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Śródmieście Muranów ,! balkon , 1-piętro! metro ratusz!,park krasińskich , cisza zieleń!. Dobra lokalizacja W cichym centrum miasta! Dwa pokoje ładny rozkład pomieszczeń 51,56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękne, dwupokojowe mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w pobliżu sgh i Pola Mokotowskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie (parkiet, glazura, terakota) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard wykończenia mieszkania. Umeblowane i wyposażone 2.400 zł + media + kaucja, cicha uliczka odchodząca od Świętokrzyskiej. Bardzo dobra lokalizacja. Ścisłe centrum, ciche. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Górny mokotów, super bezpieczne położenie, kameralna i kulturalna plomba, mieszkanie bardzo ciche, ekspozycja połud.-zach., na ostatnim pietrze z bardzo cichą windą OTIS, aluminiowe.