dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 861 ogłoszeń

108,91 zł/m²101 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały, nowy, ustawny lokal z dużymi witrynami przy ulicy Giserskiej 7 w Nowym Ursusie tuż obok dużej, już otwartej szkoły i biurowców. Wokoło wysoka zabudowa mieszkalna. Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

71,58 zł/m²95 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Eurovilla prezentuje lokal o powierzchni 95 m2 na cele biurowe. Na powierzchnie mieszkania składają się 2 łazienki, 3 pokoje z widokiem na Oś Królewską oraz pomieszczenie gospodarcze. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

70,70 zł/m²430,36 m² 30 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 430 m - wał miedzeszyński - 2 piętro Piętro: 2 piętro Powierzchnia: 385,5 m + 20,5 m współdzielone + 6% = 430,36 m remont W cenie: malowanie, wykładzina, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²200 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 200 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

58 zł/m²31 m² 1 798 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnia w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Dodatkowy koszt to opłata eksploatacyjna: 30,90 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biurowiec położony jest przy Al. Solidarności w dzielnicy Śródmieście. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

56,22 zł/m²53,36 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo/handlowy. Powierzchnia 32 m2, podzielona na 2 pomieszczenia i toaletę. Koszty dodatkowe to: czynsz dla administracji (około 1.300 PLN) w tym c.o. i opłata.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²199 m² 2 886 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie blisko Metra! Powierzchnia każdego piętra to 236 m2 ( dotyczy III, IV i V ), powierzchnia pierwszego piętra to 199 m2, udział w powierzchni wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²753 m² 51 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy o nowoczesnej architekturze zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Kamionka, niedaleko dworca kolejowe Warszawa Wschodnia. Przy nieruchomości przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²462 m² 25 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli! Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²30 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania biuro wraz z przynależnym pomieszczeniem serwisowym, w cichej okolicy w dzielnicy Włochy w Warszawie. Biuro znajduje się w nowoczesnym budynku otoczonym placem.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²64 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 64 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Prząśniczek na warszawskiej Białołęce. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 €/m²428 m² 12 198 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,21 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się pod adresem przy ul. Ludnej 2 w Warszawie. Położony w bliskim sąsiedztwie Wisły oraz stacji Metro Centrum Nauki Kopernik, zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

89,82 zł/m²275 m² 24 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

181,82 zł/m²99 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wspaniała, wysoka (ok 4,5 m) powierzchnia handlowa w najbardziej imponującym kompleksie biurowym w Stolicy. Varso 2 należy do projektu Varso Place, którego częścią jest Varso.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²150 m² 2 850 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Wilsons nieruchomości Wyjątkowa oferta: biuro serwisowane w samym sercu Warszawy! Szukasz przestrzeni biurowej gotowej do pracy? Nie przegap naszej specjalnej oferty biura serwisowanego, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

53,05 zł/m²377 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Dom 377 m.kw. na Wilanowie. Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze i infrastrukturę oświetleniową. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²247 m² 12 844 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 247m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Ochota,Warszawa

12,50 €/m²1 500 m² 18 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 1500 m2 gotowej powierzchni biurowej. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która łączy funkcje handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

132,53 zł/m²83 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowe mieszkanie 83 m w ścisłym centrum Warszawy ul. Wspólna, śródmieście Południowe Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

121,21 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy o powierzchni 100 m2 zlokalizowany Warszawa Praga Południe standard: duże witryny dwa niezależne wejścia otwierane okna podłoga gres instalacje wod/kan.

Szczegóły ogłoszenia

109,71 zł/m²58 m² 6 363 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy 58 m parter, narożny, duże witryny, możliwość powiększenia Na wynajem/sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 58 m położony na parterze nowoczesnego budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²173 m² 12 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe dane: biuro o powierzchni 173 m2, w ścisłym Centrum, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy po rewitalizacji, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²320 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Żurawia 6/12 oferuje biura do wynajęcia w samym sercu stolicy. Po przeprowadzeniu pełnej modernizacji obiektu, do dyspozycji najemców oddano lokale w najwyższym standardzie. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

56 zł/m²146 m² 8 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia powierzchnia biurowa po remoncie ok 146 m 2 w odrestaurowanym kameralnym obiekcie biurowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w kamienicy 30 m , tuż przy Metrze Centrum! Cena 2000 netto. Dodatkowo płatny tylko prąd według licznika. Jest światłowód. Jest winda. Zamykane podwórko, jest ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²212 m² 18 868 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z witrynami - Wilanów Z przyjemnością prezentujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 212 m , zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²319,53 m² 10 225 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal na magazyn/produkcję o pow.319,53 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²511 m² 28 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²42,84 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu13 o pow. 42,84 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²165 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy 165 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 40 pln Do powyższej.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²112 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy o pow. 112 m2 w doskonałej lokalizacji. Podział powierzchni: 4 pokoje biurowe- 12 mkw. 22mkw. 26mkw, 16mkw.wyposażona kuchnia 8 mkw.WC, możliwość podziału dużych.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²76 m² 3 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biuro 76 m Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

60,94 zł/m²64 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro - Mokotów, ul. Wołoska Oferujemy przestronne biuro o powierzchni 64 m , położone w doskonałej lokalizacji - Mokotów, ul. Wołoska, przy Metrze Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²225,82 m² 9 484 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.225,82 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²149 m² 7 897 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 149 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Wierzbno,Warszawa

30,56 zł/m²360 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonale położony obok stacji metra lokal biurowy na Mokotowie. 12 pomieszczeń biurowych, serwerownia, okablowanie, zaplecze kuchenne i łazienka z wc, plus dodatkowe wc. Przed lokalem parking.

Szczegóły ogłoszenia

83,86 zł/m²184,60 m² 15 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro ok. 184,6 m2 w sercu Stolicy, w eleganckim biurowcu o nowoczesnej architekturze / Office ca. 184,6 m2 for rent in the heart of Warsaw in an elegant office building with.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²103 m² 15 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal handlowo - usługowy 103 m.kw. w centrum Warszawy! Możliwość prowadzenia lekkiej gastronomii. Lokal parterowy z salą i zapleczem o łącznej powierzchni 103m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli Komfortowe, w pełni umeblowane biura serwisowane zlokalizowane tuż przy stacji Metro Płocka, w sercu Woli. Idealne dla małych zespołów,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij