dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł82 m² 11 951,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Okazja! Mieszkanie 3pok z wlk potencjałem na lokal użytkowy 82 m 2 na parterze vis a vis księgarni ,czytelnik" za 11500/m 2! Wokół prestiżowe sklepy np. Paprocki&Brzozowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Elegancka

Śródmieście,Warszawa

72,50 zł/m²80 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wysoki przestronny I bardzo cichy apartament W bardzo eleganckiej, prestiżowej kamienicy Z 1912r. Znakomita lokalizacja. Apartament czeka na pierwszego najemcę. Dwa, niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²140 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-4998 Kameralny budynek biurowy na pograniczu Śródmieścia i Ochoty zapewnia kameralny charakter biura oraz pracę w komfortowych, cichych warunkach. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulica: chmielna Powierzchnia: 82 mkw F.władania: własność Dzielnica: Śródmieście; Śródmieście Rok budowy: 1930 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 3; L. wind: 0; L. pokoi: 3; mkw parkiet Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Skwer 1 Dywizji Grenadierów - Francja 1940

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²112 m² 6 726 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-71 03. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²36 m² 1 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-3505 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł56 m² 15 929,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Rewelacyjnie położony lokal usługowy znajdujący się tuż przy Placu Trzech Krzyży, będącym nie tylko jednym z najlepszych miejsc w Stolicy ale także zaliczanym do ścisłej czołówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

41 zł/m²153 m² 6 277 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101 - nowa wykładzina, pomalowane ściany. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 900 000 zł64 m² 29 553,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z witryną o pow. 64,2 m2 w zacisznej enklawie w ścisłym Centrum Warszawy! Na w/w powierzchnię składa się z sala sprzedaży ok. 32m2, pomieszczenia zaplecza ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

73,58 zł/m²176 m² 12 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

WB-2437 Warszawa, śródmieście, marszałkowska Dostępny od: zaraz Opis budynku W pełni odnowiona kamienica biurowa położona w ścisłym centrum miasta. Kamienica posiada windę, klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

59 zł/m²172 m² 10 148 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

WB-5166 Lokal biurowy do wynajęcia w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Bogato zdobiona elewacja budynku oraz wejście z bramy od strony jednej z uczęszczanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²117 m² 7 586 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 20 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Biuro w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy tuż przy Placu Zamkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

166,67 zł/m²48 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokalizacja.Butik,Galeria,Usługi, Salon.Mokotowska przy Placu Trzech Krzyży.POLECAMY kontakt:licencja 2969 lub Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²200 m² 5 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Nie pobieramy prowizji! Biuro mieści się w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Trzech Krzyży. Powierzchnia bardzo ciekawa i klimatyczna. Prestiżowy budynek zlokalizowany w Centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

58,18 zł/m²55 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w śródmieściu blisko stacji metra ratusz arsenał! Kamienica. Wysoki standard. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

38 zł/m²300 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 571/20037. Kamienica biurowo- usługowa przy nowymswiecie w pobliżu stacji metra. Obiekt znajduje sie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

130 zł/m²50 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy Z witrynąi! bardzo dobra lokalizacja, pow. Lokalu 50 m 2 , nowoczesna architektura budynku, duży ruch pieszych. Możliwość prowadzenia działalności biurowej, finansowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²560 m² 28 000 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²26 m² 520 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prestiżowy, nowy obiekt biurowy "maison De Luxe" to odrestaurowany 7 piętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni 1200 m2 znajdujący się w centrum miasta, wzdłuż Skarpy Wiślanej. Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

78,76 zł/m²165 m² 12 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w kamienicy biurowej w centrum Warszawy. Bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie metro, przystanki komunikacji miejskiej, parking wielopoziomowy. dostępny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²135 m² 2 160 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek klimatyzowany, otwierane okna, aneksy kuchenne, wykładzina, winda, centrala telefoniczna. Dużym udogodnieniem dla naszych klientów jest znajdująca się w budynku recepcja z usługą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł40 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania reprezentacyjny, stylowy,apartament na skarpie wiślanej. Usytuowany w romantycznym otoczeniu Starego Miasta. W samym centrum Starówki, na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

