dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wola

384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

384 ogłoszenia

2 187 500 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilson' S nieruchomości komercyjne Do sprzedaży lokal biurowy 125 m2 w kameralnym budynku mieszkalnym na warszawskiej Woli. Rozkład: - pokój 1 o pow. 27,3 m2 - pokój 2 o pow. 15 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 300 zł351,10 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Na sprzedaż wyjątkowo przestronny lokal o imponującej powierzchni 353,1 m , położony w budynku przy ul. Żytniej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

92,22 zł/m²87 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem 87 M , 3 osobne pokoje, klimatyzacja, miejsce postojowe chłodna, warszawa Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 87 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

58,37 zł/m²221 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 221 m , zlokalizowany na 5. piętrze budynku przy ul. Nakielskiej 3 w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

77,59 zł/m²58 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukałeś komfortowego miejsca do pracy? Oferujemy nowoczesny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 58 mkw. na Woli. Lokal jest odnowiony, zmodernizowany nowoczesną antresolą zwiększającą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł89,90 m² 18 909,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż | 89,9 m + 40 m piwnicy | ul. Żelazna Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 129,9 m , położony na parterze budynku z 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

21,38 €/m²268,80 m² 5 747 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferty nie znajdziesz na otodom! Do wynajęcia prestiżowe biuro w centrum Warszawy - Crown Square Adres: ul. Przyokopowa 31, warszawa Powierzchnia: 268,80 m Lokalizacja: ścisłe centrum biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²204 m² 21 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[opis ogólny I lokalizacja] Biurowiec Atrium Plaza to budynek znajdujący się na terenie centrum biznesowego Warszawy, przy Alei Jana Pawła II, czyli granicą między Wolą, a Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

95,51 zł/m²135,27 m² 12 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna okazja na własny biznes - parter z potencjałem na Woli! Powierzchnia: 135 m brutto/116 m netto Lokalizacja:ul. Erazma Ciołka zalety: parter z witryną do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²375 m² 42 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesna, w pełni wykończona powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 375 m , zlokalizowana w samym centrum Warszawy. Biuro zostało zaprojektowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli Komfortowe, w pełni umeblowane biura serwisowane zlokalizowane tuż przy stacji Metro Płocka, w sercu Woli. Idealne dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

8 079 600 zł403,98 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Restauracja "first Floor" o powierzchni 403,88 mkw. położona na 1 piętrze apartamentowca Varsowia. Lokal jest obecnie funkcjonujący, w pełni wyposażony, z doświadczoną kadrą. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,54 €/m²185 m² 12 495 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia idealny, przestronny lokal w nowoczesnym budynku premium w samym sercu Warszawy bardzo blisko metra rondo daszyńskiego. Doskonała prestiżowa lokalizacja przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²120 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 120 m2 netto, na Woli w loftowym budynku. Lokalizacja to miejscówka z markami premium,.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²208 m² 3 952 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesne biuro 200 m na 10. piętrze budynek klasy A | 3 min od metra Oferujemy na wynajem reprezentacyjną powierzchnię biurową o metrażu 200 m , zlokalizowaną na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 €/m²2 000 m² 70 000 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia wyjątkowy wielopoziomowy lokal o powierzchni 2000 m2 znajdujący się w Warszawie na bliskiej Woli. Lokal oferuje unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

62,96 zł/m²270 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze dwukondygnacyjnego budynku z lat osiemdziesiątych na Woli. W obiekcie znajduja się biura, siedziby spółek, sklepy, hurtownie, usługi - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

4 465 000 zł471,30 m² 9 473,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

[bez prowizji od kupującego!] - Na sprzedaż lokal użytkowy Malachit Space , o powierzchni 471,3 mkw, wyodrębniony architektonicznie jako samodzielna część budynku przy ul. Płockiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

128 zł/m²50 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy ofertę wynajmu biura w budynku Q22 przy al. Jana Pawła II w Warszawie - rozpoznawalnej i cenionej lokalizacji biznesowej w stolicy. To idealna propozycja dla firm, które.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²122 m² 9 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny obiekt biurowy przeznaczony dla małych i średnich najemców. Na całkowicie zmodernizowany 10 kondygnacyjny biurowiec składają się powierzchnie biurowe od 80 do 230m kw z salkami.

