dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Warszawa,mazowieckie

10 150 000 zł1 379 m² 7 361,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 1378 mkw na którą składają się trzy poziomy mieszkalne ( parter i dwa piętra) na których funkcjonalnie urządzono 21 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²16 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji - Nowy Świat / Rondo Romana Dmowskiego / Muzeum Narodowe Do dyspozycji W pełni urządzone I wyposażone biuro - wszystkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Sadyba,Warszawa

75,38 zł/m²13 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Do wynajęcia małe biuro o pow. 13 m 2 , jeden pokój , w kameralnym kompleksie handlowo- usługowo - biurowym , na terenie ogrodzonym na Sadybie. Lokalizacja ; rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

13 900 000 zł1 000 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal o powierzchni około 1000 m2 usytuowany na parterze budynku apartamentowego. Lokalizacja- centrum Przeznaczenie usługowo handlowe, biurowe, medyczne, szkoleniowe Lokal- wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wspólna

Grzybowa,Warszawa

19,52 €/m²113 m² 2 206 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy położony w Śródmieściu przy ul. Wspólnej. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń z możliwością aranżacji wnętrz według potrzeb najemcy. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Gocław,Warszawa

31,65 zł/m²79 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa w Kamienicy - na poddaszu - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rutkiewicz

Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł340 m² 8 794,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najważniejsze informacje: dom (połowa bliźniaka) na Wilanowie, który oferuje jednocześnie przestrzeń na biura, niezależne mieszkania, pokoje do krótkoterminowego wynajmu, hostel, usługi medyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

36 zł/m²14 m² 493 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój bez okien na magazynek , biuro o pow. 13,69 m 2 na terenie obiektu biurowo - magazynowego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

110 zł/m²67 m² 7 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: do wynajęcia lokal handlowo-usługowy usytuowany w samym centrum Warszawy. Duży ruch pieszych sprawia, że lokal jest idealny na prowadzenie działalności gospodarczej czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

13,25 €/m²912 m² 12 084 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Equator IV to innowacyjny biurowiec klasy A. Oferuje 19 640 m2 całkowitej powierzchni biurowej na 14 piętrach naziemnych i 4 podziemnych. Poza przestronnymi wnętrzami, umożliwiającymi dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Koszyki,Warszawa

195 zł/m²131 m² 25 545 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 131 m2, znajdujący się w ścisłym Centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie Placu Konstytucji. Znajduje się on na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

30 zł/m²90 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 9 0 m2, z przeznaczeniem na działalność biurową lub biurowo-usługową. Dobra lokalizacja: w odległości 500 m ch Targówek i wjazd na trasę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

57 zł/m²144 m² 8 208 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia atrakcyjna pow. biurowa o pow.144 m 2 na terenie obiektu pofabrycznego , na Pradze w rejonie ulicy Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²132 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo dobra lokalizacja przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w centrum Warszawy. Biurowiec to 7-kondygnacyjna kamienica biurowa powstała w 1960 roku, generalnie zmodernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Wola,Warszawa

107,14 zł/m²140 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Do wynajęcia lokal użytkowy na bliskiej Woli nieopodal Centrum Warszawy o powierzchni 140 m2. Nieruchomość położona jest przy Żelaznej, w ciągu lokali usługowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Żoliborz,Warszawa

78,21 zł/m²96 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zielony Stary Żoliborz Cenisz sobie komfort i wygodę? Urzeka Cię klimat zabytkowych kamienic? Chcesz prowadzić biznes w prestiżowej części stolicy? Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ossowskiego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

94,15 zł/m²53 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Firma Fine Properties ma przyjemność przedstawić Państwu lokal na wynajem, który znajduje się na ul. Michała Ossowskiego w Warszawie. Lokal znajduję się na parterze i ma dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

18,50 €/m²313 m² 5 791 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny i nowoczesny budynek mieszkalno - usługowy usytuowany w południowej części miasta. Posiada 8 kondygnacji naziemnych i oferuje atrakcyjną powierzchnię biurową. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni 27m2 z wejściem z ulicy oraz witryną. Możliwość umieszczenia szyldu. W lokalu obecnie znajduje się dobrze prosperujący lokal fryzjerski. Obecnie 2 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²300 m² 22 500 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

28 €/m²84 m² 2 346 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany jest na terenie Gocławia (praga-Południe), przy ulicy Ostrobramskiej w bezpośrednim sąsiedztwie ch Atrium Promenada. W pobliżu osiedla znajdują się również ośrodki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²191 m² 2 770 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy oferujący atrakcyjne powierzchnie do wynajęcia. Całkowita powierzchnia budynku to ok. 6680 m2 (powierzchnia najmu ok. 6236 m2) mieszcząca się na 6 kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

45 zł/m²16 m² 743 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec położony jest w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie przy ul. Domaniewskiej w bliskiej odległości od ulic Marynarskiej oraz Wołoskiej. W okolicy położony jest także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

45 zł/m²10 m² 473 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

64 zł/m²17 m² 1 088 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie Płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal na parterze o pow ok 17 m 2 , blisko rampy w obiekcie magazynowo- biurowym. Jeden pokój , otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

52,08 zł/m²480 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na Wynajem - Unikatowy Dom Wolnostojący na Mokotowie Doskonała Lokalizacja: z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu biura w urokliwym, wolnostojącym domu na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

11,50 €/m²378 m² 4 347 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy położony jest przy ul. Konstruktorskiej, czyli w ścisłym centrum warszawskiego biznesu. Nieruchomość wyposażona w szereg nowoczesnych udogodnień, oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²430 m² 8 170 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Atrakcyjna przestrzeń biurowa w Śródmieściu do wynajęcia Do wynajęcia biuro 430 m2 w budynku Senator przy ulicy Bielańskiej 12, w samym centrum Warszawy. Biuro składa się w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 698 701 zł121 m² 22 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy znajdujący się na Warszawskiej Ochocie vis-a-vis Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość została wykończona oraz przygotowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

13 €/m²350 m² 4 550 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny A-klasowy budynek zlokalizowany na Woli od 2014roku. Oprócz nowoczesnych rozwiązań oferuje również te proekologiczne wpływające na poprawę komfortu oraz efektywności pracy biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

5 000 zł104 m² 48,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz doskonałego miejsca na swoje biuro lub kancelarię? Ta przestrzeń biurowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położenie: plac Narutowicza - Centrum Warszawy Oferujemy wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Targówek,Warszawa

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu do zakupu budynek biurowo-usługowy o powierzchni całkowitej 800 mkw. w całości objęty najmem. Budynek trzykondygnacyjny wybudowany w systemie żelbetonowym wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 700 000 zł111 m² 15 271,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Place4you ma przyjemność zaoferować 3 lokale usługowo- handlowe w Pasażu Muranów na sprzedaż - możliwość zakupu ich oddzielnie. Adres, którego warszawiakom nie trzeba przedstawiać - pawilony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

62,32 zł/m²69 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate prezentuje dwupokojowy lokal do wynajęcia, położony w przedwojennej kamienicy przy skrzyżowaniu ulicy Kruczej i Alei Jerozolimskich, w samym centrum Warszawy. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

121,41 zł/m²99 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Czteropokojowe mieszkanie na niskim parterze, zaadoptowane pod przestrzeń biurową, przy ulicy Górnośląskiej na Warszawskim Solcu. Mieszkanie : Na 98,84 m2 znajdują się: 3 osobne pokoje pokój otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Targówek,Warszawa

50 zł/m²24 m² 1 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafł 60054432. Do wynajęcia lokal biurowy o pow ok 24 m 2 , jeden pokój w profesjonalnym obiekcie komercyjnym. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

97 zł/m²33 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Centrum Starej Ochoty. Doskonały punkt komunikacyjny. Przedwojenna, zadbana kamienica; zamknięte podwórze. Ładna klatka schodowa. Lokal po kapitalnym remoncie; częściowo umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

13 €/m²382 m² 4 966 €

 

 

 

Pyry,Warszawa

2 320 000 zł281 m² 8 256,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Warszawa Ursynów (pyry) : dom o pow. użytkowej 281 m2 : na prostokątnej działce o pow. 2100 m2 : własne ujęcie wody : innowacyjne ogrzewanie na podczerwień : 2 garaże : doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal handlowo-usługowy 30 m2 - pawilonie handlowym położonym przy ulicy Czerniakowskiej róg ulicy Bartyckiej. Drzwi wejściowe przeszklone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę plac o powierzchni 40 m2 położony bezpośrednio przy ulicy Czerniakowskiej z dużym parkingiem obok. W tym miejscu jest duży ruch.