dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

380 000 zł30 m² 12 670,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 30 m , 4 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1975 roku- warszawa, bemowo, ul. Borowej Góry. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu elegancki, cichy, nowoczesny, umeblowany, wyjątkowy apartament zlokalizowany na pograniczu Mokotowa i Ursynowa przy przy skrzyżowaniu Doliny Służewieckiej i ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji! Metro Młociny, śliczne, nowe, a jednocześnie wykończone pod klucz i umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,74m.kw. 7 min metro młociny, 4min galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, przy ul. Rembielińskiej 6 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 10 piętrze budynku i składa z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie do własnej aranżacji. Dwa osobne pokoje do własnej aranżacji na Woli przy ulicy Wieluńskiej oddalone o ok 50m od Parku Szymańskiego. Grunty uregulowane, można kupić na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne duże wykończone mieszkanie 2 pokojowe plus garderoba usytuowane w dogodnej lokalizacji na bliskiej Białołęce nad Kanałkiem Żerańskim. Cena: 630.000 zł METRAŻ: 47,15 m2, 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: warszawa Praga Południe ul. A.Kordeckiego Metraż: 48 m2 Piętro: 1 z 3 Winda Rok budowy: 2017 Stan prawny: Pełna własność Technologia: Cegła Druga linia zabudowy od ul. Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 480 zł47 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Available now modern, spacious 47m2 , 2 rooms apartment , Śródziemnomorska Street , Mokotów , Warsaw. Fully furnished , 2-rooms apartment, fully furnished bathroom (bathtub with glass screen), living room.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

600 000 zł45 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 45M2, 2 pokoje, ursynów, ul.PIESKOWA SKAŁA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 350 zł50 m² 107 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lutego 2023 r. Unikatowy lokal w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wilczej. Budynek pochodzi z XIX, dołożono najwyższych starań aby odnowić go w duchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

710 000 zł61 m² 11 639,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935r na Warszawskiej Woli przy ul. Żytniej. Atuty nieruchomości: - świetny punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

642 533 zł49 m² 13 006,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

647 500 zł50 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* wyłącznie u nas* Szukasz wykończonego mieszkania przy Metrze Księcia Janusza? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> mieszkanie Erazma Ciołka, 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

637 839 zł49 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

450 000 zł34 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stan deweloperski. Budynek oddany do użytku w lipcu 2022. W budynku znajduje się ochrona. Na każdą klatkę przypadają 2 windy. Mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 składa się z: hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł63 m² 15 580,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 62,90 m2 na ul. Wilanowskiej w sercu zielonego Powiśla - w parku Rydza Śmigłego. Okna wychodzą na park, przy ul. Wilanowskiej. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 280 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłączny opiekun oferty odbiór - wrzesień 2023r. Rozkład mieszkania (40 m2): - loggia - 4,63 m2 - przedpokój - 2,47 m2 - salon z aneksem kuchennym - 19,58 m2 - sypialnia - 12,08 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

420 000 zł36 m² 11 506,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Warszawskim Wrzecionie. Na powierzchnie mieszkania (36,50m2) składa się pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz przedpokój a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 126 050 zł49 m² 22 990 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w biznesowej dzielnicy Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

421 000 zł37 m² 11 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2- pokojowe na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się w spokojnym bloku, z oknami i balkonem na zielony skwer. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

540 000 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję nowoczesne studio na Warszawskim Muranowie o łącznej powierzchni 33m2 Mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy idealnie sprawdzi się dla singla lub pary bądź jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta Wstrzymana! Zapraszam na prezentację! Szanowni Państwo, polecam bardzo ładne, jasne i rozkładowe mieszkanie 2-u pokojowe (w księdze 55,5 m2) z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 200,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania bardzo funkcjonalne dwa pokoje o powierzchni 45,9 m2, usytuowane w odległości 600 m do stacji metra natolin! na czystym, zielonym osiedlu z cudownym ogródkiem, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w zielonej okolicy ze świetną komunikacją to jest oferta dla Ciebie! 2 pokoje na pierwszym piętrze w kamienicy położonej w zielonej części Bielan tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

449 000 zł45 m² 9 889,87 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży ustawne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 12 piętrowym budynku przy ul. Klaudyny w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 800 zł37 m² 74,87 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie będzie dostępne od początku lutego 2023. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, po kompleksowym remoncie. Nowa kuchnia - kompletna , płyta ceramiczna, piecyk, zmywarka, lodówka. Dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie tuż przy Hali Koszyki. Lokalizacja: kamienica znajduje się prawie w samym centrum stolicy, w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o aktualnie najczęściej poszukiwanym metrażu i układzie pomieszczeń w świetnie skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

812 900 zł42 m² 19 281,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! deweloper Jeden z największych deweloperów na świecie. Działają w Europie i Ameryce Północnej (mają swoje biuro m.in. w Empire State Building). Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 149 zł38 m² 13 303,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Znajdująca się przy Alejach Jerozolimskich inwestycja w warszawskich Starych Włochach, to propozycja dla osób poszukujących mieszkań w metrażu do 50 mkw. Szeroka oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

450 000 zł37 m² 12 064,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie o powierzchni 37 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią (kuchnia bez okna, możliwość połączenia z salonem). Zlokalizowane jest na Woli przy ul. Wieluńskiej, tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł39 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy stacji metra świętokrzyska, przy ul. Zielnej 45. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 2800 zł - czynsz do administracji 440 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

577 512 zł44 m² 13 155,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Bielany,Warszawa

526 000 zł38 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrody

Wawer,Warszawa

508 000 zł41 m² 12 457,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie na Warszawskim Wawrze. Nieruchomość: na powierzchnię lokalu 40,78 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

321 750 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek zlokalizowany na Bemowie, nieopodal Ratusza, stacji metra Bemowo-Ratusz. Budynek utrzymany w dobrej kondycji, po remontach. Zamontowane windy ciche i szybkobieżne. Piętro 9. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche z dużym kameralnym balkonem.W pełni umeblowane i wyposażone.W pokojach zamontowana klimatyzacja.W oknach zamontowane rolety. 2 pokojowe mieszkanie, wygodnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

420 000 zł38 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Targówku, ulica Chodecka 6. Trzecie piętro, winda. Agencjom i pośrednikom dziękuję! Mieszkanie widne, do odświeżenia. Posiada dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, przy ul. Kłobuckiej 6D. Wolne od już. Idealne dla pary lub singla, możliwy wynajem obcokrajowcom. Wymagana umowa najmu okazjonalnego, na min. 12.

Szczegóły ogłoszenia