dowolna

Lokale użytkowe Warszawa ul. Puławska

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Gotowe do wynajęcia od zaraz bardzo nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie (60 m) w pobliżu stacji metra Służew z przeznaczeniem na prestiżowe biuro na Mokotowie. Luksusowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę 1/2 bliźniaka przy ul. Puławskiejw Warszawie, po biurach, na biura, biuro-mieszkanie lub inne propozycje. Powierzchnia biurowa 170 m2 plus taras. Podwórko z miejscami na zaparkowanie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

116,50 zł/m²103 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal Handlowo - usługowy na parterze wyremontowanej kamienicy, w pobliżu ulicy Puławskiej. Lokal składa się z dwóch części: frontu i zaplecza z węzłem sanitarnym. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

74 zł/m²116 m² 8 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Puławska 405a - budynek biurowy 3 piętrowy. Koszt wynajmu obejmuje czynsz, koszty eksploatacyjne, powierzchnię wspólną, 1 miejsce parkingowe w cenie. Żadnych dodatkowych kosztów klient nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Budynek Biurowy Klasy "b+" Lokalizacja: ul. Puławska (bezpośredni wjazd) 100 m2 powierzchni biurowej, gotowa do wynajęcia. Znajduje się w Wysokim Przyziemiu. Budynek o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

58,06 zł/m²155 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 155m2 w kameralnym biurowcu (dodatkowo można wynająć 55m2 powierzchni na mały magazynek, archiwum, serwis itp.) , zlokalizowanym w dzielnicy Ursynów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

49,14 zł/m²175 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o powierzchni całkowitej 175 m2 położony na Ursynowie w rejonie ulicy Puławskiej, blisko nowego węzła Puławska Południowej Obwodnicy Warszawy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 554 000 zł200 m² 7 770 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy z antresolą oraz schowkiem usytuowany na parterze o pow. 200m2 (pow. parteru 95,80m?, pow. antresoli 85,90m?, + pow. schowka 15,75m? - w cenie lokalu). Główne atuty lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

85 zł/m²390 m² 33 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal znajduje się na Mokotowie przy ul.Puławskiej, dwukondygnacyjny podpiwniczony. Miejsce idealnie widoczne jak i bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym. Wokół znajdują się lokale o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

68 zł/m²125 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal przy głównej ulicy,doskonały punkt,duże witryny,na pietrze wyżej jest salon meblowy,duża otwarta powierzchnia.PARTER BUDYNKU.PODANA CENA JEST CENĄ NETTO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

129,50 zł/m²139 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa, mokotów, ul. Puławska, parter w kamienicy, witryna, 138,6 m2, do dowolnej aranżacji. Ok. 98 m2 przypada na parter, a reszta (ok. 40 m2) przypada na piwnicę. Proponowana działalność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

40,91 zł/m²330 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy mieszczący się w kamienicy na Mokotowie Górnym 350 m od ul. Puławskiej. Powierzchnia lokalu to 330 mkw. Lokal przeznaczony na wszelką działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

40 zł/m²350 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal handlowo - usługowy przy ul. Puławskiej z dużymi przeszklonymi witrynami o powierzchni 350m2. Przed lokalem parking. W zapleczu duże osiedle mieszkaniowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

48,48 zł/m²165 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 165m2 w kameralnym biurowcu (dodatkowo można wynająć 55m2 powierzchni na mały magazynek, archiwum, serwis itp.) , zlokalizowanym w dzielnicy Ursynów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

130 zł/m²130 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek składa się z części usługowej (parter oraz 1 piętro) oraz mieszkalnej (kondygnacje od 3 do 9). Lokal na 0 wydzielony z części, cena lokalu 130 zł/m2 netto, koszty wspólne 11,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

116,50 zł/m²103 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep branżowy, show room, możliwa gastronomia po adaptacji I zgoda na alkohol. Lokal handlowo - usługowy na parterze wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 750 000 zł375 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal handlowo - usługowy przy ul. Puławskiej z dużymi przeszklonymi witrynami o powierzchni 375m2. Przed lokalem parking. W zapleczu duże osiedle mieszkaniowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

145,63 zł/m²103 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy na parterze w wyremontowanej kamienicy, w pobliżu ulicy Puławskiej. Lokal składa się z dwóch części: sali sprzedażowej ok. 60m.kw i zaplecza ok. 40m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

47,92 zł/m²480 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-handlowy 480 M 2 = Do wynajęcia powierzchnia 480 m 2 na górnym Mokotowie, rejon Metra Wilanowska. Istnieje możliwość wynajmu całego budynku o pow. 660 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

225 zł/m²40 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny lokal przy ulicy Puławskiej. Duża witryna, praktycznie na dwóch ścianach lokalu. Główne pomieszczenie około 40 m2, zaplecze i wc około 15 m2. Pełna oferta na stronie Szanowni Państwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

90 zł/m²65 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 65m2 na parterze z witryną i projektowanym wejściem od ulicy Puławskiej. Lokal posiada oddzielne wejście z ulicy a także z ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

145,63 zł/m²103 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo - usługowy na parterze wyremontowanej kamienicy, w pobliżu ulicy puławskiej. Lokal składa się z dwóch części: frontu i zaplecza z węzłem sanitarnym. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

59,90 zł/m²96 m² 5 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 96 metrów (+60m ogródek) na Mokotowie. Jest to apartament na osiedlu Melody Park w Warszawie przy ul. Puławskiej 257 wyremontowany na potrzeby biura. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

29,17 zł/m²240 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę pawilon użytkowy, dwupoziomowy, w oficynie, z zadaszonymi tarasami. Powierzchnia pawilonu - 240 m2, w tym hala o pow. 68 m2. Możliwość rozbudowy. Lokalizacja: górny Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

477 000 zł80 m² 5 962,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

S. Mokotów /wierzbno, 2/3 pokoje Sprzedam bezpośrednio, atrakcyjne mieszkanie w kamienicy z 1938r. z czynnym kominkiem, 80m2, tylko 5 962 zł/m2, 477tys. Dwustronne, wysokie 3,05m mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²1 325 m² 68 895 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 1324,90 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²302 m² 15 709 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 302,10 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²882 m² 45 879 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 882,29 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²236 m² 12 256 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 235,70 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²355 m² 18 460 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 355 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²132 m² 6 874 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 132,20 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²181 m² 9 422 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 181,20 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

112,50 zł/m²40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z witrynami jak na zdjęciach ul. Puławska, budynek usługowo biurowy. W budynku znajduje się: siłownia, delikatesy Bomi, delikatesy z żywnością ekologiczną free.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Służew,Warszawa

95,40 zł/m²95 m² 9 025 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal znajduje się w ciągu handlowo pieszym ( w sumie kilkanaście lokali), obok innych lokali usługowych przy ul. Puławskiej. Front lokalu wychodzi na stronę osiedla mieszkaniowego Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

79,96 zł/m²130 m² 10 395 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przeznaczenie handel i usługi Miejsca parkingowe 6, klimatyzacja, wentylacja, alarmowa Lokal wolny od listopada. ___ partners Nieruchomości Agnieszka Kozińska tel. Licencja zawodowa numer: 13286,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

28,74 zł/m²174 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego biurowca, usytuowanego przy ul. Puławskiej. Zaprojektowana w oparciu o najwyższe standardy zapewniając tym samym optymalne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

73,92 zł/m²60 m² 4 435 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na wynajem Warszawa Ursynów. Lokal w kameralnym biurowcu w okolicy skrzyżowania puławska/poleczki/pileckiego. Budynek wyposażony we wszystkie instalacje. Wszystkie media (m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

68,79 zł/m²290 m² 19 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczny o pow. 290m2 w biurowcu klasy B+ o łącznej pow. 14 000m2. Lokal w pełni wyposażony i umeblowany.Biurowiec zlokalizowany jest w narożniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²523 m² 27 174 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 522,58 m2 w kompleksie magazynowo-biurowym klasy B+ Budynek posiada nowoczesną infrastrukturę, a powierzchnie są zaprojektowane w dogodny sposób, tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny zaadaptowany na cele biurowe i mieści się na wysokim parterze bardzo dobrze utrzymanego i zadbanego budynku. Brama wejściowa jest czysta i zamknięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

56 zł/m²850 m² 47 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 850 m2 z 6 000 m2 w kompleksie magazynowo - biurowym klasy B+ na ogrodzonym placu z całodobową ochroną. Jest to całe piętro do dyspozycji. Rozmieszczenie.