Szczegóły ogłoszenia

58,56 zł/m²111 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II 110,5 m | Doskonała lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

743 100 zł32,07 m² 23 171,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bliska wola Lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na bliskiej Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. z panoramą Warszawy. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł125 m² 36 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal położony w samym sercu Warszawy, przy prestiżowej ulicy Złotej. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, co czyni ją idealną zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

197,14 zł/m²35 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ekskluzywne biura na 24. i 26. piętrze w jednym z najbardziej luksusowych biurowców w Warszawie! Najlepsza biznesowa lokalizacja - Rondo Daszyńskiego, centrum nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 939 701 zł182,54 m² 16 104,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Serdecznie polecam lokal usługowy o powierzchni 182,54 m2 przy ul. Piaskowej 4. Parametry niruchomości: - 182,54 m2 elastycznej powierzchni, aktualnie zaaranżowanej jako pokoje biurowe, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

148,65 zł/m²74 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany w znakomitej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Woli pomiędzy dwoma stacjami metra - Rondo onz i Rondo Daszyńskiego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²400 m² 22 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię ok. 400m2 na II lub III piętrze, winda. Może to być wydzielona powierzchnia z własnym węzłem sanitarnym i bezpośrednim wejściem z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

59,68 zł/m²131,70 m² 7 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Komfortowy lokal biurowy po generalnym remoncie, 5 gabinetów plus serwerownia, garaż, idealny pod działalność doradczą, księgową lub it. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze 7-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

62,34 €/m²449 m² 27 990 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

115,50 zł/m²60 m² 6 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu biura w Warsaw Hub - prestiżowy i nowoczesnym biurowcu w Warszawie. To wyjątkowa przestrzeń stworzona dla firm, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

99,94 zł/m²424 m² 42 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy biuro zlokalizowane na Woli, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic biznesowych Warszawy. Lokalizacja blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego i Rondo onz, a także.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł141,82 m² 49,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego przy ul. Grzybowskiej 37, jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic rozwijającej się Woli. To adres, który łączy energię centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²500 m² 29 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Elastyczna powierzchnia najmu pod działalność gospodarczą Elastyczna powierzchnia najmu | Doskonała komunikacja pkp, mza | Duży parking do dyspozycji najemcy i gości | Powierzchnia przystosowana.

Szczegóły ogłoszenia

38,30 zł/m²352,46 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu pomieszczeń w budynku przy ul. Ordona 2a w Warszawie. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

103,75 zł/m²144 m² 14 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Eleganckie biuro z dużym tarasem | najwyższe piętro | tuż przy metrze Do wynajęcia reprezentacyjne biuro o powierzchni ok. 137 m netto (ok. 144 m brutto), zlokalizowane na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

69,67 zł/m²15 m² 1 045 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy unikalną możliwość wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 15,83 m w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Woli. Lokal idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł201 m² 12 935,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

[bez prowizji od kupującego!] Sprzedaż lokal handlowo-usługowy, 201 m , Warszawa, wola, ul. Waliców. Opis lokalu Przestronny lokal o powierzchni 201 m (141,7 m parter + 59,3.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł92 m² 13 913,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Urządzony lokal pod gabinet kosmetologiczny, kosmetyczny, rehabilitacyjny. Z przyjemnością oferujemy świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 92 m , idealny na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²16 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy - to jest pomieszczenie biurowe/usługowe o powierzchni ok. 16 m2, położone na parterze budynku bloku mieszkalnego z bezpośrednim wejściem z chodnika. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

21 368 151 zł1 130,59 m² 18 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż prestiżowy biurowiec Żelazna, wola Na sprzedaż powierzchnie biurowe w prestiżowym kompleksie Żelazna Warszawa, wola Lokalizacja: ul. Żelazna, warszawa dzielnica Wola Typ obiektu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł105,23 m² 22 712,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej, centralnej lokalizacji Warszawy przy Al. Solidarności 129/131 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na narożniku budynku, dzięki.