dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Płocka

Wola,Warszawa

60,81 zł/m²74 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w świetnej lokalizacji. Lokal znajduje się w pasażu wolskim przy ul. Płockiej. Lokal w trakcie przebudowy- na chwilę obecną składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

61,88 zł/m²160 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy 160 m2 , zlokalizowany w kompleksie nowoczesnych budynków, położonych na Bielanach. Lokal posiada wysokie i całkowicie przeszklone witryny od strony w/w ulicy jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

211,90 zł/m²21 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny podnajem lokalu biurowego w prestiżowej lokalizacji - Miasteczko Wilanów. Cena: 4450 zł (vat wliczony, brak ukrytych kosztów) - do negocjacji! (nie ma konieczności opłacania kaucji)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Czyste

Czyste,Warszawa

79,50 zł/m²200 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa - Wola. Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy na parterze o pow 200 m + ogródek 90 m. Duże witryny, przed lokalem miejsca postojowe. Bardzo polecam na gastronomię, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

55,56 zł/m²54 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 2 pokojowy z kuchną, po remoncie.Wszystko nowe. Miejsce postojowe przypisane do mieszkania w cenie. Super lokal po kapitalnym remoncie.Wynajem na cele biurowe lub mieszkalne.Mile widziani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, stacja metra Służew

Mokotów,Warszawa

48,50 zł/m²200 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Dom na wynajem na cele biurowe. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na Mokotowie, tuż przy stacji metra Służew. Dom o powierzchni 270m2 składa się z 2 poziomów - parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

51,61 zł/m²62 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro w doskonałej lokalizacji - Wilcza tuż przy Mokotowskiej, cicha kamienica wewnątrz bardzo dużego podwórka, można bez problemu zaparkować! Parter. Świeżo wyremontowane wysokie 3 pokoje, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

30 zł/m²155 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa całkowicie wykończona w wysokim standardzie: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, okablowanie strukturalne, oświetlenie typu raster parabola (do pracy przy komputerze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

32,46 zł/m²610 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Idealny na szkołę, przedszkole, siedzibę firmy, dom opieki. Możliwość parkowania ok 40 samochodów. Własny magazyn, garaż z dojazdem dla niedużej ciężarówki.Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

345,03 zł/m²108 m² 37 125 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Witam, mam do zaoferowania bardzo interesujący lokal w samym centrum w okolicy licznych restauracji. Lokal ma powierzchnie107,60m2 z wejściami z głównej ulicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Włochy

Stare Włochy,Warszawa

47,50 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. ok 40 m2 w dzielnicy Włochy, blisko Parku ze Stawami Cietrzewia. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, aneks kuchenny oraz łazienka. Lokal jest nieumeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²49 m² 4 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeden z trzech sąsiadujących ze sobą lokali użytkowych w pasażu handlowo-usługowym na Natolinie. Istnieje możliwość łączenia z pozostałymi dwoma (łączna powierzchnia- 159,7 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Flory

Ujazdów,Warszawa

59,68 zł/m²82 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwustronnie rozkładowy, klimatyczny lokal w przedwojennej kamienicy. Najbardziej prestiżowa lokalizacji w Warszawie przy ul. Flory na Ujazdowie, nieopodal Łazienek Królewskich i Belwederu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bardzo ładny lokal w apartamentowcu na warszawskim Starym Mokotowie, w prestiżowej lokalizacji. Budynek strzeżony 24h. Lokal składa się z dwóch pokoi, duży ma powierzchnię 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

91,11 zł/m²45 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Ursynów. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy stacji Metro Ursynów. Lokal mieści się na parterze, posiada duże witryny, ma pow. 45 m. Czynsz 4100 zł + media.W czynszu jest już zawarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

61,67 zł/m²114 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal usługowo-handlowy na parterze o pow. 113,5 m2. Lokal składa się z 2 kondygnacji o pow.75 m2 (parter) oraz 25 m2 (antresola o wys. 2,05 mb) + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Ursynów

Ursynów,Warszawa

27 zł/m²187 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w parterowej części budynku z możliwością prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej, handlowej, biurowej, gastronomicznej, spa, usługowej,internetowej z dużym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowy Świat

Centrum,Warszawa

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

****** oferta na wyłączność ****** ****** do wynajęcia tani lokal biurowy w samym Centrum Warszawy - świetny adres ul. Nowy świat****** Biurowiec z lat - 50tych, z ochroną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

108,33 zł/m²12 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy o pow. 12,00 m2, przy ul. Górnośląskiej. Lokal w b. dobrym standardzie, ściany wewnątrz wyłożone jasnym marmurem. Cała zewnętrzna ściana oszklona. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

31 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podnajmę część lokalu użytkowego z witryną na działalność biurową na Kabatach około 16 mkw. Wspólne pomieszczenie.Lokal z zapleczem socjalnym, łazienką oraz kuchnią. Zaliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

49,52 zł/m²105 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow.105 m, w kamienicy z 1936 roku. W skład mieszkania wchodzą: - 4 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - osobne wc, - duży hol, - balkon. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajmu biuro 4 pokoje 75m na Mokotowie za 4500 pln. Biuro w wysokim standardzie. Narożne, rozkładowe, klimatyzacja, szafy. 4 pokoje, balkon, recepcja, aneks kuchenny w zamykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

64,86 zł/m²185 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajecia łokal w ścisłym centrum przygotowany do prowadzenia działalnosci medycznej, ale również może być przeznaczony na inną działalność. W skład wchodzą hall, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

68,69 zł/m²160 m² 10 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji! - Lokal użytkowy na działalność handlową, usługową, biurowa, - pow. 160 m2 - Duże możliwości adaptacyjne - Bielany. Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy Z witryną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniowiecka

Śródmieście,Warszawa

72,07 zł/m²86 m² 6 231 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mokotów, metro Wilanowska, rejon ul. Czerniowieckiej. Do wynajęcia lokal z witrynami o powierzchni 86,46 mkw. na parterze budynku biurowo/mieszkalnego. Lokal wykończony, aluminiowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nobla

Warszawa,mazowieckie

95 zł/m²135 m² 12 825 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęci nowy budynek na Saskiej Kępie w doskonałej lokalizacji, znajdujący się pomiędzy ul. Saską a Francuską Nieruchomość składa się: parter; - otwarta przestrzeń do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

39 zł/m²400 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dom o wysokim standardzie - 500 m kw., nieumeblowany. Nieruchomość położona jest u zbiegu ul. Wiertniczej i Obornickiej. Bezpośrednie sąsiedztwo Ambasady Arabii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²195 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 195 m 2 na Ursynowie doskonale przystosowany pod działalność gastranomiczną usługi medyczne kosmetyczne lub placówkę bankową. Lokal bardzo atrakcyjny, widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

84,11 zł/m²214 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy 214 m2 przy ul. Odkrytej (białołeka - Tarchomin). Parter budynku. Aktualnie w lokalu funkcjonuje sklep spożywczy. Istnieje możliwość przejęcia sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

40 zł/m²124 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz na cele biurowe lub mieszkalne mieszkanie o pow. 123,5 m2 w Wilanowie przy ul. Hlonda. Inwestycja Ostoja Wilanów, zielone patio z placem zabaw, kawiarnia, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ursynów

Ursynów,Warszawa

41 zł/m²150 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 150 m2 Ursynów Pyry. Wolny od lutego. Lokal usytuowany jest na I pietrze budynku biurowego. Recepcja, pomiesczenia biurowe, kuchnia, łazienka. Biuro jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na terenie nowoczesnego, zamkniętego osiedla Nowe Bielany z całodobową ochroną przy ul. Kasprowicza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

52 zł/m²316 m² 16 454 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks złożony z dwóch dwupoziomowych lokali użytkowych przy Brzeskiej 18. Atrakcyjna lokalizacja w historycznej kamienicy poddanej pełnej renowacji. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

51,93 zł/m²135 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament na ostatnim piętrze, w stylowej, poddanej pełnej renowacji kamienicy Menachema Rotlewiego z 1914 roku. Atrakcyjna przestrzeń do prowadzenia biznesu. Jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

52 zł/m²466 m² 24 227 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks złożony z trzech dwupoziomowych lokali użytkowych przy Brzeskiej 18. Atrakcyjna lokalizacja w historycznej kamienicy poddanej pełnej renowacji. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

19,98 zł/m²148 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zaadaptowane i wyremontowane poddasze w 3-piętrowej kamienicy na Saskiej Kępie. Zadbany budynek, zagospodarowany i ogrodzony teren posesji. Lokal ma zróżnicowaną wysokość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, stacja metra Natolin

Ursynów,Warszawa

89 zł/m²203 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy ok 203 m2 w ciągu handlowym z dużymi witrynami na Ursynowie. Lokal 203 m2 umieszczony jest na najniższej kondygnacji budynku biurowo-mieszkalnego. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

74 zł/m²123 m² 9 102 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy ok 123 m2 na Mokotowie na parterze z witrynami. Wolny od zaraz. Lokal idealny na punkt obsługi klienta, na bank, na siedzibę firmy, na placówkę medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

80 €/m²239 m² 19 120 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

O lokalu: lokal o powierzchni 239 m 2, parter, wejście od Chmielnej. Lokal posiada kuchnie oraz łazienkę. O budynku: przedwojenna kamienica o powierzchni 2500 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²325 m² 29 250 zł

 

 

 

Ochota,Warszawa

122,73 zł/m²110 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-uługowy z witrynami przy placu Zawiszy.Nieruchomość złożona z: sala sprzedażowa 71 m.kw sala wielofunkcyjna 39 m.kwTyp ogrzewania: ogrzewanie miejskie. Typ własności: własność.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij