dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²115 m² 9 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta lokalu do wynajęcia na parterze w odrestaurowanej kamienicy - "rezydencja Powiśle" w okolicy ul. Rozbrat pod usługi, gabinet lekarski, salon kosmetyczny, itp. Powierzchnia usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 380 000 zł94 m² 14 680,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Eleganckie* luksusowe* funkcjonalne* 4 pokoje* apartament* kamienica Z 1938 r. Siedmiopiętrowa kamienica lokal usytuowany na pierwszym pietrze. Godny uwagi apartament o pow. 94 m2 w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

797 000 zł105 m² 7 590,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. 105m2 usytuowane w kamienicy z1930r. do szybkiej sprzedaży. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze. W wewnątrz okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękne mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy z 1931 roku na najbardziej prestiżowej części warszawskiego Powiśla. Mieszkanie jest ładnie rozplanowane, posiada 4 pokoje, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,92 zł/m²156 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śródmieście, rejon Al. Jana Pawła II/ Świętokrzyskiej Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 156 mkw. z witryną. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Okólnik

Powiśle,Warszawa

63,04 zł/m²46 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ulica: okólnik; okolice: kopernika; powierzchnia: 46; f.władania: własność; Dzielnica: Śródmieście; Powiśle; Rok budowy: 1911 Materiał: cegła Piętro: 0; L. kond.: 6 L. pokoi: 2; 30/10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60,66 zł/m²116 m² 7 036 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śródmieście, rejon ul. Kruczej Dziewięciokondygnacyjny biurowiec oferuje do wynajęcia powierzchnie handlowo-usługowe na parterze. Metraże: 116,2mkw. ( z możliwością podziału na dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²26 m² 520 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prestiżowy, nowy obiekt biurowy "maison De Luxe" to odrestaurowany 7 piętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni 1200 m2 znajdujący się w centrum miasta, wzdłuż Skarpy Wiślanej. Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 000 010 zł95 m² 10 526,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania ładne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2. Położone na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1954r.z windą. Znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

89,55 zł/m²268 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum, rejon ul. Kruczej, do wynajęcia lokal 265 mkw. Parter - 154 mkw. przyziemie 114 mkw. Możliwa gastronomia, wcześniej była tu prowadzona restauracja. Czynsz najmu 24000 zł/m-c plus koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²90 m² 1 440 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²92 m² 1 472 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²136 m² 11 556 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śródmieście, rejon ul. Foksal Do wynajęcia powierzchnia usługowa około 136 mkw. usytuowana na parterze. Lokal znajduje się w prestiżowej kamienicy o charakterze biurowym. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

161,25 €/m²700 m² 112 872 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeżeli zwróciłeś uwagę na ten budynek to nie był przypadek. Znajduję się w sercu Warszawy gdzie w dzień przemieszcza się tamtędy kilka tysięcy osób dziennie. Posiadamy 2000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60,66 zł/m²120 m² 7 264 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rejon ulicy Kruczej, do wynajęcia powierzchnia handlowa 119,75 mkw. na parterze w budynku biurowym klasy A. Klimatyzacja, pełne okablowanie, światłowody, podwieszane sufity. Możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

51,32 zł/m²76 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia 76 m2 na parterze przy ul. Boya Żeleńskiego ~ Wejście bezpośrednio do lokalu pod arkadami.~Klimatyczne 3 pokoje z biurową kuchenką i WC. Dobry standard ? okablowane (telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 113,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie mieści się w podwórzu odrestaurowanej kamienicy z 1914r będącej w rejestrze zabytków. Charakterystyczna zabudowa czynszowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Skwer 1 Dywizji Grenadierów - Francja 1940

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²110 m² 6 618 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-71 03. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

53,52 zł/m²71 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękny wysoki cichy lokal 3-pokojowy, zlokalizowany na 2 pietrze W kamienicy przedwojennej Z zabytkową windą. Lokal bardzo funkcjonalny, zaprojektowany przez architekta, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Plac Unii Lubelskiej

Ujazdów,Warszawa

84 zł/m²182 m² 15 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 13 05. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w odrestaurowanej kamienicy w okolicach placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

