dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze zadbanego, 11-piętrowego budynku z lat 60., wyposażonego w 2 nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m (2 pokoje), położone na 5. piętrze (z 6) w zadbanym bloku z 2005 r. idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

692 000 zł50 m² 13 979,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję do sprzedaży mieszkanie W kamienicy Z 1957 roku na ul skalbmierskiej przy metrze stare bielany. Lokal jest 2-pokojowy, z widną kuchnią, łazienką, miejscem na garderobę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 290 zł44 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w nowoczesnym budynku z recepcją przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł37 m² 92,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku tuż przy Ogrodzie Saskim i stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł40 m² 15 164,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Okazja! 2 pokoje z miejscem postojowym, grzybowska! Kultowa lokalizacja - na Osiedlu za Żelazną Bramą! Mieszkanie z widokiem na tętniące życiem centrum Warszawy. Takie miejsce w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 040 000 zł48 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

3 200 zł37 m² 86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem, położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2016 roku przy ul. Hennela 10 w Ursusie - dzielnicy Szamoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Wola,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 155,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z loggią położone na 1 piętrze w samym sercu Muranowa w jednej z najbardziej klimatycznych i zielonych części Warszawy. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

860 000 zł55 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego. Nieruchomość znajduje się na wyższym parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

785 000 zł48 m² 16 354,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Parametry techniczne: powierzchnia: 47,85 m Piętro: 4/4 (ostatnie cisza i spokój) Budynek: apartamentowiec z 2015 roku z cichobieżną windą Balkon: 8,75 m Dodatki: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżo wykończone mieszkanie, czeka na pierwszego najemcę. Lokalizacja/budynek: granica dzielnic Wola i Żoliborz. Osiedle "kolska od nowa", tuż obok Ronda Radosława. Dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

1 000 000 zł51 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja, komunikacja I infrastruktura. Mieszkanie o pow.51m2 na III kondygnacji w budynku z cegły z 1958r ( z windą), w samym sercu Warszawy, Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne, ładne mieszkanie, o powierzchni 40m2. 2 pokoje, otwarta kuchnia, w pełni wyposażona. Mieszkanie umeblowane. Łazienka z prysznicem i pralką. Duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

892 330 zł49 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

8 500 zł93 m² 91,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W rezydencji narbutta Taras | 2 miejsca postojowe | Cicha okolica | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń I standard: apartament składa się z: * Salonu * 1 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2 Pokoje w Ursusie | Top Gardens Apartments | Prywatność i Zieleń Szukasz mieszkania, w którym nikt nie zagląda Ci w okna, a rano wita Cię widok iglastych drzew? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Ochoty Rakowiec, przy ul. Mariana Nowickiego 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 676 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu do zamieszkania lub wynajęcia ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 950 zł43 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po generalnym remoncie, ul. Braci Wagów 11 Ursynów Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone przy ul. Braci Wagów 11 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 790,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów | 70 m Ciszy i Słońca - ul. Bobrowiecka | Potencjał na 3 pokoje Cena: 1 245 000 pln + 55 000 pln (miejsce w garażu podziemnym) Szukasz przestrzeni, która połączy prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 32 m2, miejsca postojowego oraz pomieszczenie przynależnego o powierzchni użytkowej 1,43m2 usytuowanego na piątej kondygnacji w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Salon z dużym balkonem, widok na piękne zielone i ciche podwórko, sofa rozkładana, stół i 6 krzeseł Oddzielna kuchnia z oknem (pełne wyposażenie i nowe sprzęty agd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

470 000 zł32 m² 14 873,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz jasnego mieszkania na Pradze-Północ, z windą i zielonym patio? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m przy ul. Jagiellońskiej 6 w zadbanym, niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

848 990 zł43 m² 19 589,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem i klimatyzacją - Harmony Park. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie z przestronnym tarasem, położone w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł45 m² 26 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Avenue Estate prezentuje elegancki apartament w przedwojennej kamienicy przy ul. Marszałkowskiej w pobliżu placu Unii Lubelskiej. Atuty Wysokość pomieszczeń aż 350 cm Przedwojenna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone na 11. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Hansa Christiana Andersena 6, dzielnica Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

7 900 zł50 m² 158 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie w przedwojennej, zabytkowej i pięknie odrestaurowanej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Unikatowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy - zielona, spokojna okolica. To wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy łączy w sobie wygodę, funkcjonalny układ i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Stare Włochy,Warszawa

1 500 zł54 m² 27,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia pokój w dwupokojowym mieszkaniu Warszawa, stare Włochy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

896 852 zł48 m² 18 703,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zobacz plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów - tysiące mieszkań z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w zielonej spokojnej okolicy na Mokotowie. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń : - widna kuchnia - sypialnia - duży pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

634 150 zł42 m² 15 098,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadrowa

Rembertów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! najemca nie płaci prowizji! Za oknem sosnowy las! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na wynajem, znajdujące się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu przy cichej ulicy kardynała Kakowskiego. Mieszkanie ustawne 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 140 zł41 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie przy ul. Jana Kazimierza 32 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 41,16 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

4 350 zł47 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij