dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Leszno

Wola,Warszawa

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Podstawowe informacje: lokal gastronomiczny o powierzchni 100 m.kw. z przeznaczeniem również pod inne typy usług, położony na parterze nowoczesnego apartamentowca z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

35 zł/m²546 m² 19 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia Warszawa Ochota. Przedmiotowa powierzchnia biurowa do wynajęcia zajmuje całe dziesiąte piętro biurowca. Jest całkowicie niezależna. Na piętrze zaaranżowana jest duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,47 zł/m²405 m² 31 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

do wynajęcia biuro Centrum Warszawy. Lokal dwupoziomowy w nowej ( 15 letniej) inwestycji w ok Pl. Grzybowskiego. Dzięki swojemu centralnemu położeniu jest to wyjątkowo atrakcyjna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wola

Wola,Warszawa

25 €/m²72 m² 1 805 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na handel, usługi. ( wykluczony sklep spożywczy). Lokal ma niezależne wejście z poziomu chodnika, witryny, wysokość 4 m. Przed lokalem znajduje się pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Warszawa,mazowieckie

69,57 zł/m²46 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 46 m2 na drugim piętrze budynku mieszkalnego. Świeżo wykończone mieszkanie, w wysokim standardzie. Budynek oddany do użytku w tym roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²15 m² 1 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Potrzebujesz miejsca na biuro w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrym adresem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Bezpośrednia bliskość metra i innych środków komunikacji zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli obecnie szukasz przytulnego, cichego miejsca (w spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją) na prowadzenie własnej działalności (np.: gabinet: masażu, fizjoterapii, psychoterapii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²87 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Śródmieście. Okolica ul.Szwoleżerów. Sąsiedztwo ambasad. Do wynajęcia lokal uzytkowy o pow. 87m, na parterze, z bezpośrednim wejściem od ulicy. Nowy budynek, dobry standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²41 m² 3 663 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²381 m² 8 583 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia niezależny moduł biurowy w biurowcu klasy A. Widok Towers to biurowiec zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Miejsce gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne ( metro, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

53,88 zł/m²93 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 92,8 m 2 zlokalizowany na Woli przy ul. Łuckiej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 000 zł92 m² 21 668,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Saskiej Kępy nie trzeba chyba nikomu zachwalać: enklawa, znakomite położenie, przeważnie niska zabudowa, kawiarnie, restauracje, sklepy, zieleń. To dzielnica stale rozwijająca się od początków XIX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

65 zł/m²48 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę mieszkanie na Pradze Płd. Mieszkanie w 4 piętrowym budynku, z balkonem położone wśród drzew. Składa się z dwóch pokoi, salon plus sypialnia, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

12,95 €/m²1 032 m² 13 364 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:podziemna hala garażowa

Budynek apartamentowo-biurowy o wysokim standardzie, oferujący ponad 13 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Lokalizacja na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Zygmunta Słomińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

48,15 zł/m²81 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w kameralnym biurowcu na Żoliborzu. Lokal ma ok 80 mkw powierzchni i jest zlokalizowany w przyziemiu budynku. Wejście do lokalu zarówno przez budynkową recepcję (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

40 zł/m²118 m² 4 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biurowo-magazynowym, usytuowana na pierwszym piętrze. Powierzchnia składa się z trzech pomieszczeń biurowych, dwóch osobnych toalet, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

39,11 zł/m²101 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na poziomie -1/2, doświetlony światłem dziennym przez 3 okna (2 duże i 1 małe), usytuowany w budynku mieszkalnym. Lokal idealny na studio fotograficzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²271 m² 6 098 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

74,22 zł/m²128 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy klasy A w trakcie wykańczania (może zdążysz jeszcze nanieść ostatnie zmiany) położony na 1 piętrze w kilkupiętrowym budynku z 2022 roku. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 100 000 zł274 m² 11 326,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Przedstawiam na sprzedaż nowoczesny, pomysłowo zaaranżowany lokal biurowy o powierzchni użytkowej ok. 273 m2 usytuowany w kompleksie budynków apartamentowo-handlowych na Woli o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²214 m² 4 826 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

86,02 zł/m²93 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod gastronomię, 93 m2, miejsca parkingowe dla klientów! Lokal usługowo-handlowy na parterze atrakcyjnego, rozpoznawalnego budynku na Ursynowie. powierzchnia - 93 m2 narożny, cały przeszklony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Imielin,Warszawa

50 zł/m²215 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo dobra lokalizacja, do wynajęcia parter budynku. Można również wynająć cały budynek lub część. Parking dla klientów! Dwa poziomy, nie ma windy; duże witryny. Budynek widoczny z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

32,26 zł/m²155 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia. Do wynajęcia samodzielny dwukondygnacyjny budynek biurowy na ogrodzonej i strzeżonej (monitoring) posesji. Powierzchnia budynku 155 mkw, podzielona na 5 pokoi biurowych, recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ursus

Ursus,Warszawa

55 zł/m²115 m² 6 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 115 mkw składające się z trzech pomieszczeń, sali open space, sali konferencyjnej i gabinetu z możliwością powiększenia powierzchni o kolejne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

54 zł/m²376 m² 20 304 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia biuro w budynku biurowym na przeciwko Arkadii. Biuro do wynajęcia zlokalizowane blisko stacji metra Dworzec Gdański. Biuro położone na trzecim piętrze w części biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Imielin,Warszawa

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo dobra lokalizacja, do wynajęcia połowa parteru budynku. Można również wynająć cały budynek lub część. Parking dla klientów! Dwa poziomy, nie ma windy; duże witryny. Budynek widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wola

Wola,Warszawa

47,54 zł/m²61 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Świetna lokalizacja ul. Ogrodowa - w pobliżu Sądów. Lokal idealny na kancelarię prawną, komorniczą, biuro rachunkowe, gabinet psychologiczny. Lokal 3-pokojowy z tarasem: - pokój ogólny 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Dolny Mokotów,Warszawa

53 zł/m²85 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy na Dolnym Mokotowie blisko ul.Sobieskiego. Lokal posiada 5 pokoi ( jeden duży 25m i 4 mniejsze), pom. magazynowe, kuchnię, łazienkę i oddzielne wc. Do lokalu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²114 m² 10 260 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy o wynajęcia handlowo - usługowy lokal o pow. 114 m2 znajdujący się w pasażu handlowym na parterze w 4 piętrowym budynku apartamentowym w doskonałej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

1 500 000 zł127 m² 11 811 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w okolicy hotelu Sobieski i blisko centrum. Doskonały dojazd tego w kierunku lotniska. Idealnie nadaje się na lokalizację firmy, ale też na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wola

Wola,Warszawa

38,33 zł/m²240 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy składa się z 5 pomieszczen o pow około 54 m/62 m/39 m/6 m/7,6 m .pomieszczenia socjalnego, 2 WC ,serwerownia.W każdym pomieszczeniu rozprowadzona sieć komputerowa.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 700 000 zł1 180 m² 17 542,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się w nowym budownictwie (budynek mieszkalno-usługowy), centrum Warszawy - najemcą jest sieć Biedronka - powierzchnia lokalu: 1180m2 - czynsz w pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

55,56 zł/m²135 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 135 m2 zlokalizowany przy ul. Gwiaździstej w dzielnicy Żoliborz. Dobry dojazd do trasy S8. Metro Marymont w odległości 1,5 km. Lokal usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

15 €/m²500 m² 7 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia atrakcyjna pow. biurowa ok 500 m 2 , w prestiżowym biurowcu. Bardzo dobra lokalizacja do dojazdu i wskazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

68,09 zł/m²47 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje na wynajem nowe, jasne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Mokotowie. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana jest w apartamentowcu na Mokotowie, w pobliżu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wola

Wola,Warszawa

51,08 zł/m²59 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 58,73m2 znajdujący się w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego. Wejście od ul. Żelaznej kilkanaście metrów od skrzyżowania z Al. Jerozolimskimi. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

111,57 zł/m²89 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 88,73 m2 m2 znajdujący się w Warszawie na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców 28. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

74,63 zł/m²147 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate przedstawia nowy lokal usługowo - handlowy zlokalizowany na głównym szlaku komunikacyjnym Warszawskiej Pragi Lokal: lokal posiada powierzchnię 147,1 m2 i składa się z przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wawer

Wawer,Warszawa

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

W ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny lokal o pow. 150 m2. Położony jest na Warszawski Nadwiślu przy Trakcie Lubelskim. Na parterze znajdują się trzy gabinety o pow. ok. 11 m1, 8 m2, oraz 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Mirów,Warszawa

68 zł/m²100 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra oraz hotelu Hilton. W okolicy istnieją i rozbudowują się nowoczesne biurowce;.