dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²261 m² 18 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²22 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,90 m2 na 1 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²283 m² 9 066 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa Do wynajęcia:283,32 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

116 zł/m²95 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 94,52 m2 na parterze eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (warszawa), w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²28 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,50 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

121,50 zł/m²29 m² 3 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca tel. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 29 m 2 w kameralnym obiekcie komercyjnym na Wilanowie. (poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 200 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

82,29 zł/m²255 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.255,20 m2 na antresoli w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Wola,Warszawa

67 zł/m²27 m² 1 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 27 m 2 na Woli w rejonie Dworca Zachodniego i Warszawskiego Centrum Expo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

43 zł/m²50 m² 2 166 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,37 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Mokotów,Warszawa

38,85 zł/m²21 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.20,6m2) w biurowcu na Mokotowie na Cybernetyki. Informacje ogólne: powierzchnia jak na zdjęciach. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Celownicza

Gocławek,Warszawa

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 60m2 do dowolnej aranżacji. Lokal mieści się w inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Gocławiu na styku dwóch dużych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²55 m² 2 953 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 55,19 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

90 zł/m²195 m² 17 551 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu nr 0.013 zlokalizowanego w budynku przy al. Jerozolimskich 56 C o pow.195,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

56,52 zł/m²115 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal o powierzchni około 115m znajdujący się na Śródmieściu. Lokal znajduje się nieopodal skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Grzybowskiej. Wokoło gęsta zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

111,11 zł/m²39 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 38,7 m2, parter/4, w budynku z 1914r., Śródmieście Południowe. W pełni wykończony, wejście od strony ruchliwej ulicy, intensywny ruch pieszy i samochodowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²210 m² 6 731 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.210,35 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Bielany,Warszawa

98,21 zł/m²56 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w nowym budynku na Bielanach.Przystosowany pod gastronomię.W lokalu są niezależne kanały wyprowadzone ponad dach budynku. Czerpnia ścienna. Instalacja do montaży klimatyzacji. Rozprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

107 zł/m²32 m² 3 371 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 32 m 2 w kameralnym komercyjnym obiekcie na starym Wilanowie. Swoboda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Warszawa

80,83 zł/m²111 m² 8 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy dwupoziomowy lokal biurowy o powierzchni 111 m , mieszczący się w prestiżowym budynku Lipiński Passage w ścisłym centrum Warszawy. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

67 zł/m²27 m² 1 809 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - lokal magazynowo- biurowy o pow.27 m2 do wynajęcia w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

60 zł/m²175 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro 175m2, piętro 2/3 z windą, ochota Szczęśliwice. Doskonały na kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe, punkt obsługi klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²147 m² 2 127 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko ch Galeria Mokotów - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 146,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

17 €/m²116 m² 1 972 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 116 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

65 zł/m²327 m² 21 255 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.327 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowym na warszawskiej Woli, w okolicach EXPO XXI, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

75,47 zł/m²53 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o pow. 53 m2 - usytuowany na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Natolin Opis lokalu: doskonale doświetlony naturalnym światłem, duże okna / witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Jeziorki Południowe,Warszawa

37,49 zł/m²1 200 m² 44 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

44990 zł + vat | najem | 1200 m2 | budynek pod działalność gospodarczą | warszawa ursynów Oferujemy do wynajmu atrakcyjny budynek usługowy pod każdą działalność - biura, przychodnie, fitess,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²600 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

NA wynajem budynek usługowy O pow 600M2 I 42000 zł/mc + Vat I mokotów przy metro służew Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

127 zł/m²122 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro do wynajęcia - ścisłe centrum Warszawy, ul. Wspólna (śródmieście) Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 122 m , położone w topowej lokalizacji w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

50 zł/m²195 m² 9 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 195 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i pkp Warszawa Wola, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²49 m² 2 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Śródmieście,Warszawa

77,40 zł/m²103 m² 7 969 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia lokal usługowy o pow.103 m 2 , po działalności salonu kosmetycznego przy ciągu pieszym , w pasażu handlowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

60 zł/m²27 m² 1 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.26,80 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²21 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.21 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²239 m² 13 143 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

25 zł/m²22 m² 553 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Bemowie w budynku zlokalizowanym blisko ul. Człuchowskiej. Okolica rozwinięta i dobrze skomunikowana. Przenieś swój biznes na Bemowo. Opis oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wał Miedzeszyński

Nadwiśle,Warszawa

60 zł/m²162 m² 9 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue estate oferuje powierzchnie biurową 162 m warszawa wawer (nadwiśle) atuty nieruchomości Nowoczesny biurowiec z 2014 roku Powierzchnia biurowa: 162 m Parking dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Włochy,Warszawa

97,56 zł/m²82 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem lokal usługowy o powierzchni ok. 82 m2, usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko wkd Aleje Jerozolimskie i Marketu Makro. Pierwsza linii zabudowy. Lokal dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

90 zł/m²68 m² 6 093 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajmu lokal usługowy na wynajem o pow. 67,7m2, usytuowany w sercu Warszawy, w dzielnicy Śródmieście- powiśle, ten niezwykle ciekawy obszar, nieustannie przyciąga zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²134 m² 2 406 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 133,69 m2 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij