dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 861 ogłoszeń

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Wynajmę wyremontowany lokal na biuro w cichej i zielonej okolicy Grochowa (park Znicza) niedaleko skrzyżowania Ostrobramskiej i Zamienieckiej. Lokal składa się z 7 pomieszczeń, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²1 002,36 m² 12 028 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę najmu powierzchni biurowej, na 2 piętrze w dobrze zlokalizowanym biurowcu Mokotów Plaza w Warszawie. Powierzchnia jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

59,02 zł/m²116,90 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy o pow. 116,9 m2 znajduje się na 1. piętrze części usługowej 16-piętrowego apartamentowca z 2004 roku. Lokalizacja: róg Alei Jerozolimskich i ulicy Niemcewicza -.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²212 m² 4 028 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia pow. gastronomiczną (dark kitchen) o powierzchni całkowitej brutto 212 m2. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej kamienicy z 1898.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

93,75 zł/m²80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 80 m - zlokalizowany w doskonałym punkcie Warszawy - przy Alei Niepodległości. Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lub pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

124,03 zł/m²258 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy Mokotów : - Metraż 258 m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

117,46 zł/m²32 m² 3 759 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 32 m2 usytuowany na 4 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy na parterze (2-poziomowy) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny, niezależny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku, idealny pod biuro, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze Natolin. Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku handlowym tuż przy parkingu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

42,25 zł/m²187 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal na pierwszym piętrze budynku biurowo-usługowego, położonego na ogrodzonej posesji w dzielnicy Ursus. Lokal doskonale nadaje się na: - fitness / studio.

Szczegóły ogłoszenia

67,20 zł/m²20 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, 20 m , Warszawa, wola. Opis lokalu Nowoczesny lokal na drugim piętrze budynku z dostępem do naturalnego światła. Prosta, funkcjonalna przestrzeń łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²210 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy lokal usługowy 210 m | Powiśle | Patria | parter | witryny Do wynajęcia ekskluzywny lokal usługowy o powierzchni 210 m , położony na warszawskim Powiślu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

51,75 zł/m²773 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 773 m2. Lokalizacja- bielany, nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana - okolica Mostu Północnego, rejon ulic.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²30 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy do w pełni wyposażonego biura dla małych i średnich zespołów na 6 i 7 piętrze przy ul. Postępu w Warszawie. Kwota 4800zł netto dotyczy 3 stanowisk pracy w 1.

Szczegóły ogłoszenia

46,77 zł/m²74,83 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 74,83 m , położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

92,83 zł/m²30 m² 2 785 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 15. Piętrze W centrum LIM - 30m (możliwość rozszerzenia o 60m ). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

32,31 zł/m²130 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wynajmę 130m2 po przedszkolu drugie piętro winda dwie duże sale, gabinet,szatnia,łazienki,kuchnia bardzo dobra lokalizacja cena 32zł/m2 bardzo dobra okolica dużo domów wokoło nowych najemców.

Szczegóły ogłoszenia

45,14 zł/m²72 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

K&&s partners oferuje do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Warszawie przy ul. Leszczynowej 11 Powierzchnia użytkowa przeznaczona do wynajęcia 72 mkw. Możliwość wynajęcia pod biuro, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 zł/m²240 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę dwa magazyny okazyjna cena dobra lokalizacja rampa,winda towarowa do 1600kg. 1.magazyn wielkosci 240 m2,drugi magazyn 450 m2 ogrzewane w okazyjnej cenie28.50zł z ogrzewaniem+prąd wg.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²220 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 14000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 2200 pln miesięcznie 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do dogadania Wszystkie podane kwoty są netto.

Szczegóły ogłoszenia

104,17 zł/m²168 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 168 m2, który mieści się na drugim piętrze, frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Opis lokalu: - 5 gabinetów, w tym jeden z balkonem;.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²121,50 m² 7 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia biura w kameralnym biurowcu na Dolnym Mokotowie, przy głównej ulicy umeblowane biuro o powierzchni 121m2 Powierzchnia podzielona na gabinety i sale konferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

10,40 €/m²233 m² 2 423 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks biurowo - magazynowy po byłym fso usytuowany jest w północnej części miasta, blisko mostu gen. Stefana Grota Roweckiego. Oferuje 14 000 m2 powierzchni biurowej w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²39 m² 2 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 2 pokojowe 39 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²250 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę dwa pokoje na parterze w budynku biurowym o powierzchni 150 m oraz pokój na przeciwko 100 m z wydzielonym pokojem wielkości około 20 m z własną toaletą.Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²70 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa - Wilanów. Polecamy na wynajem biura na I piętrze o pow. od 32 m do 70 m wg potrzeb najemcy ( 7 lokali do wyboru). Biuro 70 m2 podzielone na 3 pokoje. Do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²191,30 m² 11 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowo - magazynowy zlokalizowany w dzielnicy Ursynów w odległości ok. 500 metrów od ulicy Puławskiej, ok. 1500 metrów od stacji kolejowej Warszawa Jeziorki , 3 kilometry do.

Szczegóły ogłoszenia

124,26 zł/m²76,06 m² 9 451 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnie biurowe Żelazna Na wynajem powierzchnie biurowe w prestiżowym kompleksie Żelazna Warszawa, wola Lokalizacja: ul. Żelazna, warszawa dzielnica Wola Typ obiektu: kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35,57 m² 1 779 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35,57 m2 w przyziemiu budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²1 017,50 m² 114 978 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do przechstronnego, nowoczesnego biura z tarasem na 7 piętrze przy ul.Przyokopowej 31 na warszawskiej Woli. Zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu A klasy, jedynie 130m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

157,53 zł/m²219 m² 34 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal idealny pod restauracje! - sala - 2 łazienki /toalety - bar - kuchnia/wyciąg - salki dla vip - pomieszczenia socjalne Lokal położony jest na poziomie 0 oraz -1 Powierzchnia lokalu 219 m z.

Szczegóły ogłoszenia

88,14 zł/m²231,65 m² 20 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronne biuro o powierzchni 231,65 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²127 m² 15 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji dla agencji. Na wynajem lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul. Jagiellońskiej. Nowoczesne osiedle o gęstej zabudowie, obecnie zakończony II etap.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²34,22 m² 1 711 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

83,87 zł/m²62 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia | 62 m | Parter | Bielany - od zaraz Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 62 m , położony na warszawskich Bielany w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

394,29 zł/m²35 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biuro serwisowane - elastyczne, gotowe do pracy, w sercu Warszawy Komfortowe miejsce do pracy bez długoterminowych zobowiązań i bez martwienia się o dodatkowe koszty. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²107 m² 6 634 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz sali, gdzie klienci dojadą bez samochodu metrem, autobusem, tramwajem albo wkd? I żeby właściciel budynku nie miał problemu z matami, workami bokserskimi ani muzyką podczas treningu?.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²12,56 m² 691 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,56 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32,96 m² 1 648 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,96 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²90 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu lokal do wynajmu położony w przyziemiu w niskiej kamienicy. Lokal jest przestronny, o powierzchni 90 m2, składa się z trzech dużych, ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²168 m² 11 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Moduł biurowy 168 m.kw. w centrum Warszawy. 8 pokoi. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od.