dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 858 ogłoszeń

14,50 €/m²202 m² 2 929 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro 202 m na wynajem 2 piętro Warszawa Powierzchnia: 202 m Cena za m : 14,50 Biuro 202 m na wynajem 2. piętro Marynarska Point 2, mokotów Dostępna do wynajęcia nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

14,48 €/m²95 m² 1 376 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro 95 m na wynajem 2. piętro 3 niezależne gabinety Powierzchnia: 95 m Cena za m : 14,49 / 1376,55 eur Biuro 95 m na wynajem 2. piętro 3 niezależne gabinety w Marynarska Point.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²798 m² 9 975 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro do wynajęcia 798 m Warszawa Mokotów Powierzchnia: 798 m Cena za m : 12,50 Biuro do wynajęcia 798 m Warszawa Mokotów, marynarska Point 2 Na wynajem dostępna jest komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²701 m² 8 762 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro 701 m do wynajęcia Mokotów Powierzchnia: 701 m Cena za m : 12,50 / 8762,5 eur Biuro 701 m do wynajęcia Marynarska Point 2, mokotów, warszawa Na wynajem dostępna jest przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12,50 €/m²1 572 m² 19 650 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w mp2, warszawa Mokotów Powierzchnia: 1572 m Cena za m : 12,50 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Marynarska Point 2, warszawa Mokotów Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²209,50 m² 15 272 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o o powierzchni 209,5 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90 zł/m netto +.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²21,29 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 21,29 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 78,90 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²54,36 m² 3 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o o powierzchni 54,36 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90 zł/m netto +.

Szczegóły ogłoszenia

56,27 zł/m²622 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom przekształcony na biuro, adres Dominikańska 25a Mokotów, kilka minut piechotą od stacji metra. 18 pokoi, serwerownia, 3 łazienki, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²121,82 m² 8 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 121,82 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Powierzchnia w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

184,50 zł/m²10 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szukasz prywatnego biura w nowoczesnej przestrzeni coworkingowej w Warszawie? Oferujemy w pełni umeblowane, zamykane biura dla małych zespołów i firm w naszym nowym coworkingu na.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 574 m² 19 675 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia: reprezentacyjna powierzchnia biurowa 1 574 m w biznesowym centrum Mokotowa Z przyjemnością prezentujemy ofertę najmu całego piętra biurowego o powierzchni 1 574 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 484 m² 18 550 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia oferujemy przestrzeń biurową klasy A w budynku Marynarska Point 2, zlokalizowanym w sercu biznesowej części Mokotowa przy ul. Postępu. Dostępna powierzchnia obejmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²150 m² 2 100 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni około 150 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym kompleksie biurowym przy ul. Rzymowskiego 34. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²432 m² 5 400 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkowo funkcjonalny moduł biurowy o łącznej powierzchni 432 m , usytuowany na 1. piętrze w prestiżowym, nowoczesnym biurowcu klasy.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²271 m² 3 523 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem oferowana jest nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 271 m , mieszcząca się na 1. piętrze w budynku Marynarska Point 2 (ul. Postępu 15C), w centrum biznesowej części.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²521 m² 6 513 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne Biuro 521 m w Biznesowym Centrum Mokotowa Marynarska Point 2 Do dyspozycji Najemców oddajemy przestronny i gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lokal biurowy o powierzchni 521.

Szczegóły ogłoszenia

109,25 zł/m²196,80 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal usługowy 196,8 m2 ul. Giserska 17, ursus Cena 21.500zł netto Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 196,8 m2 w nowoczesnej inwestycji ROBYG na warszawskim Ursusie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

234 zł/m²100 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - ok. 2600 pln/os. miesięcznie Biuro do pracy dla 9 osób Lącznie: 2600zł x 9os. = 23 400 pln/miesięcznie Dostępne od zaraz Zabezpieczenie - minimum.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²58,11 m² 4 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia 3 sąsiadujących ze sobą lokali biurowych o łącznej powierzchni 58,11 m2 zlokalizowanych na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokale położone są na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²33 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane do wyłącznego korzystania w nowoczesnym kompleksie biurowym w prestiżowej lokalizacji. Oferta obejmuje w pełni serwisowane biuro przygotowane dla 3 osób, w cenie ok.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²19,63 m² 1 549 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o o powierzchni 19,63 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 3. piętrze. Czynsz: 78,90 zł/m netto +.

Szczegóły ogłoszenia

72,89 zł/m²90,93 m² 6 628 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 90,93 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na parterze. Obecny podział zgodny.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²105,65 m² 7 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 105,65 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90 zł/m netto +.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²203 m² 13 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 203 m2 zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Doskonała lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²84,90 m² 21 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

249,98 zł/m²24,95 m² 6 237 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Warszawie proponuje Państwu do wynajmu lokale biurowe w nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²3 317 m² 43 121 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Warszawie proponuje Państwu do wynajmu lokal biurowy w nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

31,67 zł/m²600 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia gotowy biznes - Myjnia Samochodowa + Wulkanizacja w Warszawie 20 lat na rynku | Ugruntowana marka | Gotowy, dochodowy biznes Oferuję do wynajęcia w pełni funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

107,69 zł/m²65 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu ofertę najmu lokalu mieszkalnego z przeznaczeniem pod najem jako lokal usługowy/biurowy (brak możliwości wystawiania faktur) o pow. około 65 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²600 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio! Poszukujący nie płaci Prowizji! Wynajmę obiekt z przeznaczeniem na Usługi sportowe lub działalność handlowo- biurowo - wystawienniczą przy ul. Augustówka 22b. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²19 m² 1 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

124,02 zł/m²135 m² 16 743 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.135 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

69,94 zł/m²64 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Bezpośrednio. Gotowe Biuro przy Metrze Puławska 228 (mokotów). Szukasz prestiżowego, a zarazem funkcjonalnego miejsca dla swojego zespołu, miejsca na kancelarię lub gabinet? Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

88,33 zł/m²60 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji dla najemcy! prestiżowa powierzchnia biurowa na 14. Piętrze W centrum LIM - 60 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej powierzchni biurowej o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mochnackiego

Stara Ochota,Warszawa

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal jest już dostępny **** Oferuję do wynajęcia lokal o pow. ok. 20 m2, znajdujący się przyziemiu budynku z lat trzydziestych przy ulicy Mochnackiego 4. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

50 zł/m²660 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwupoziomowy lokal użytkowy - parter i wysokie przyziemie z oknami. Aktualnie powierzchnia podzielona na 15 dużych pokoi, plus łazienki z 7 kabinami prysznicowymi, 7 osobnych wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²210 m² 15 283 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca 60524432 Do wynajęcia powierzchnia ok 210 m 2 na Mokotowie ,rejon ulicy Gagarina , Czerniakowskiej i Chełmskiej. Dobra propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.