dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

674 000 zł47 m² 14 334,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. W inwestycji jest jedynie 89 lokali. O inwestycji Budynek powstaje na Górcach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Żeraniu w nowym budynku. *Pierwszy najem, nowe wyposażenie. *Składa się z sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czapelska

Grochów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia, komfortowo wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Grochowie przy ulicy Czapelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji brzegu Wisły oraz zielonej Saskiej Kępy, w sąsiedztwie ambasad oraz domów jednorodzinnych, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 050 000 zł53 m² 19 811 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie idealne pod każdym względem: położenie , wystrój , bezpieczeństwo. Pomiędzy apartamentowcami piękne, zadbane patio. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w kameralnym apartamentowcu. Rozkład mieszkania - przestronny pokój z otwartym aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka z kabiną prysznicową, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne 2-pokojowe mieszkanie (37m) z aneksem kuchennym na ulicy Niegocińskiej 1, drugie piętro w 10-piętrowym budynku z windą. *Urządzone bardzo nowocześnie i przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

598 000 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m w wysokim standardzie wykończenia. Nowe budownictwo blok z 2022 r. i przemyślany rozkład mieszkania. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Zielona,Warszawa

615 000 zł39 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowo wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie w świetnej lokalizacji, na malowniczej Saskiej Kępie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, na Bródnie, w świetnej lokalizacji, 15 min spacerem do stacji metra Bródno. Budynek Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł33 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowoczesnym, wyróżniającym się elegancką architekturą budynek z 2020 roku usytuowany w samym sercu Warszawy. W budynku reprezentacyjne lobby z recepcją, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 302,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja oferty do 29.05.2023R. Okazja Cenowa | Warszawa | Białołęka | Mieszkanie na Białołęce | Sprzedaż 2 pokoje | Dwupokojowe mieszkanie Białołęka Bardzo dobra cena - Okazja Cenowa Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapli

Ursynów,Warszawa

607 548 zł36 m² 16 918 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj w nieruchomość i zarabiaj na wynajmie! Pileckiego 59 to prestiżowy budynek typu hotelowego zlokalizowany u zbiegu ulic Pileckiego i Puławskiej na warszawskich Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przytulne dwupokojowe mieszkanie (38m2) przy ulicy Czerniakowskiej. Salon z aneksem kuchennym. Sypialnia oraz łazienka z wanną. Mały balkon, piwnica. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

840 000 zł59 m² 14 158,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 mieszkania w kameralnej kamienicy- całość 60m. Ustawne dwa mieszkania dwupokojowe, do wejścia bez nakładów finansowych. Łączny metraż 59,33 m2. (31,89 i 27,5m2) Jedno mieszkanie na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 796 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży dostępną w naszej bazie. Takie mieszkania na sprzedaż w tym rejonie Warszawy są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strubiczów

Włochy,Warszawa

465 000 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Poszukujesz idealnego mieszkania dla swojego dziecka - przyszłego studenta? Chcesz zapewnić mu dobry start w dorosłe życie? Oto oferta, która spełni Twoje wymagania! Przedstawiam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

455 000 zł44 m² 10 224,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie w cichej okolicy Warszawy informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż z budynku z 2001r. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Bielany,Warszawa

685 000 zł44 m² 15 693 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chciałabym zaprezentować wysokie mieszkanie z potencjałem na Starych Bielanach. Jeśli lubisz świeże pieczywo i kawę z rana, ta lokalizacja jest dla Ciebie. Jeśli chciałbyś zjeść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trakt Brzeski

Stara Miłosna,Warszawa

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Dwupokojowe piękne, kameralne mieszkanie, usytuowane na pierwszym pietrze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Starej Miłosnej w okolicach ul. Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górce

Górce,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, jeszcze nie używane mieszkanie dwupokojowe, położone na świeżo wybudowanym osiedlu na Bemowie. Mieszkanie posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 23mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Urokliwe mieszkanie 2-pokojowe blisko Centrum, z łatwym dostępem do metra Z przyjemnością prezentujemy Państwu wspaniałą okazję nabycia uroczego mieszkania o powierzchni 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

475 000 zł27 m² 17 796 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż trafia mieszkanie w genialnie skomunikowanej części Woli, graniczącej z Centrum. Do stacji metra onz 8 minut spacerkiem, pod domem przystanki autobusowe i tramwajowe, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława

Bemowo,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Bolesława na Bemowie, o powierzchni 45 mkw, znajdujące się w w wyjątkowo zielonej i spokojnej części dzielnicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

475 000 zł27 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę 26,69 m budynku z 1969 roku. Lokal mieści się na 9 piętrze z 15 przy ulicy Grzybowskiej w dzielnicy Wola (mirów), nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł45 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 07.07.2023 r. Oferta agencji. Pobieramy prowizję od najemcy Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (44,57 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o charakterze loftowym, 60 m2, dwupoziomowe w rejonie Alei Solidarności, ulicy Wileńskiej i Stalowej na Pradze Północ Budynek Nowy budynek apartamentowy z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ciche, dwupokojowe w w genialnej lokalizacji mieszkanie znajdujące się na Woli - bardzo blisko Centrum Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

4 650 zł57 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 57m2, piętro 0/4, w kamienicy z 1939r., przy ul. Rakowieckiej, stary Mokotów. Mieszkanie po generalnym remoncie, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Wola,Warszawa

3 200 zł54 m² 59 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, świeżo po remoncie dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Widok na panoramę Warszawy, miejsce garażowe w cenie. Na łączną powierzchnię 54m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

574 000 zł44 m² 13 195,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie na warszawskim Starym Żoliborzu! Nieruchomość jest w stanie do remontu, liczy 43,5 m2 i znajduje się na 3 piętrze zadbanego budynku z cegły (lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą perełkę mieszkaniową, realizowaną przez jednego z wiodących polskich deweloperów - Budlex. Inwestycja Marynin to idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościniec

Siekierki,Warszawa

567 000 zł40 m² 14 125,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygodne 2 pokoje z dużym ogródkiem na Dolnym Mokotowie. To ostatnie wolne 2-pokojowe mieszkanie w tej inwestycji. 40,14 m2 ogródek 40m2 ekspozycja zachodnia: mieszkanie bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

445 000 zł37 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 37 m2, położone na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mirów

Mirów,Warszawa

910 000 zł57 m² 16 043,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Gdzie: mirów na pograniczu z Muranowem, serce tętniącego życiem miasta i zarazem zielona, pełna historycznych akcentów okolica. Jedna z centralnych lokalizacji Warszawy, gdzie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

1 090 000 zł63 m² 17 268,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klucze do dyspozycji biura! możliwa prezentacja O dowolnej porze! Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy, wysoki, apartament w kamienicy z 1937 na warszawskim Powiślu. Obejrzyj film : Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Idealny dwupokojowy apartament w budynku z 2022r - prawdziwe zdjęcia. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Ciche mieszkanie o powierzchni 30,20m na Pradze Północ przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

6 750 zł54 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu. Lokal składa się z dużego salonu z kuchnią, jasnej.