dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 327 ogłoszeń

72,89 zł/m²90,93 m² 6 628 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 90,93 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na parterze. Obecny podział zgodny.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²105,65 m² 7 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 105,65 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90 zł/m netto +.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²203 m² 13 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 203 m2 zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Doskonała lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²84,90 m² 21 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

249,98 zł/m²24,95 m² 6 237 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Warszawie proponuje Państwu do wynajmu lokale biurowe w nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²3 317 m² 43 121 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Warszawie proponuje Państwu do wynajmu lokal biurowy w nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

107,69 zł/m²65 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu ofertę najmu lokalu mieszkalnego z przeznaczeniem pod najem jako lokal usługowy/biurowy (brak możliwości wystawiania faktur) o pow. około 65 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²600 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio! Poszukujący nie płaci Prowizji! Wynajmę obiekt z przeznaczeniem na Usługi sportowe lub działalność handlowo- biurowo - wystawienniczą przy ul. Augustówka 22b. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²19 m² 1 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

69,94 zł/m²64 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Bezpośrednio. Gotowe Biuro przy Metrze Puławska 228 (mokotów). Szukasz prestiżowego, a zarazem funkcjonalnego miejsca dla swojego zespołu, miejsca na kancelarię lub gabinet? Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zasobna

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal w budynku usługowym przy ul. Zasobnej 49 w Warszawie w Radości. Przy budynku jest ogólnodostępny parking dla użytkowników budynku. Lokal ma 40 metrów kwadratowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²261 m² 18 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²82 m² 5 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.82,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

54,69 zł/m²64 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

73 zł/m²62 m² 4 563 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca 60052443 Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia mały lokal biurowy o pow. ok 62 m2 z dostęp do wody i własną toaletą. Rejon Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²24 m² 1 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 24 m 2 ,na 2 piętrze , w zespole budynków biurowych na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

101,38 zł/m²148 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje luksusowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pięknej! Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy Bardzo dobre naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

78,90 zł/m²17 m² 1 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca tel. ; przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego Mokotowa. Pofabryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

65,87 zł/m²50 m² 3 267 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 50 m2 w nowoczesnym obiekcie z parkingiem na Mokotowie. Doskonale zarządzany, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²135 m² 13 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Dolnym Mokotowie ,sielcach Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa

58,33 zł/m²600 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

NA wynajem budynek usługowy O pow 600M2 I 35000 zł/mc + Vat I mokotów przy metro służew Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

144,13 zł/m²15 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,57 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

166,03 zł/m²84 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 84,32 m w Warszawie przy ul. Marcina Kasprzaka 29, w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym w ramach inwestycji Bliska Wola (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

23,81 zł/m²210 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 210 m 2 ( całe piętro ) na terenie ogrodzonym na Bemowie. Do wprowadzenia po remoncie po poprzednim Najemcy. Okna dachowe , typu Fakro ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Ursus,Warszawa

99 zł/m²300 m² 29 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w rozwijającej się części Ursusa Szamotach. Lokal posiada dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

428,57 zł/m²14 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²261 m² 18 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W przypadku tej oferty Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. .ok 260 m 2 , połowa kondygnacji w komercyjnym obiekcie biurowym na Dolnym Mokotowie ,sielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²225 m² 12 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.224,62m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²45 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.45,02 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

106,11 zł/m²42 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy usytuowany na parterze historycznego budynku Drożdżowni przy ulicy Dziatwy 7 w Warszawie wchodzącego w skład osiedla Aroma Park. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

55 zł/m²218 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2. na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejonie ulicy Belwederskiej .(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

72,90 zł/m²122 m² 8 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 121 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa Sielce, w rejonie ulicy Belwederskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²261 m² 18 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

98,36 zł/m²122 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy. Doskonałe miejsce na biuro w prestiżowej lokalizacji, salon urody, kancelarię adwokacją w kamienicy z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²15 m² 1 865 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.