dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

635 000 zł44 m² 14 269,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna lub kontakt telefoniczny co: mieszkanie 45m gdzie: warszawa, wawer, anin za ile: 635 000 od kiedy: od zaraz - Mieszkanie z wyposażoną kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł54 m² 75,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie klimatyczne w ścisłym centrum Warszawy, wyposażone w meble i sprzęty agd. Łazienka z kabiną prysznicową i bidetem. Cena 4100 z czynszem Rozliczenie za media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Szczęśliwice,Warszawa

527 952 zł47 m² 11 233 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W lokalu została przeprowadzona inwentaryzacja, plan znajduje się w zdjęciach oferty. Mieszkanie na Szczęśliwicach, na ul. Białobrzeskiej. Do Parku Szczęśliwickiego i pętli autobusowej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

346 369 zł39 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

609 500 zł38 m² 15 997,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Warszawy, na granicy Woli i Śródmieścia. 10 minut spacerem do Pałacu Kultury, 6 minut do Ronda onz. Mieszkanie zlokalizowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Świetna lokalizacja , blisko stacji metra Płocka. Jest to dwupokojowe, ciche i atrakcyjnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m2 na Woli, przy ulicy Skierniewickiej 34,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

615 000 zł49 m² 12 556,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju z szafa wnękowa w formie garderoby. Sypialni ( łóżko sypialniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania przy ul. Żelaznej. Piękny widok (ekspozycja zachodnia) z 11 piętra na wieżowce przy Rondzie Daszyńskiego. Pomiędzy Metro Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

400 000 zł34 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie ciche położone w dobrym punkcie komunikacyjnym, dogodny wyjazd z Warszawy, blisko A2, pieszo 8 min. do stacji kolejowej S1, dobry też dojazd do Centrum Warszawy, w pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

,Do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Nowolipki 27. Dla singla lub 2 osób. W pełni umeblowane. Każdy pokój ma miejsce do spania. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 500 zł40 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nieruchomość z dużym potencjałem ze względu na lokalizację i rozkład, idealne dla młodej rodziny z dzieckiem jak również na cele inwestycyjne. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Mokotowie w Warszawie "osiedle Marina". Wykończone bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów, sprzęt agd Siemensa, kuchnia kompletnie wyposażona, połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na 2. piętrze bloku z windą. w mieszkaniu są dwa ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 550 000 zł52 m² 29 523,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Pol/eng Apartament dwupokojowy, w pełni wyposażony, znajduje się w budynku o bardzo wysokim standardzie. Usytuowane w ścisłym centrum Warszawy (administracyjnie dzielnica Wola), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe 2-pokoje mieszkanie zlokalizowany przy ul. Szwedzkiej 30 na Pradze Północ, o powierzchni 37 mkw. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Lokal jest nowy i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

678 000 zł54 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe, z komórka lokatorską, i ogólnie dostępną suszarnią. Adres: laskowa 4, warszawa (wola na granicy ze Śródmieściem) Szczegóły: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie warszawa, ul. Sucharskiego Prezentowane mieszkanie o metrażu 30 m2 składa się z: - salonu ( 11,5 m2) - sypialni (8,5 m2) - kuchni (4 m2) - łazienki (2,6 m2) - przedpokoju Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Oddzielna widna kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal blisko stacji metra Stokłosy z pięknym widokiem na Ursynów. Mieszkanie ma okna na 3 strony świata, bardzo dużo światła i piękny widok na park Jana Pawła II oraz panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

475 000 zł54 m² 8 845,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 53,7 m2. Składa się ono z: - salonu połączonego z kuchnia i jadalnią - pokoju - sypialni - garderoby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie. Zlokalizowane w samym centrum Warszawy, w Śródmieściu Mieszkanie jest dwustronne o powierzchni 53 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

439 000 zł37 m² 11 769,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow. 37,30 m2 położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

428 000 zł36 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,10 m , parter w bloku z windą -warszawa, gocławek, ul. Makowska. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki z wc, pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

643 000 zł53 m² 12 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pok. o powierzchni 53 m , usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Ursynowie (imielin) przy ul. Grzegorzewskiej. Blok z 1978r. Cicha, spokojna okolica. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Potok,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone w malowniczej części Żoliborza na osiedlu Marymont-Potok. Lokal znajduje się w zadbanym, otoczonym zielenią budynku, w którym funkcjonuje całodobowy monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

644 000 zł48 m² 13 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie Powierzchnia 48m2 składa się z: -przedpokój z zabudowaną szafą -kuchnia -łazienka + wc -sypialnia -salon -balkon Parter w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem na minimum rok. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym. Jest częściowo umeblowane. Wyposażona jest kuchnia, łazienka i przedpokój, gdzie znajduje się duża szafa (na zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł53 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie w dzielnicy Śródmieście. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nubijska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, położone w niewielkim bloku na IV piętrze (łącznie 30 mieszkań na 5-ciu poziomach) na uroczym, zadbanym, pełnym zieleni osiedlu. Osiedle powstało w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł49 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia rozkładowe, dwustronne, częściowo umeblowane mieszkanie na warszawskim Muranowie. Lokal usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Nieruchomość o powierzchni 70 mkw składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

4 700 zł78 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z tarasem położony na Dolnym Mokotowie w okolicy ekskluzywnych domów i rezydencji. Apartament składa się z salonu, części kuchennej, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne, ciche, widne mieszkanie położone wśród zieleni, z loggią, z dobrym rozkładem pomieszczeń. Budynek znajduje się przy metro Kabaty, przy lesie Kabackim. Świetna infrastruktura;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

825 000 zł45 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Lokalizacja tuż przy pl. Bankowym, doskonała komunikacja: metro, tramwaj, autobus. Tuż obok Ogród Saski. Spacerem 10 minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzesińska

Mokotów,Warszawa

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie w Porcie Praskim. Widok z balkonu na Wisłę i Stare Miasto. 40m2, dwa pokoje. W budynku znajduje się winda. W pełni wyposażone i umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie tuż przy ch Klif. Mieszkanie o powierzchni 56 m Salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), sypialnia, łazienka, przedpokój. Wygodne mieszkanie dla 2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament w fantastycznej lokalizacji! Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim, piątym piętrze kamienicy co gwarantuje ciszę, intymność i klimat. Okna są skierowane na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

565 000 zł45 m² 12 556 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44.85m2 znajdujące na osiedlu "Wilno" na warszawskim Targówku. Mieszkanie nadal na gwarancji/rękojmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

464 000 zł54 m² 8 624,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Na sprzedaż! Nieruchomość kwalifikuje się do programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" Mamy Państwu do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca na Mokotowie (rezydencja Mokotów) z 2015 roku. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z salonu z aneksem.