dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

18,50 zł/m²601 m² 11 119 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy klasy A usytuowany w prestiżowej lokalizacji na terenie warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu. Posiada 12 kondygnacji naziemnych i oferuje prawie 8 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

69 zł/m²50 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lex nieruchomości tel +48 warszawa | praga-północ | ul. Okrzei | metro wileńska 2 pokoje | 50 M | balkon | zabytkowa kamienica Do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²40 m² 2 179 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| powierzchnia biurowa w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz za 1mkw. 55 pln + 28,5 pln opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen należy doliczyć podatek vat. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ursus,Warszawa

12,50 €/m²410 m² 5 125 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny park biznesowy oferujący wynajem wysokiej jakości powierzchni biurowej i magazynowej. Obiekt wyposażony jest w infrastrukturę przystosowaną do prowadzenia różnorodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

63,16 zł/m²266 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne biuro przy metrze - Warszawa, mokotów, ul. Bukowińska 22 Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni biurowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie? Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

61 zł/m²96 m² 5 877 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy o pow. 96,35m2 usytuowany na I piętrze stylowej kamienicy. Budynek jest starannie utrzymany, co podkreśla jego historyczny charakter oraz wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

20 €/m²130 m² 2 600 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokal 130 m2, na parterze w kompleksie handlowym w Centrum Praskim Koneser od ulicy Białostockiej. Centrum Praskie Koneser to pierwsze kulturalno-rozrywkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Saska Kępa,Warszawa

64,47 zł/m²76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w suterenie na ul. Obrońców na Saskiej Kępie w Warszawie Biuro F48 Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²18 217 m² 400 774 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, 14-piętrowy biurowiec w ścisłym centrum Warszawy. Budynek oferuje 18.000 m2 powierzchni do wynajęcia oraz 140 miejsc parkingowych. Prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²215 m² 6 020 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec Cosmopolitan jest unikatowym obiektem architektonicznym to 44-piętrowy budynek apartamentowy, z czego trzy piętra stanowią biura o łącznej powierzchni ok. 3700 mkw. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

93,75 zł/m²80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 80 m - zlokalizowany w doskonałym punkcie Warszawy - przy Alei Niepodległości. Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lub pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

199 zł/m²210 m² 41 790 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy z lokalami handlowo - usługowymi na parterze. Posiada 5 kondygnacji naziemnych i znajduje się w ścisłym centrum miasta. Wyróżnia się monumentalną bryłą i rzędami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²290 m² 8 120 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

58,33 zł/m²600 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

NA wynajem budynek usługowy O pow 600M2 I 35000 zł/mc + Vat I mokotów przy metro służew Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

66 zł/m²219 m² 14 457 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

| powierzchnia biurowa w zmodernizowanym budynku w centrum Warszawy. Biurowiec posiada całodobową ochronę, monitoring, kontrolę dostępu, klimatyzację. Jest możliwość wynajęcia miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²35 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| powierzchnia biurowa położna w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz za 1mkw. 60 pln + 28,5 pln za mkw opłaty eksploatacyjne. Do podanych kwot należy doliczyć podatek vat. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

57,57 zł/m²61 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy przy ul. Belwederskiej. To miejsce o niepowtarzalnym klimacie, otoczone przedwojenną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²1 309 m² 18 981 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec 7-kondygnacyjny klasy A o powierzchni użytkowej ok. 28.866 m2. Projekt składa się z dwóch segmentów posiadających odrębne wejścia i ciągi komunikacyjne. Najemcy budynku mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

23,75 €/m²432 m² 10 253 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentowany biurowiec to jeden z nowocześniejszych budynków biurowych w centrum Warszawy. Jego architektura, lokalizacja i świetna ekspozycja czynią go jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

29,30 €/m²1 515 m² 44 396 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks nowych, nowoczesnych budynków biurowych Warsaw Spire zlokalizowanych przy rondzie Daszyńskiego. Budynki spełniają najwyższe standardy ekologiczne i energooszczędne. Wyjątkowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 120 m2, ochota Szczęśliwice. Idealny do działalności logistycznej, magazynowej lub dystrybucyjnej, na pracownię. Cena: 5 000 zł netto + opłaty eksploatacyjne (prąd, gaz, woda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

170 zł/m²50 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu przepiękne biuro w przedwojennej, zabytkowej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Śródmieścia. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łodygowa

Targówek,Warszawa

45 zł/m²70 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego lokalu Warszawa Targówek? Odkryj nasz przestronny lokal open space o powierzchni 70 m2 lub 2 x 70 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

24,75 €/m²1 006 m² 24 911 €

 

 

 

Powiśle,Warszawa

123,08 zł/m²130 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130 m , idealne na cele biurowe, kancelaryjne lub reprezentacyjną siedzibę firmy. Lokal mieści się w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²218 m² 2 291 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: biuro 218 m2 w nowoczesnym budynku biurowym. Zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Zacisze,Warszawa

98,04 zł/m²153 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni [XX] m , położony w spokojnej części Targówka. Lokal składa się z dwóch niezależnych części, które można połączyć, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wesoła,Warszawa

46,67 zł/m²900 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia niezależny obiekt usługowy mogący pełnić różne funkcje o łącznej powierzchni 900m2, tj. 750m2 hale + 150m2 zaplecze biurowo-socjalne. Wygodny wjazd z Traktu Brzeskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Gabriela

Włochy,Warszawa

38,31 zł/m²770 m² 29 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy z Magazynem o powierzchni 770m2 zlokalizowany Warszawa Włochy standard: parter hala magazynowa murowana posadzka niepylna przemysłowa ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²815 m² 15 893 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Charakterystyczny budynek biurowy klasy A+ zlokalizowany u zbiegu ulic Waryńskiego, polnej i Al. Armii Ludowej. Bardzo dobrze rozwinięta sieć transportu miejskiego obejmuje linię metra, linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

70,37 zł/m²35 m² 2 461 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca tel. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 35 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego Mokotowa. Zalety oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

18,50 €/m²246 m² 4 551 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

26-piętrowy wieżowiec w centrum Warszawy, w którym jest ponad 12.200 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Biurowiec ma charakterystyczną architekturę, dzięki której jest rozpoznawalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

18,50 €/m²316 m² 5 846 €

 

 

 

Włochy,Warszawa

83,33 zł/m²24 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy przy głównej ulicy warszawskich Włoch, ul Globusowa. Lokal doskonale nadaje się na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, gabinet masażu, pracownię krawiecką, agencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ulrychów,Warszawa

51,67 zł/m²300 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 300m2 w budynku wolnostojącym, na działce 1050m2, wola, ulrychów. Doskonały na sklep internetowy, punkt usługowy, magazyn. Cena: 15 500 zł netto + media wg liczników. Wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

208,33 zł/m²24 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z witryną - ulica Francuska, warszawa Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 24 m , położony przy najbardziej rozpoznawalnej ulicy Saskiej Kępy. Duże okno wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

105 zł/m²40 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność przedstawić Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 40 m2, usytuowany w nowoczesnej inwestycji powstałej przy zbiegu ulicy Rydygiera z al. Jana Pawła II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

39,76 €/m²593 m² 23 578 €

 

 

 

Saska Kępa,Warszawa

66,67 zł/m²135 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Praga prezentuje wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - na Saskiej Kępie, przy ul. Francuskiej 5. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

101,74 zł/m²172 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum, w bliskiej odległości od ulicy Marszałkowskiej. W bramie wejściowej recepcja, ochrona, miejsce na umieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

24,50 €/m²343 m² 8 404 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-