dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

56,25 zł/m²160 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 160 m2 przy ul. Puławskiej w Warszawie. Lokal znajduje się na III piętrze w 5-piętrowej pięknie odrestaurowanej i stylowo wykończonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Warszawa

Kabaty,Warszawa

58,82 zł/m²17 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ursynów Kabaty - oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-uslugowy o pow 17m - idealny na butik, sklep uslugi. Lokal zlokalizowany na Kabatach w bezpośrednim sąsiedzwie innych sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

61,97 zł/m²71 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 71m2, znajdujący się na parterze, na rogu budynku, ul. Wąwozowa. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia do własnej aranżacji, pokoju przeznaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

249 zł/m²221 m² 55 025 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-55 00 - Lokal gastronomia/sklep w Alejach Jerozolimskich z witryną. . Lokal usługowo - gastronomiczny z dużą witryną od ulicy Aleje Jerozolimskie z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł30 m² 26 633,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal Warszawa Śródmieście (okolice Marszałkowskiej, wspólnej). Lokal ma powierzchnię ok. 30 m2 i położony jest na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 r. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

418 925 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy położony na terenie nowoczesnego osiedla Ogrody Jerozolimskie! Lokal znajduje się na parterze budynku z 2010 r., posiada własne wejście bezpośrednio z osiedlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

49,50 zł/m²101 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o pow. 101m2 w kształcie litery L: duża witryna, podwójne drzwi wejściowe (przedsionek), zaplecze socjalne. Budynek usytuowany jest przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

121,88 zł/m²32 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w bardzo dobrym punkcie na Ursynowie. Ciąg lokali handlowych, szklak pieszy do metra. Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz zaplecza. Powierzchnia open space do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

67,24 zł/m²58 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo/ Handlowo/ Gastronomiczny w nowo powstałym osiedlu Ursynów. Lokal o powierzchni 58m2 ma bardzo dużą witrynę dlatego idealnie nadają się na sklep spożywczy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do kupienia lokal usługowo/ Handlowo/ Gastronomiczny w nowo powstałym osiedlu Ursynów. Lokal o powierzchni 48 m2 ma bardzo dużą witrynę dlatego idealnie nadają się na sklep spożywczy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

335 000 zł 5 583 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy z witryną o pow. całkowitej 60 m2, , przy ruchliwej ulicy z doskonałym dojazdem komunikacją miejską. Składa się z części handlowo-usługowej 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

249 zł/m²222 m² 55 374 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

150 zł/m²110 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 110 m2 znajdujący się w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście. Lokal usytuowany jest bloku w ciągu handlowym w pobliżu Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

80 zł/m²68 m² 5 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal użytkowy (idealny na cele handlowe, usługowe, gastronomiczne) położony przy ulicy Wolskiej w odległości 2 km. od ścisłego centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

70,42 zł/m²142 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o łącznej powierzchni 140m2 na Ursynowie. Lokal idealnie nadaje się na biuro, ale również na działalność medyczną, kosmetyczną, usługową. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

65,85 zł/m²41 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo/ Handlowo/ Gastronomiczny w nowo powstałym osiedlu Ursynów. Lokal o powierzchni 41 m2 ma bardzo dużą witrynę dlatego idealnie nadają się na sklep spożywczy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

583 000 zł82 m² 7 109,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy handlowy. Parter budynku mieszkalnego. Lokal wyeksponowany i bardzo widoczny od strony ulicy. Niezależne wejście z poziomu ulicy. Witryna. Powierzchnia 82 m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

102,56 zł/m²39 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy 39m2 do wynajęcia z witryną na Mokotowie. Lokal w stanie developerskim, wylewska + gładzie. Do natychmiastowego zagospodarowania. Nadaje się pod każdą działalność m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

86,41 zł/m²103 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal handlowo- usługowy 103m2 Do lokalu zostały doprowadzone wszystkie media Lokal jest do aranżacji, co jest bardzo wygodne dla potencjalnego najemcy. Wysokość 3,90m. Do podanej ceny należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

144,78 zł/m²67 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo handlowo-usługowy w bardzo dobrej lokalizacji z witryną i wejściem od głównej ulicy. Duży przepływ ludzi. Ogromne przyciągające wzrok witryny. Lokal jest widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na sprzedaż 39m2 z witryną na Mokotowie. Lokal w stanie developerskim, wylewska + gładzie. Do natychmiastowego zagospodarowania. Nadaje się pod każdą działalność. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

144,44 zł/m²45 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal na parterze w centrum Warszawy o powierzchni 45m2. Bardzo znana i ruchliwa okolica, ogromny przepływ ludzi, ruch kołowy na najwyższym poziomie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

63,49 zł/m²126 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do odstąpienia bardzo lubiana kawiarnia. Znajduje na parterze budynku wielorodzinnego, w ciągu lokali użytkowych. W bezpośrednim sąsiedztwie wiele miejsc parkingowych. Zgoda na gastronomię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

83,33 zł/m²60 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, parter, duża szklana witryna, wejście bezpośrednio do lokalu z poziomu chodnika. Możliwość umieszczenia dużego szyldu. Lokal bardzo dobrze widoczny z daleka. Powierzchnia 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

110 zł/m²39 m² 4 290 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w stanie deweloperskim (działalność handlowo - usługową lub biuro) na parterze 4 piętrowego apartamentowca (z 2010 r). Wysokość pomieszczenia to 380 cm i 280 cm. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

109,09 zł/m²55 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

249 zł/m²222 m² 55 125 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

94,59 zł/m²111 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal usługowy o dużym potencjale dzielnica Wilanów Ul. Rzeczypospolitej 33 róg al. Wilanowskiej wjazd do Miasteczka Wilanów Lokal jest na nowododanym osiedlu brak tam min. : sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

91,89 zł/m²111 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy o dużym potencjale dzielnica Wilanów Ul. Rzeczypospolitej 33 róg al. Wilanowskiej wjazd do Miasteczka Wilanów Lokal jest na nowo oddanym osiedlu w ciągu handlowym gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

130 zł/m²29 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze nowego budynku mieszkalnego na Miasteczku Wilanów w inwestycji La Lumiere. Lokal jest położony przy wejściu na osiedle i głównym wjeździe do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

4 650 000 zł786 m² 5 916 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec w bardzo dobrej lokalizacji na działce 500 m2 bezpośrednio przy ulicy. Standard budynku jest bardzo wysoki klasa A (elewacja ze szkła oraz aluminium, klimatyzacja, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, parter, duża szklana witryna, wejście bezpośrednio do lokalu z poziomu chodnika. Możliwość umieszczenia dużego szyldu. Powierzchnia 29 m2. W pobliżu znajdują się bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo/ Handlowo/ Gastronomiczny w nowo powstałym osiedlu Ursynów. Lokal o powierzchni 70 m2 ma bardzo dużą witrynę dlatego idealnie nadają się na sklep spożywczy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursus

Ursus,Warszawa

330 000 zł27 m² 12 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy w centrum Ursusa, przy rynku na przeciwko Banku bph, po sąsiedzku inne lokale usługowe. Atuty nieruchomości: wejście z ulicy, szeroka witryna okienna, wysoki sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy W pasażu handlowym. Dwie kondygnacje (+ 12 m2 pomieszczenie maga.-biurowe z oknem na poz. -1). Parter 56 m2 (50 m2 pomieszczenie handlowe z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

111,67 zł/m²120 m² 13 400 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo/ Handlowo/ Gastronomiczny w nowo powstałym osiedlu Ursynów. Lokal o powierzchni 55m2 ma bardzo dużą witrynę dlatego idealnie nadają się na sklep spożywczy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

44,87 zł/m²78 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia na Ursynowie 78m2. lokal dwupoziomowy. Na podłodze terakota. Alarm. Duża witryna. Na każdym piętrze open space oraz pokój socjalny. W sąsiedztwie parking, sklepy: spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy W pasażu handlowym. Wysoki standard! trzy kondygnacje: parter 56 m2 (40 m2 pomieszczenie handlowe z witryną antywłamaniową, wysokość 3,5 m) I piętro 45 m2 (40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

125,81 zł/m²31 m² 3 900 zł

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij