dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

88,89 zł/m²36 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pawilon wolno stojący w ciągu lokali usługowych na Gocławiu. Pawilon nadający się na każdą działalność usługowo-handlową. Blisko przystanek autobusowy. Lokal po remoncie (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fałata

Mokotów,Warszawa

36 zł/m²150 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa mokotów 150m2 do wynajęcia Dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie, w zasadzie na biuro (pokoje gościnne). 150 m, II poziomy (120 i 30m) 5 pokoi,kuchnia, 2 łazienki, wc, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę również na biuro ,gabinet lekarski lub kosmetyczny. Nie wynajmuję na gastronomię i sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lucerny

Wawer,Warszawa

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy (usługowo-handlowy) do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Natolin

Ursynów,Warszawa

79,31 zł/m²63 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim w nowej inwstycji u zbiegu ulicy Płaskowickiej i Lanciego. Lokal o pow. 63,04 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Patriotów

Wawer,Warszawa

50 zł/m²75 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec, 3 piętra. Dojazd- asfaltowy; wysokość: 285; wejście od ulicy; parking niestrzeżony. Instalacje: komputerowa, przeciwpożarowa, klimatyzacja, wentylacja, alarmowa Media: prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

39,47 zł/m²114 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w bardzo ciekawej lokalizacji lokal handlowo-usługowy. Powierzchnia 114m2, dwupoziomowy, 65m2 na parterze i 49m2 na I piętrze, na każdym poziomie sala ekspozycyjna, łączą je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

54,05 zł/m²83 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy Państwu do zaoferowania atrakcyjnie zlokalizowany lokal przy Al. Waszyngtona. Lokal o powierzchni 83,25m2 w skład którego wchodzą hall wejściowy, 3 pokoje, aneks kuchennym i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Baczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

88,89 zł/m²225 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

winda osobowa, kuchnia, meble, alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring, kontrola dostępu, recepcja, sala konferencyjna, ochrona, powierzchnia open space, internet Budynek klasy A+ parking podziemny, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

62,34 zł/m²38 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w budynku Babka Tower, przy al. Jana Pawła II; naprzeciw arkadii. Czynsz 2500,00 netto + opłaty licznikowe. Jest mozliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

51,92 zł/m²52 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa śródmieście 52m2 do wynajęcia Mieszkanie 3 - pokojowe - pokoje:16,11,12m2, kuchnia 4m2, łazienka3m2, hall 5,5m2. Mieszkanie puste, może być umeblowane i wyposażone "pod 1-szego najemcę".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

50 zł/m²95 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia piętro małego budynku biurowego open space 95m2 lub mniejsze powierzchnie 25-40 m2 do wydzielenia na piętrach. Do ceny należy dodać opłaty licznikowe. Faktura vat od firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poborzańska

Targówek,Warszawa

36,84 zł/m²76 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal w budynku mieszkalno-biurowym na osiedlu Rembielińska , przeznaczony na wynajem pod biuro. Powierzchnia całkowita 76,3 m2 : Kuchnia wyposażona 8 m2, pom.gospodarcze 3,2 m2, WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

55 zł/m²50 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal nadaje się na, kawiarnie, klub nocny, winiarnię, wyremontowane wnętrze z zachowaniem i wyeksponowaniem oryginalnej cegły kamienicy doskonale podkreśla urok tego miejsca, przypomina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

67,16 zł/m²134 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowo-biurowy położony na Starym Żoliborzu niedaleko Dworca Gdańskiego w nowym apartamentowcu. Znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra gwarantuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo biurowy. Duża witryna +zaplecze i wc. Polecamy kontakt Elżbietaosoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

72,82 zł/m²103 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy bardzo dobrze zlokalizowany przy jednej z głównych ulic na Tarchominie, w nowym osiedlu ,w dobrze widocznym miejscu, obok przystanku autobusowego. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²63 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piękne stylowe wnętrza w centrum kamienicy na ul. Widok. Idealne na kancelarie, prestiżowe biuro, zapraszamy! Razem 63 m2. 3 pokoje : 14 , 22, 28 m2 z udziałem w powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

68,18 zł/m²110 m² 7 500 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na al. Ken tuż przy stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, kuchni otwartej na salon, dwóch sypialni i łazienki. Na wyposażeniu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

29,58 zł/m²142 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 142m2, na biuro, magazyn lub inne, na parterze domu jednorodzinnego, duże powierzchnie, wysokie 3,30m; pom. socjalne, 2 wc, kuchnia, parkingi Wola Przy Olbrachta ___ partners Nieruchomości Agnieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

11,50 zł/m²104 m² 1 196 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek biurowy klasy B+ o łącznej powierzchnia najmu 1344 m2. Aktualnie dostępne są powierzchnie: 104 m2 , 140 m2 , 148 m2 , 310 m2 , 162 m2. W elewacjach zostały zastosowane wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

113,64 zł/m²22 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w pasażu usługowo - handlowym Przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: biuro podróży, dwa salony kosmetyczne, sklep z komputerami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

136,36 zł/m²176 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy na pograniczu Woli i Śródmieścia Lokal znajduje się na parterze nowej inwestycji na warszawskiej Woli. Powierzchnia lokalu to 176m 2. Lokal posiada duże witryny i wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostępne powierzchnie: 150 mkw., III piętro- czynsz: 46 PLN/m2 + opłata eksploatacyjna: 15 PLN/m2. Wolne od zaraz. 150 mkw., VII piętro- czynsz: 46 PLN/m2 + opłata eksploatacyjna: 15 PLN/m2. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy powierzchnię 4 kondygnacji podzieloną na pokoje, pomieszczenia magazynowe i piwnicę - szeroki zakres metrażu lokali - od 20m2, z możliwością najmu miejsc parkingowych (parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, mieszczące się w eleganckim budynku. Mieszkanie ma 80 metrów, a dodatkowo jest w nim 12-metrowa loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

113,33 zł/m²150 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 150 m2. Doskonała lokalizacja, ścisłe śródmieście. Lokal do remontu. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Lokal przeznaczony pod dowolną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

422,16 zł/m²379 m² 160 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy (działalność gastronomiczna, usługi), dwupiętrowy z antresolą oraz zagospodarowaną piwnicą. Powierzchnia 378 m2. Lokalizacja: plac Trzech Krzyży Restauracja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tużycka

Targówek,Warszawa

61 zł/m²105 m² 6 405 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal 105 mkw do adaptacji pod swoją działalność -lokal idealny na :na Gabinet Lekarski,Dentystyczny ,salon Urody ,siedzibę Firmy ,bank ,notariusz ,kancelaria Prawna,Przedszkole ,klub Malucha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

55,56 zł/m²63 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w pobliżu Pl.Szembeka, w budynku jednorodzinnym na Grochowie. Powierzchnia: 63m.kw. mieści się na parterze. Składa się z trzech pokoi; większy ok.27m.kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie posiadające pięć pomieszczeń. Na poziomie pierwszym - 4 pokoje (w tym dwa w amfiladzie), kuchnia, łazienka, wc, pomieszczenie gospodarcze i duży taras. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Krakowska

Ochota,Warszawa

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 150 m2 w wolnostojącym domu z bezpośrednim wejściem do lokalu. Lokal podzielony na 6 pomieszczeń, do tego kuchnia i łazienka z kabiną prysznicową.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dominikańska

Mokotów,Warszawa

39,41 zł/m²203 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa. Ochrona całodobowa i parking strzeżony. Blisko metra Służew. Cena netto zawiera wszystkie opłaty oprócz energii. Dostępny internet. Parkowanie bezproblemowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karwińska

Mokotów,Warszawa

50,78 zł/m²128 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter domu osobne wejście. Działka zagospodarowana miejsce dobrego odpoczynku.Osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 - Elżbieta tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

133,33 zł/m²45 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetna lokalizacja w pobliżu ul. Rakowieckiej. Lokal może być zaadaptowany idealnie na gastronomię (np. Sushi, kebab, kawiarnia - posiada decyzję Sanepidu, wentylację), salon urody, kosmetyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Pragi Północ. pow. lokalu ok 350m.kw Witryny i wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal może służyć do różnego typu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

35,38 zł/m²424 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Dom - położony na Starym Żoliborzu blisko Placu Wilsona, w cichej okolicy. Powierzchnia łączna domu 424 m2 Powierzchnia działki 524 m2. Rozkład pomieszczeń: parter i I Piętro łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

87,27 zł/m²55 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Nowy lokal usługowy o powierzchni 54 m.kw. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie dużego skrzyżowania. Duża widoczna z ulicy witryna o długości ok 7 mb. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

70 zł/m²180 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy (180 m2) na parterze kamienicy zlokalizowanej przy ruchliwej ulicy. Obiekt zamknięty, domofony. Lokal do własnej aranżacji. Idealne miejsce na klinikę, poradnię lekarską, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

69,85 zł/m²281 m² 19 627 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Klasa budynku: b+ Do wynajęcia biuro w kamienicy przy ulicy Pięknej 68, budynek po calkowitej modernizacji,w bardzo dobrym stanie. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy, cicha.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij