dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

108,33 zł/m²60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

60 m2 Wysoki standard w Centrum, miejsce parkingowe Do wynajecia lokal mieszkalno-użytkowy 60m2 w Centrum ul.Wspólna 37/39 1 piętro 3pokoje, duży hall, kuchnia, lazienka, odzielne WC. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

95,65 zł/m²23 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep Z art. Zoologicznymi, usługi szewskie, gabinet kosmetyczny, solarium, pasmanterię, usługi bankowe itp. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

88,89 zł/m²18 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na działalność biurową, usługową, w budynku mieszkalno biurowym, usytuowanym za placem Zawiszy, z widokiem na al. Jerozolimskie. Lokal z witryną. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy z witryną o powierzchni 15 m2, znajdujący się na parterze, usytułowany przy głównej drodze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia + toaleta. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50m2. Lokal znajduje się na nowym osiedlu na Ursynowie, niedaleko bazarku, co znacznie podnosi jego atrakcyjność. W lokalu wydzielone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

66,84 zł/m²374 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe w Śródmieściu! Pięciopiętrowy budynek w ścisłym centrum na ul. Jasnej posiada do dyspozycji pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 374 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

38,46 zł/m²78 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Woli z dużymi witrynami od ulicy. Obiekt gotowy do działalności, odnowiony. Nieruchomość posiada 4 główne pomieszczenia, 2 socjalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oławska

Bemowo,Warszawa

78,26 zł/m²92 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z witryną, 92m2, ul. Oławska 5, narożny, duże okna witrynowe. W pobliżu pętla tramwajowa, carrefour, obok szkoła podstawowa, basen, osiedle mieszkaniowe. Wolny od kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wawer

Wawer,Warszawa

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal o powierzchni 400m w Aninie z przeznaczeniem na wszelką działalność produkcyjną nieuciążliwą na parterze hala ok.150m z siłą 35kv ogrzewaniem gazowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursus

Ursus,Warszawa

73,64 zł/m²110 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow.110m2.Bardzo dobra lokalizacja w Ursusie przy jednej z głównych ulic,o sporym natężeniu ruchu.Zlokalizowane są tu liczne sklepy,banki inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

81,63 zł/m²49 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy w okolicy Sadów Żoliborskich. Adres: krasińskiego 24. Parterowy pawilon z witryną, 39m2 powierzchni użytkowej. Możliwość adaptacji na handel, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

38,46 zł/m²78 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

66,67 zł/m²42 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep spożywczy Z możliwością sprzedaży alkoholu. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 42m2. Lokal w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Stawy

Włochy,Warszawa

56,52 zł/m²115 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, proponujemy Państwu powierzchnie do wynajęcia w zabytkowym dworku położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Warszawa Włochy. Budynek znajduje się przy ulicy Stawy 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

44,55 zł/m²110 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na działalność biurową w budynku mieszkalno biurowym, usytuowanym za placem Zawiszy, z widokiem na al. Jerozolimskie bądź podwórze. Lokal o pow. ok. 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca adam lokal idealny na sklep internetowy, usługi księgowe, biuro radcy prawnego, biuro nieruchomości, punkt ksero, sklep Z odzieżą, obuwiem, pasmanterię itp. Lokal z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z witrynami o wysokim standardzie na oddział banku.Przy bardzo ruchliwym ciągu komunikacyjnym, metro, przystanek autobusowy. Polecam Bożena Sikorska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

82,86 zł/m²350 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Pragi Północ. pow. lokalu ok 350m.kw Witryny i wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal może służyć do różnego typu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Chciałbym zaoferować Państwu wyjątkowo atrakcyjną powierzchnię do wynajęcia. Znajduje się ona tuż pod Warszawą w miejscowości Latchorzew przy ulicy Warszawskiej 214 w gminie Stare Babice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal idealny na sklep Z alkoholami (od 6.00 DO 23.00), SALON KOSMETYCZNY, DROGERIĘ ITP. Do wynajęcia od zaraz lokal o powierzchni 48m2 na warszawskim Ursynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca grażyna.Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w ścisłym Centrum Warszawy w rejonie pl Konstytucji o kształcie prostokąta.Lokal przystosowany w pełni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

165,73 zł/m²178 m² 29 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal w kamienicy na Nowym Świecie. Lokal składa się z części mieszczącej się na parterze o powierzchni 109m2 z możliwością usytuowania ogródka przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Boczna

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcie piękne, klimatyczne mieszkanie w Śródmieściu Warszawy z widokiem na rynek mariensztacki. Lokal 2-pokojowy, rozkładowy, dwustronny z umeblowaną kuchnią oraz częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

38,46 zł/m²78 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal usługowy, duże witryny, odnowiony. Wewnątrz ścianki gips-karton do własnej aranżacji. Obecnie 4 pomieszczenia +2 socjalne + hol. Lokal usytuowany jest przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

97 zł/m²46 m² 4 462 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 46m2. Lokal znajduje się w nowej inwestycji deweloperskiej o podwyższonym standardzie z własną ochroną i dostępem do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

66,67 zł/m²180 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 180,4 m2 na parterze reprezentacyjnego apartamentowca, z niezależnym wejściem z ulicy, w doskonałej lokalizacji w odległości drogowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

71,86 zł/m²84 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajęcia lokalu usługowego położonego na parterze w budynku mieszkalnym, usytuowanym w pobliżu głównego ciągu pieszego- okolice pętli autobusowej na Gocławiu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

52,94 zł/m²85 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę w pełni umeblowane i wyposażone biuro w którego skład wchodzą : Sala konferencyjna Recepcja Pomieszczenie biurowe (4 stanowiska pracy) Zaplecze socjalne (kuchnia, prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zawojska

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia na mokotowie Lokal 200 m2, w dobrym punkcie Mokotowa, wejście od strony ulicy, prąd, gaz, woda, telefon, ogrzewanie własne gazowe. Zaplecze sanitarne z kuchnią, alarm, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia na cele biurowe o powierzchni 100m.kw w nowoczesnym, przeszklonym budynku na bliskiej Woli przy ul. Banderii. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, 2 wejścia do budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

93,33 zł/m²30 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu: lokal o powierzchni: 30,27 drzwi i okna aluminiowe (drzwi wejściowe antywłamaniowe) wykończenie bez tynków i podłoży instalacja sanitarna - doprowadzenie kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy! Znakomita lokalizacja! Zapraszam do wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 20m2 w okolicy Dworca Wileńskiego. Lokal posiada duże witryny. Wejście od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

116,54 zł/m²53 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Ogółem powierzchnia użytkowa wynosi 53,20 m2 i składa się z: -Sala główna, -Zaplecze Sali głównej, -Magazyn, -Toaleta Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

73,50 zł/m²200 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam mam do wynajecia Lokal, który mieści się w samym centrum Warszawy. Powierzchnia 200m2. Przeznaczenie lokalu do uzgodnienia. Możliwość dowolnej aranzacji. Osoby zainteresowane proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

107,53 zł/m²186 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal idealny na gastronomię, kawiarnię itp. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal w centrum Warszawy. Lokal o powierzchni 186m2, parter+antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy dwie witryny , przy ulicy i przystanku autobusowym.kont.Elżbieta,osoba odpowiedzialna licencja 2969 Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca grażyna lokal na gastronomię (bar wietnamski, kebaba), małą cukiernię, sklep internetowy, ubezpieczenia, biuro nieruchomości, usługi szewskie, krawcowa, sklep Z artykułami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

64,10 zł/m²390 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal idealny na sklep spożywczy, aptekę, siłownię, fitness itp. Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze o pow. 390m2. Lokal w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

171,43 zł/m²35 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter narożna witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego o pow. 35m2 z bardzo dużą witryną narożną, dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bielany

Bielany,Warszawa

24,22 zł/m²351 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Segment narożny, wykończony na cele biurowe. Okablowanie, klimatyzacja, rolety antywłamaniowe. 14 miejsc parkingowych; teren ogrodzony i monitorowany 1. Parter-106m.; 3 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

95,15 zł/m²103 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Duży lokal, 103 m2 otwartej przestrzeni, zlokalizowany na parterze bloku 11 p., w ciągu lokali komercyjnych. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Witryna na całą szerokość lokalu,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij