dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

836 000 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z doskonałą lokalizacją na sprzedaż! Przedstawiam Państwu wspaniałe mieszkanie, które znajduje się w doskonałej lokalizacji przy alejach Solidarności na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerań

Żerań,Warszawa

598 900 zł35 m² 17 111,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w wysokim standardzie urządzone dla siebie. W kuchni lakierowane szafki, piekarnik 2w1, zmywarka i lodówka w zabudowie itd. Drzwi bez przylgowe lakierowane Porta, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentacje. Do wynajęcia mieszkanie na Warszawskim Powiślu przy ul. Solec 66. Mieszkanie wolne od 01/10/2023 Czynsz najmu 3500zł plus opłaty licznikowe (prąd i gaz) oraz opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (wola) przy ulicy Okopowa 7a. Powierzchnia 49 m użytkowych. Rozkład mieszkania: - salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

675 000 zł50 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Ochota w pobliżu Parku Malickiego w Warszawie przy ul. Sanockiej. Oferta skierowana do osób poszukujących mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chciałabym Państwu zaprezentować przestronne dwa pokoje na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2, w którego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1999 zlokalizowane na Tarchominie przy ul. Odkrytej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Służewiec,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie położone blisko ch Galeria Mokotów oraz przystanków komunikacji miejskiej. Są w nim pralka i lodówka, regał, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 602,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

| mieszkanie 36 m | 2 Pokoje | Kamienica z 1938 r. | księga Wieczysta | Uregulowany Stan Prawny | 5 Piętro | Salon z Aneksem Kuchennym | Sypialnia | Łazienka | Przedpokój | Wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie(nikt w nim nie mieszkał) przy ulicy Batalionu Parasol 4. Dwupokojowe o powierzchni 44 m2, składające się z pokoju dziennego, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

850 000 zł41 m² 20 731,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś zamieszkać blisko Centrum? Lubisz Wolę oraz cenisz sobie dobrą lokalizację? Dobrze trafiłeś! kup I wprowadź się Z walizką do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 130 000 zł41 m² 27 764,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,70 m , usytuowane na 1 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z windą z 2016 roku -warszawa, wola, ul. Siedmiogrodzka. Nowoczesne, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

2 630 zł46 m² 57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Oferta! Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta:) Cudowne mieszkanie na Mokotowie! Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Tuż obok przystanek autobusowy i Metro, a przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 800 zł55 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie w rewelacyjnym punkcie komunikacyjnym (powstańców Sląskich róg Górczewskiej). Budynek z 1999 r usytuowany na zamkniętym osiedlu. Lokal na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

688 000 zł54 m² 12 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe bardzo widne mieszkanie, wyposażone i gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji w otoczeniu dużej ilości zieleni na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Marywilskiej. Jest to 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł36 m² 15 589 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam do zaoferowania na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji koło Rondo Wiatraczna, mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 + duży balkon (loggia), w skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie na nowym i kameralnym osiedlu przy ulicy Dzieci Warszawy. Jest to 40 metrowy lokal w stanie deweloperskim. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł32 m² 18 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy na Pradze Południe. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

7 000 zł40 m² 175 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia mieszkania przy ul. Wrzesińskiej 6 w Warszawie. Niebywałym atutem mieszkania jest cudowny widok na Wisłę i 50m do dużego sklepu Lidl. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

617 000 zł56 m² 10 920,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: 2 pokoi (przestronny salon z dużym, wydzielonym aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Stare Miasto,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Stylowe mieszkanie idealne na działalność biurową lub na mieszkanie w pobliżu rynek starego miasta mieszkanie: czyste, nieumeblowane , wysokie na 3,8 m , położone na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 400 zł54 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 łącznie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wilanowa, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 450 zł49 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy al. Ken 49. Mieszkanie: na powierzchnię 49 m2 składa się pokój dzienny, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł44 m² 86 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament z balkonem na Żoliborzu ul. Rydygiera Mieszkanie o powierzchni 44,20 m2 w nowoczesnym apartamentowcu na piątym piętrze. Lokalizacja Niedaleko centrum handlowe Arkadia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

745 000 zł36 m² 20 897,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,56 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktoryn

Stare Włochy,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37 m2, piętro 7/8, w budynku z 2022 r. przy ulicy Wiktoryn, stare Włochy. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000 zł + 600 czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 600 zł48 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Tomcia Palucha 11, położone w miejscu gwarantującym wygodę oraz szybki dojazd do centrum miasta english description below Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł52 m² 11 242,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

NA wynajem nowe 2 pokoje W otoczeniu zieleni! Aluzyjna Nowe mieszkanie 38 m2 jeszcze nigdy niezamieszkałe. Sypialnia z salonem połączonym z aneksem kuchennym. Piętro 3 z 10 (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w kameralnym trzypiętrowym bloku z 1967 roku, usytuowanym w kultowej lokalizacji, jaką jest ulica Brazylijska, która mieści się w sercu Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

659 000 zł49 m² 13 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na Bielanach. Nieruchomość jest położona w doskonałej lokalizacji, blisko Lasu Bielańskiego, 4 minuty do przystanku autobusowego, 5 do.