90,99 zł/m²137 m² 12 465 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum Biurowiec zlokalizowany w ścisłym Centrum Warszawy oferuje do wynajęcia powierzchnie handlową 137 mkw. usytuowana na parterze. Wysoki standard powierzchni biurowej m.in. klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa pokoje, aneks kuchenny, toaleta. Oferowany lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy o charakterze biurowym w centrum miasta. Powierzchnie biurowe wykończone są w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

655 000 zł62 m² 10 564,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Mieszkanie+biuro[aktualnie;Kancelaria Notarialna], 3pok. 62m2 Śródmieście al.Jerozolimskie. Kamienica 6-cio kondygnacyjna z 1951r. Wysokość pomieszczeń pałacowa 3m. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł46 m² 10 108,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia mieszkanie w ładnej 8. piętrowej kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji róg ulicy Jana Pawła II i Al. Solidarności na pierwszym piętrze. Sypialnia oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Okazja* pilnie sprzedam*centrum* Mieszkanie o wysokim standardzie w samym centrum Warszawy. Pilnie sprzedam, do zamieszkania od zaraz umeblowane,zabudowane szafami. Lokal gustownie urządzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Powiśle

Powiśle,Warszawa

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ulica: dobra Powierzchnia: 105 mkw F.władania: spół. włas. Okolice: tamki Dzielnica: śródmieście; powiśle Rok budowy: 1938 Materiał: cegła Piętro: 0; L. kond.: 4; L. wind: 0; L. pokoi: 3; 22/21/20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł81 m² 9 882,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedania bardzo cichy i komfortowe mieszkanie o powierzchni 80,95 m2 położon na bliskiej Woli blisko stacji Metra Rondo onz. Położony na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²70 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferowany lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy o charakterze biurowym w centrum miasta. Powierzchnie biurowe wykończone są w bardzo dobrym standardzie. Posiadają okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

90,11 zł/m²91 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 91 m2 w Śródmieściu przy Al. Solidarności w pobliżu sądów. Lokal w bardzo dobrym punkcie, duży ruch pieszy i samochodowy, witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

39 zł/m²50 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajecia lokal 50 m2 w kamienicy, i piętro, 2 pokoje , aneks kuchenny, łazienka. Możliwość podłączenia telefonu/internetu. Lokal odnowiony,. Klatka zamykana-domofon, inne lokale biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

58,18 zł/m²55 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 153,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie mieści się w podwórzu odrestaurowanej kamienicy z 1914r będącej w rejestrze zabytków. Charakterystyczna zabudowa czynszowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²94 m² 1 692 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prestiżowy, nowy obiekt biurowy "maison De Luxe" to odrestaurowany 7 piętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni 1200 m2 znajdujący się w centrum miasta, wzdłuż Skarpy Wiślanej Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²26 m² 364 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

136,48 zł/m²133 m² 18 152 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rejon ul. Świętokrzyskiej. Do wynajęcia powierzchnia komercyjna około 133 mkw. na parterze w prestiżowym budynku biurowym. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł87 m² 10 344,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulica: koszykowa Powierzchnia: 87 mkw F.władania: własność Dzielnica: Śródmieście; Śródmieście Rok budowy: 1950 Materiał: cegła Piętro: 5; L. kond.: 6; L. wind: 1; L. pokoi: 3; mkw parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

90,99 zł/m²167 m² 15 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rejon ul. Świętokrzyskiej i Jana Pawła. Do wynajęcia powierzchnia handlowa 167 mkw. na parterze nowoczesnego budynku biurowego. Wysoki standard powierzchni m.in. klimatyzacja, otwierane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²60 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-3502 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²103 m² 10 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Samodzielny moduł (4 pokoje, aneks kuchenny, toaleta) dostępny od 1 kwietnia 2016 r. Oferowany lokal znajdują się w odrestaurowanej kamienicy o charakterze biurowym w centrum miasta.