dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junaków

Wawer,Warszawa

666 000 zł58 m² 11 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Cena W dół! | 2 pokoje | ogródek | garaż | Wawer - Radość - Szukasz komfortowego mieszkania, w którym poczujesz się jak w domu? - Marzysz o własnym ogrodzie? - Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, dwupokojowy apartament przy ul. Stawki 6 na Śródmieściu, blisko metra Dworzec Gdański. Doskonała komunikacja z centrum miasta. Idealna propozycja dla pracowników korporacji lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

347 654 zł39 m² 8 905 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 22.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowy, nigdy nie wynajmowany, luksusowo urządzony apartament usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 r. na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 30m2, zlokalizowane na 12 piętrze w wyremontowanym budynku z 1986 roku na pograniczu Śródmieścia i Woli, w pobliżu ul.Żelaznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

2 700 zł32 m² 84 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nowe, 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Stańczyka z panoramą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Ujazdów,Warszawa

3 000 zł32 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest umeblowane:) W salonie kanapa i stolik kawowy, stół i krzesła. W sypialni łóżko. Zapraszam! Wyjątkowe mieszkanie 32,5 m2. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Ochocie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. W pobliżu Hala Banacha. Świetny dostęp do komunikacji miejskiej - minuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

587 000 zł42 m² 13 976 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Okazja! Pełna własność księga wieczystą Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem Do sprzedania 2 lokale po 21m2 każdy połączone ze sobą wynajmowane na cele biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszej agencji zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się W niedzielę 10 lipca W godzinach 10.00 - 13.00. W celu umówienia wizyty proszę O kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 877,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz klimatycznego mieszkania w samym centrum Warszawy w kamienicy z historią? Lubisz korzystać z uroków miejskiego życia? A może zamierzasz zainwestować w mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Górskiego przy Nowym Świecie, na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie ma metraż 62 mkw i składa się z salonu z wydzieloną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

646 840 zł41 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prawie stuletnia kamienica została odrestaurowana z dbałością o każdy detal. Ponadczasowy, klasyczny styl połączyliśmy z nowoczesnymi technikami i materiałami, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na zieleń tuż obok toru wyścigów konnych Służewiec. Mieszkanie wykończone i gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w niepowtarzalnej lokalizacji. Prestiżowe, w pełni ogrodzone, monitorowane i bezpieczne osiedle Mokotów Park. Na osiedlu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Poznańskiej. Budynek z 1912roku, mieszkanie usytuowane na parterze. Bardzo ciche (drugi dziedziniec).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łodygowa

Zacisze,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zacisze, na którym znajduję się prezentowane mieszkanie jest obszarem nowego budownictwa, wielu punktów usługowych oraz dogodnej komunikacji z innymi częściami Warszawy. W tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

584 212 zł45 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Kompaktowe mieszkanie o powierzchni 44,95 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 999 zł60 m² 83,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, stylowy, industrialny loft w centrum Mokotowa, w inwestycji Qbik Loft Aparts. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

675 000 zł50 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,1 m2, w budynku z ochroną z 2002 roku, ul. Korotyńskiego, w pobliżu Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 288,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż gotowa do zamieszkania, nowa kawalerka - 28,18 m2. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem - 17,71 m2 -łazienka - 4,49 m2 -przedpokój - 5,98 m2 -do mieszkania przynależy duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

722 000 zł38 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone na bliskiej Woli, pograniczu Śródmieścia, w bliskiej odległości od Dworca Gdańskiego oraz Centrum. Jest to bardzo komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Imielin,Warszawa

550 000 zł42 m² 12 971,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Warszawski Ursynów to jedna z najbardziej lubianych dzielnic Stolicy. Ta znana okolica zachwyca niesamowitą infrastrukturą, komunikacją, nowoczesnymi budynkami i uroczą zielenią! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

385 063 zł25 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pokoje z łazienką z oknem. Salon z klimatyzacją. Możliwe umeblowanie wedle życzeń Najemcy. Zapraszam na prezentację. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Feel free to contanct me/ eng below Od zaraz! Gotowe do zamieszkania, odświeżone mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu z 2007 r na Wilanowie, ul. Sarmacka. Jasne i doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Wola,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek; budynek położony na bliskiej Woli przy ulicy Pańskiej. Doskonała lokalizacja, dosłownie 3 minuty pieszo do metra Rondo Daszyńskiego, warsaw Spire i inne budynki biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu "hubertus" na Mokotowie. Idealne dla singla, rodziny z dzieckiem bądź jako inwestycja. Lokalizacja: strzeżone 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

510 000 zł36 m² 13 972,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Marzysz o mieszkaniu z pięknym widokiem na las i świetnym dojazdem do centrum Warszawy? Jeśli tak, to mieszkanie czeka na Ciebie! Super mieszkanie na start w Warszawie jak i opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez zwierząt. Komfortowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na ostatnim 7 piętrze apartamentowca z 2010 r. w znakomitej lokalizacji na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 32 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, garderobą i bardzo dużym balkonem ok 5 m2. Zlokalizowane jest na na Pradze - Północ przy ul. Jagiellońskiej, w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł42 m² 16 257,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Ciche 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,52 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Otoczenie nieruchomości: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Wola,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 484,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2 pokoje o powierzchni 50,4 m na Woli, blisko metra Płocka Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

435 000 zł37 m² 11 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dolny Mokotów. Belwederska przy Piaseczyńskiej. Budynek z lat 60tych po pełnej modernizacji. W bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie z balkonem z pięknym widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 44 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w zmodernizowanej kamienicy na Bródnie, w pobliżu ul. Wysockiego. Wśród atutów prezentowanej nieruchomości należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Umeblowane i słoneczne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą usytuowane na parterze w wysokim budynku jw Construction z windą z 2004 roku na warszawskim Tarchominie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 222 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Górczewskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 44,92 m2, którą składa się z: - pokój 1 - 18,5 m2 - pokój 2 - 10,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feel free to contanct me/ eng below Dostępne od początku sierpnia! Pierwszy najem! Po generalnym remoncie, z widokiem. Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

430 000 zł36 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5m2 usytuowane na 10, ostatnim piętrze w budynku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Szegedyńskiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

440 000 zł36 m² 12 290,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie do remontu w okolicy Mariny Mokotów. 10 minut spacerem do wum! Mieszkanie składa się z 2 pokoi, 2 przedpokoi, zamykanej kuchni z oknem oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij