dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

82,61 zł/m²46 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep spożywczy, jest zgoda na alkohol, na małą gastronomię itp. Nowoczesny lokal usługowy o pow. 46m2. Lokal posiada pozwolenie na sprzedaż alkoholu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

35 zł/m²160 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 160 m2, usytuowany na dwóch kondygnacjach budynku. Lokal posiada własny parking na 12 samochodów oraz możliwość parkowania kolejnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

180 zł/m²222 m² 39 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal handlowo-usługowy W centrum warszawy! idealny na każdą działalność np. Księgarnię, kancelarię prawną, itp. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 35 mkw. Lokal składa się z pomieszczenia głównego, zaplecza i toalety. Standard. Niski (4 piętra) budynek mieszkalny z 2003 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 50 m2, duża witryna, wolne od zaraz. Lokal o powierzchni 50m2 na bliskiej Woli w ciągu innych lokali handlowych. Osiedle Zawiszy wybudowane przez Budimex. Aktualny najemca prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

75,89 zł/m²112 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Idealny lokal pod dużą działalność - bardzo duża widoczna witryna! Nowy lokal z 2012r, położony na parterze dużego apartamentowca o pow.112m2 Cena 8500 netto/VAT Kaucja 2 miesięczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Myszkowska

Targówek,Warszawa

40,63 zł/m²32 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal użytkowy na sklep, biuro, usługi , wejście z ulicy, witryna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

65,22 zł/m²230 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Świetna lokalizacja! Dwupoziomowy lokal o pow. 230M2 (150m2 80m2) w pasażu usługowo-handlowym przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W bezpośrednim sąsiedztwie: biuro podróży, mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

184,68 zł/m²222 m² 41 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal W samym centrum warszawy! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu usługowego idealnego pod restauracje, położonego w samym centrum Warszawy. Powierzchnia lokalu to 222m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep branżowy, biuro podróży, rachunkowe, salon kosmetyczny, solarium, sklep zielarski, serwis komputerowy, komórkowy, gabinet weterynaryjny, itp.ZGODA NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursus

Ursus,Warszawa

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar do odstąpienia działająca restauracja na ursusie. Do odstąpienia lokal gastronomiczny o pow. 150m2. Lokal na parterze. Wejście z ulicy, duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

47,19 zł/m²89 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na gastronomię, bar, pub, lub inna działalność handlowo-usługowa.L PARTER, WITRYNA, WEJŚCIE Z ULICY. 20M od przystanku autobusowego! Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 m2. Doskonale nadaje się na sklep, usługi lub biuro. Eleganckie wykończenie, funkcjonalne wnętrze stwarza idealne warunki pracy. Lokal ma podzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

95 zł/m²63 m² 5 985 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na pasmanterię, odzież, obuwie, salon kosmetyczny, biuro podróży, usługi szewskie, krawieckie, szklarza, pralnię itp. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²20 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter 20M2, witryna od ulicy jana pawła! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu usługowego, zaraz przy ul. Jana Pawła z dużą widoczną witryną od ulicy. Powierzchnia lokalu to 20m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

106,67 zł/m²30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy z witryną i wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal znajduje się w ciągu pawilonów handlowych. Przy pawilonach miejsca parkingowe. W środku łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²43 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca waldemar atrakcyjny lokal na kabatach aktualnie adoptowany na gastronomie. Lokal znajduje się na parterze dość ruchliwej ulicy, wejście z chodnika. Witryna z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

70,67 zł/m²150 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna parter, witryna, wejście Z ulicy. Lokal gastronomiczny do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 150m2 w świetnej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

131,97 zł/m²66 m² 8 710 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duża witryna od ulicy - 31m2 parter oraz piwnica 35m2! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego w samym Centrum Warszawy, w ciągu innych lokali usługowych. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

41,67 zł/m²180 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o pow. 180m2 w tym 50m2 magazynowo-serwisowa. Idealnie nadający się dla firmy na biuro + powierzchnia wystawiennicza lub serwisowa. Wejście z poziomu chodnika z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedania wykończony lokal handlowy z dużymi przeszklonymi witrynami wychodzącymi na główną ulicę o powierzchni całkowitej 155m2 zlokalizowany na Dolnym Mokotowie. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy z witryną w ciągu lokali handlowych na Ursynowie.Bardzo dobra lokalizacja niedaleko metra Natolin. Bardzo duże zaplecze osiedli, droga do metra. Doskonały na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal przystosowany do gastronomii W świetnej lokalizacji na woli. Jest koncesja na alkohol. Brak odstępnego! Lokal do gastronomii na Woli. Idealny na działalność typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

150 zł/m²40 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal gastronomiczny do odstąpienia przy politechnice. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do odstąpienia lokal gastronomiczny o pow. 40m2. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

280,70 zł/m²160 m² 44 912 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia duży lokal użytkowy W rejonie traktu królewskiego. Parter, witryna, niezależne wejście. Lokal frontowy, wyeksponowany, przy głównym ciągu handlowo - usługowy. Bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

55,05 zł/m²109 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny pod kancelarię prawną, gabinet lekarski/stomatologiczny, show room, księgarnię itp. Do wynajęcia od zaraz lokal o pow. 109m2 na warszawskiej Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

90 zł/m²63 m² 5 670 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 63m2 , widny , położony w atrakcyjnej lokalizacji, bezpośrednio przy Alei ken w ciągu innych lokali usługowo-handlowych. Witryna i wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep internetowy, sklep branżowy, usługi szewskie, biuro podróży, biuro rachunkowe, perfumerię itp. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

65,36 zł/m²153 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w budynku biurowo-mieszkaniowym z 2010 roku, położony przy ulicy Prostej, przy rondzie Daszyńskiego. Powierzchnia łączna to 153m2 (powierzchnia wystawowa i zaplecze socjalne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

50 zł/m²72 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na każdą działalność handlowo-usługową (może być alkohol). Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

520 000 zł33 m² 15 757,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy z witryną w ciągu lokali handlowych na Ursynowie. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko metra Natolin. Bardzo duże zaplecze osiedli, droga do metra. Doskonały na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

225 zł/m²127 m² 28 575 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Rewelacyjny lokal pod restaurację w Śródmieściu! Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu Śródmieścia Warszawy w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

240 zł/m²31 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w Śródmieściu z dużą witryną! Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu Warszawy w poblizu ul. Wilczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na fryzjera, kosmetykę, sklep zoologiczny, e-papierosy, kwiaciarnię, sklep Z pieczywem, ciastami itp. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 25m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

287 000 zł30 m² 9 566,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal w dobrej lokalizacji w którym funkcjonował gabinet stomatologiczny. Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym na parterze z wejściem i z witryną od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

93,02 zł/m²43 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter witryna - pod każdą działalność! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego, położonego w nowym budownictwie na Mokotowie. Nieruchomość mieści się na parterze w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 470 000 zł103 m² 14 271,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy, 103 m2 przy wjeździe do miasteczka Wilanów na sprzedaż z najemcą. Parter, witryna, niezależne wejście. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

160,61 zł/m²66 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duża witryna od ulicy - 31m2 parter! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego w samym Centrum Warszawy, w ciągu innych lokali usługowych. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

57,80 zł/m²104 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal usługowy na gocławiu. Lokal W stanie developerskim, dużym atrybutem jest wysokość na 5,5M. Lokal do własnej aranżacji. Możliwość zrobienia na 3/4 powierzchni lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

91,95 zł/m²87 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajęcia lokalu w centrum Warszawy w okolicy ul. Anielewicza. Loka z dużą witryną i wejściem od ulicy, dodatkowo wejście z pasażu. Możliwość zawieszenia dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

155,15 zł/m²66 m² 10 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking