dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 527 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

64 zł/m²50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: standard: a; udogodnienia: całodobowa ochrona; zabezpieczenia: ochrona całodobowa, os. strzeżone, recepcja; stan lokalu: bardzo dobry; inne: położenie: w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wola

Wola,Warszawa

45 zł/m²82 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajmę lokale (podziały wewnętrzne) o powierzchni (46m2, 100m2, 34m2, 44m2, 36m2, 82m2) w kamienicy w Centrum lub całą kamienice na działalność artystyczną, pracownie, warsztaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

200 000 zł180 m² 1 111 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Odstąpię lokal w centrum handlowym Blue City w bardzo dobrym punkcie przelotowym. Obecnie prężnie działa tu salon fryzjersko-kosmetyczny. Cena za odstępne 200tys. zł. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

470 000 zł69 m² 6 762 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Saska Kępa, 69,4 mkw, 3 pokoje, parter, 470 000pln Saska Kępa. Idealne na biuro, kancelarię, cichą działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na biuro, gabinet w centrum Warszawy (marszałkowska przy Novotelu) po remoncie, 2 pokoje nieumeblowane, wyposażony aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

58 zł/m²118 m² 6 844 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Klub Turkusowa Lampa ma do wynajęcia cześć lokalu usługowo-biurowy o pow. 118m2 na IV piętrze (2 sale i biuro) budynku położonego na Bielanach, niedaleko Urzędu Dzielnicy Warszawa-Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Wyborna

Targówek,Warszawa

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia dom parterowy o powierzchni użytkowej: 45m2, 2 osobne pokoje: 14m2 i 12m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3m2, przedpokój 5,5m2. Świeżo po remoncie, pokoje duże nieumeblowane, kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

549 000 zł64 m² 8 578 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Warszawa, mokotów, ujazdów, czerniakowska, mieszkanie na lokal sprzedaż, 3 pokoje, 63 mkw, budownictwo przedwojenne, 1932 r. cena: 549 000pln Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Filtry

Filtry,Warszawa

865 000 zł69 m² 12 481 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Warszawa, filtry, mieszkanie, sprzedaż, kamienica 1928 rok, 2 pokoje, 69 mkw, kuchnia, łazienka, uwaga : miejsce postojowe pod budynkiem!, winda!, cena: 865 000pln Możliwe przeznaczenie na biuro, cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

53 zł/m²50 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: komunikacja: mzk; odległość od centrum (km): 8; bardzo ładnie wykończony i umeblowany apartamencik. Lokal na VII piętrze, od strony południowo-wschodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²215 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny tramwaje, autobusy, metro. ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

60,76 zł/m²276 m² 16 770 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²33 m² 1 650 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, metro). ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

0,03 zł/m²34 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedam - odstąpie dobrze działający sklep w centrum Warszawy ul Gen Andesra róg Stawki obecnie z ubraniami używanymi. Do kupienia doskonałe miejsce sklepu i , umowa najmu( bez kaucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

92,59 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmę bezpośrednio od 1 grudnia 2010 lub od 1 stycznia 2011 lokal użytkowy o powierzchni 27 m z niewielkim zapleczem socjalnym z wc na handel, usługi, biuro. Preferowane branże niszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

11 €/m²530 m² 5 830 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek biurowy, po generalnym remoncie w 2009 roku. Doskonała lokalizacja w Warszawie, w pobliżu lotniska oraz głównych tras wylotowych z Warszawy w kierunku południowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45,83 zł/m²48 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: udogodnienia: całodobowa ochrona, dostęp do budynku 24h/dobę; liczba miejsc garażowych: 1; zabezpieczenia: ochrona całodobowa, recepcja; stan lokalu: bardzo dobry; inne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Włochy

Włochy,Warszawa

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam, sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 92m (dokładnie 72m + ok.20m antresoli, która idealnie nadaje się na biuro lub zaplecze dla pracownikow). Lokal znajduje się przy głównej, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polaka

Ursynów,Warszawa

395 000 zł57 m² 6 824 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bardzo ciekawe mieszkanie usytuowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ursynowa, dwa kroki od stacji metra. Taka lokalizacja gwarantuje z jednej strony szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wesoła

Wesoła,Warszawa

59,26 zł/m²27 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 27m2 w Centrum Wesołej w bardzo dobrym punkcie. Do lokalu doprowadzona jest siła i kanalizacja miejska. Czynsz wynosi 1600,- miesięcznie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

56,25 zł/m²160 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę na biuro. Sieć internetowa. Recepcja. Lokal niezależny. Ścisłe centrum. Ekskluzywne otoczenie. Reprezentacyjna klatka schodowa. Zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

294,12 zł/m²34 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

697,67 zł/m²43 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Odstępie dobrze działający sklep w centrum Warszawy ul Gen Andesra z ubraniami używanymi. Do kupienia wyposażenie sklepu oraz towar z usa dobrej jakości , umowa najmu wraz z kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

15 €/m²27 m² 405 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe ok. 20 m2 (wraz z powierzchnią wspólną 27 m2). Samodzielny pokój będący częścią powierzchni biurowej 507 m2, ze wspólną recepcją. Pomieszczenie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Muranów,Warszawa

15 €/m²40 m² 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe każde o pow. ok. 15 m2 (łącznie wraz z powierzchnią wspólną 40 m2). Samodzielne pokoje będące częścią powierzchni biurowej 507 m2, ze wspólną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na biuro prawne, rachunkowe, agencję nieruchomości lub podobną działalność. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy, w okolicy wiele biur, kancelarii. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wola

Wola,Warszawa

10 zł/m²30 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale Handlowe, biura i Sale spotkań w swobodnej ofercie - Na Godziny Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu lokali handlowych, biur i sal spotkań w bardzo elastycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

34 zł/m²70 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Firma podnajmie lokal użytkowy ok.70m2 na drugim piętrze w Centrum Warszawy (Śródmieście) w przepięknej, cichej i spokojnej willowej dzielnicy w klimatycznej kamienicy. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

46,81 zł/m²47 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

95,24 zł/m²21 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal użytkowy w Centrum Warszawy (w tej chwili jest tam działający sklep, branża: z przewagą spożywczej + kosmetyki + środki czystości - bez alkoholu). Idealny na sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

67 zł/m²300 m² 20 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Fundacja Edukacji Ekonomicznej dysponuje powierzchnią biurową o powierzchni 300m2 w samym centrum Warszawy, przy ulicy Kopernika 30 (przy skrzyżowaniu ulicy Świętokrzyskiej i Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

27,27 zł/m²55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia - bezpośrednio! Biuro znajduje się w samym centrum Warszawy Międzylesia - ul. Żegańska 22e Połączenie komunikacją z Centrum bardzo dobre - przystanki autobusowe ztm (119,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

51,16 zł/m²43 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: położenie: w centrum miasta; komunikacja: mzk; nawierzchnia drogi: asfaltowa/kostka; lokal 43 m2 w kamienicy, i piętro, 2 pokoje oddzielne, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²162 m² 9 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: udogodnienia: dostęp do budynku 24h/dobę, okablowanie komputerowe, pomieszczenia socjalne, stałe łącze do Internetu; zabezpieczenia: alarm; inne: położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

63,83 zł/m²47 m² 3 000 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: położenie: w centrum miasta; super lokalizacja, prestiż i wygoda. Mieszkanie w odnowionej kamienicy naprzeciwko men. Idealne na kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

53,57 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: położenie: w centrum miasta; komunikacja: mzk; typ ulicy: cicha ulica, ruchliwa ulica; lokal biurowy w kamienicy na 2 piętrze. Prestiżowa lokalizacja na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne