dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

51,28 zł/m²234 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 234 m2 przy ul.Siennej. Lokal składa się z: - pomieszczenia recepcji, - kuchni, - 2 łazienek ogólnodostępnych oraz 1 łazienki z prysznicem, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²94 m² 7 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchnie ok. 94 mkw Do wynajęcia lokal handlowo usługowy przy bardzo ruchliwej ulice na mokotowe. Jest położony w prestiżowym budynku. Przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Taneczna

Grabów,Warszawa

45 zł/m²2 390 m² 107 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowo wybudowany biurowiec o łącznej powierzchni 2390 m2 przy ul. Tanecznej. Biurowiec składa się z 4 kondygnacji: * parter - 634 m2 możliwość podziału na 2 moduły: 361 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Serocka

Praga-Południe,Warszawa

60,87 zł/m²46 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal 46 m2 na parterze w nowym budynku w niskiej zabudowie na sklep lub biuro. Rolety antywłamaniowe.Wejście po 4 schodach.~ochrona Apteka ,spożywczy. Do czynszu należy doliczyć 350 pln do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

65,33 zł/m²75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 75 m2 przy ul. Kłobuckiej, przy lotnisku Chopina. W skład lokalu wchodzi jedno duże pomieszczenie (71 m2) oraz pomieszczenie sanitarne (4 m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Puławska

Służew,Warszawa

68 zł/m²160 m² 10 846 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy- 159,5m2 na działalność usługową, handlową lub biurową w pasażu handlowym (budynek mieszkalno-usługowy na Puławskiej, niedaleko ul. Wałbrzyskiej) Doskonały punkt miasta, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

86,21 zł/m²29 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 29 m2 przy ul. Pięknej w Warszawie, niedaleko Placu Konstytucji. W skład lokalu wchodzi: duży pokój (20,35 m2), łazienka (5,1 m2) oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

25 zł/m²125 m² 3 125 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 125 mkw, z wejściem z galerii, na Służewcu.Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów bliskość komunikacji możliwość przesuwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

31,45 zł/m²477 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 477 m2 usytuowany na działce o powierzchni 434 m2. Składa się z 4 kondygnacji: przyziemie: duża kuchnia (20 m2), stołówka (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Sadyba

Sadyba,Warszawa

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia w dobrej lokalizacji na Sadybie na cele gastronomiczne, medyczne, handlowe i inne - lokal posiada wszystkie pozwolenia. Klimatyzacja. Wejście od ulicy. Witryna dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w przedwojennej, zadbanej kamienicy. Powierzchnia 140 m.kw. Osobne wejście na drugą klatkę schodową, okna wychodzące na Aleję Jerozolimskie i na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

13 €/m²121 m² 1 572 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowy położony niedaleko skrzyżowania Alei Jerozolimskich i al. Jana Pawła II. Dogodna lokalizacja zapewnia dostęp do środków komunikacji miejskiej, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

58,82 zł/m²68 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal nadaję się idealnie na kancelarię notarialną, biuro prawne, konsultingowe. Lokal użytkowy na wysokim parterze z wejściem z ulicy Mokotowskiej niedaleko Pl. Trzech Krzyży, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m2 na warszawskim Wilanowie. Składa się z 2 pokoi biurowych i przedsionka. Aneks kuchenny oraz wc są wspólne z innymi lokalami na piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście Północne

Śródmieście Północne,Warszawa

60 zł/m²29 m² 1 758 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy przy ul. Nowy Świat w ścisłym centrum Warszawy. Lokal składa się z jednego pomieszczenia (29,3 m2) znajdującego się na ostatnim III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytomska

Żoliborz Dziennikarski,Warszawa

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w części domu jednorodzinnego usytuowanego w Warszawie na Żoliborzu Dziennikarskim. Lokal znajduje się w suterenie domu jednorodzinnego i zajmuje powierzchnię 120 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stara Praga

Stara Praga,Warszawa

37,74 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

przeznaczenie-biuro,gabinet lekarski Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo przeznaczenie-biuro,gabinet lekarski

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sabały

Włochy,Warszawa

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rozkład: dwupoziomowy lokal biurowy: na Poziomie 1: 3 pokoje biurowe, recepcja, łazienka z umywalką i oddzielna toaleta na Poziomie 2: otwarta pzrestrzeń 48m2, aneks kuchenny i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Parkowa

Śródmieście,Warszawa

46,58 zł/m²73 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie na cele biurowe przy ul. Parkowej w przedwojennym budynku z 1938 roku. Po drugiej stronie ulicy Łazienki Królewskie. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

58,86 zł/m²161 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 161,4 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej -tuż przy Marszałkowskiej i Metro Świętokrzyska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

53 zł/m²50 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie położone w Śródmiściu w okolicy Placu Trzech Krzyży. Po remoncie. W skład nieruchomości wchodzą: duży pokój około 20 mkw aneks kuchenny około 5 mkw pokój około 15 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Serocka

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²220 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia dwa sąsiadujące lokale o łącznej powierzchni 220 m2 przy ul Serockiej, na Pradze Południe. W skład wchodzi: 5 pokoi (w tym jeden przechodni), pomieszczenie przeznaczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

45,87 zł/m²76 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rozkładowy lokal w przedwojennej modernistycznej kamienicy z 1938 roku na siedzibę niewielkiej firmy, na Górnym Mokotowie - blisko parków Morskie Oko, dreszera, królikarnia. Dwa duże ponad 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rejtana

Stary Mokotów,Warszawa

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 48 m2 przy ul. Rejtana na Starym Mokotowie. W skład wchodzi dwa oddzielne pokoje, oddzielna, zabudowana i wyposażona kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Taneczna

Grabów,Warszawa

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 150 m2 przy ul. Tanecznej. Lokal znajduje się na 3 piętrze biurowca. W skład lokalu wchodzi powierzchnia open-space z wytyczonymi dwoma punktami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

0,13 zł/m²181 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

1. Lokalizacja: lokal znajduje się w samym Centrum Warszawy, na jednej z bardziej prestiżowych ulic. W pobliżu mieści się Sejm, kancelaria Prezydenta, muzeum Ziemi pan, hotel Sheraton, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

51,22 zł/m²82 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 82 m2 przy ul.Siennej. Lokal składa się z: - pomieszczenia recepcji wraz z pomieszczeniem technicznym, - gabinetu, - sali konferencyjne - pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

22,50 zł/m²800 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 721/19634. Budynek wolnostojący z 2007r. położony na Ochocie w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość liczy 800m2 rozłożonej na 3 kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

42,86 zł/m²49 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, pow. 50 m2 - W kamienicy z 1910 r. Idealny na biuro! - Śródmieście, centrum, ul. Bracka / Plac Trzech Krzyży Do wynajęcia lokal użytkowo-mieszkalny w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

56,33 zł/m²79 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa ścisłe centrum Śródmieścia: MDM mieszkanie na wynajem tylko na biuro, wolne od zaraz. 4 pokojowe 79 m. kw. ul. Marszałkowska: m. pl. Zbawiciela i pl. Konstytucji:. 150 metrów do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²46 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, pow. 46 m2 - W kamienicy z 1919 r. Idealny na biuro! - Śródmieście, centrum, ul. Długa / Metro Ratusz Do wynajęcia lokal użytkowy w kamienicy z 1919 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²62 m² 6 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w pasażu handlowo-usługowym na Natolinie. Wejście bezpośrednio od ulicy, widoczne, duże witryny, przeszklone drzwi. Wnętrze wykończone (podłoga- gres), przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skibicka

Okęcie,Warszawa

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 100 m2 na Okęciu! Składa się z: dwóch gabinetów, pomieszczenia socjalnego (kuchnia) z możliwością zaadaptowania na gabinet, łazienki z toaletą, hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę : 19798. Nowy budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Białołęka. Nieruchomość składa się z utwardzonej działki o powierzchni 3000 m2 i budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

33,33 zł/m²900 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Samodzielny obiekt 900 m2 biurowy w bardzo dobrym stanie, blisko lotniska. 5 kondygnacji, klimatyzacja, sieć komputerowa i telefoniczna, parking naziemny, ochrona. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

41,25 zł/m²80 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 80 m2 prz Al. Wilanowskiej. Składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, hallu, 2 łazienek, balkonu. Mieszkanie przygotowane i wynajmowane wcześniej na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Owczarska

Jelonki,Warszawa

31,03 zł/m²58 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy składający się z 3 pokoi, 2 po 18,5mkw oraz jeden przejściowy 6,5mkw, łazienki z kabiną prysznicową oraz małego pomieszczenia kuchennego. Dodatkowo jest wejście na oszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²49 m² 4 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w pasażu handlowo-usługowym na Natolinie. Wejście bezpośrednio od strony ulicy, widoczne, duże witryny, przeszklone drzwi. Wnętrze wykończone (podłoga- gres), przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

26,57 zł/m²207 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia dom typu segment o powierzchni 207 m2 blisko Kopca Powstania Warszawskiego. Dom składa się z 4 kondygnacji. Parter: salon z aneksem kuchennym, wc, i Piętro: 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

93,48 zł/m²138 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji! - Lokal użytkowy z witryną - pow. 138 m2 - Na Biuro, restaurację, sklep - Śródmieście Płn, muranów Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy Z witryną o pow. 138 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

63,33 zł/m²150 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny dom po remoncie - wewnątrz ściany wygładzone i pomalowane na biało i parkiet dębowy zcyklinowany. Dom składa się: na parterze z 2 pokoi, całkowicie wyposażonej kuchni. Lokal.