45,16 zł/m²93 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Ulica: jana Pawła II, al. Powierzchnia: 93 mkw F.władania: własność Dzielnica: Śródmieście; Muranów Rok budowy: 2001 Materiał: płyta Piętro: 4; L. kond.: 8; L. wind: 2; L. pokoi: 4; mkw Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 zł/m²205 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy na parterze, z witrynami o powierzchni 205 m2 come 2 invest Biuro Nieruchomości kontakt: licencja nr 9190 powyższe informacje nie stanowią oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

59,02 zł/m²305 m² 18 001 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 676/15422. Opis Powierzchnia biurowa w budynku apartamentowo-biurowym zlokalizowanym przy ulicy Grzybowskiej. Lokal posiada: - pomieszczenie (tzw. open space) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²300 m² 7 200 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 635/11290. Opis Biurowiec Rondo 1 zlokalizowanyjest w ścisłym Śródmieściu Warszawy przy Rondzie onz. Obiekt uznany jest za jeden z najbardziej prestiżowych budynkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

1 230 000 zł121 m² 10 165,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usytuowany jest wewnątrz strzeżonego osiedla apartamentowego przy ul. Ptasiej w Śródmieściu Warszawy. Biuro zajmuje powierzchnie 120,6 m.kw. na parterze i posiada dwa oddzielne wejścia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

5 010 002 zł396 m² 12 651,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 616/20075. Budynek mieszkalny z wydzieloną częścią usługową biurową. Dostęp do lokali handlowych i biurowych odbywa się przez wydzielone klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

51,97 zł/m²76 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 76 m2 w zabytkowej kamienicy, II piętro, 4 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Wnętrze po generalnym remoncie, b.dobrze utrzymane oryginalne parkiety na podłogach, odrestaurowane sztukaterie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²307 m² 6 447 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 553/15399. Kilkudziesięciopiętrowy, nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w ścisłym Śródmieściu przy Emilii Plater i Świetokrzyskiej. Biurowiec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

130 zł/m²80 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Narożny lokal użytkowy Z witrynami! bardzo dobra lokalizacja, duża witryna, pow. Lokalu 80 m 2 , nowoczesna architektura budynku, duży ruch pieszych. Możliwość prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

130,77 zł/m²130 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Narożny lokal użytkowy Z witrynami! bardzo dobra lokalizacja, duża witryna, pow. Lokalu 130 m 2 , nowoczesna architektura budynku, duży ruch pieszych. Możliwość prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²20 m² 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Biuro zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²116 m² 7 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 20 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Biuro w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy tuż przy Placu Zamkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Plac Artura Zawiszy

Śródmieście,Warszawa

88,89 zł/m²18 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bliska Ochota, witryna od Al. Jerozolimskich , Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 18m2 znajdujący się na wysokim parterze budynku biurowo-apartamentowego z dużą witryną około 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

108,95 €/m²146 m² 15 907 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek o wysokim standardzie, w centrum warszawy. W okolicy trasy Łazienkowskiej. Kompleks nowoczesnych biurowców. w budynku dostępne także inne powierzchnie: 5 pietro 1713m2 4pietro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

40,52 zł/m²154 m² 6 236 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101 - nowa wykładzina, pomalowane ściany. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

161,25 €/m²500 m² 80 623 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²21 m² 1 372 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Okazja! Ładny lokal o pow. 35 m 2 w pobliżu Hali Mirowskiej. Lokal 2 pokoje z kuchnią ( aneks) ,łazienka i w c. znajduje się na parterze. Lokal może być również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Unii Lubelskiej

Ujazdów,Warszawa

84 zł/m²246 m² 20 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 13 06. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w odrestaurowanej kamienicy w okolicach placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

192,31 zł/m²78 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w pieszym ciągu komunikacyjnym przy ul.Marszałkowskiej w Warszawie. Nieruchomość o powierzchni 78 m2 składa się z dwóch sal wystawowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Skwer 1 Dywizji Grenadierów - Francja 1940

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²60 m² 3 606 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-71 04. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - 150.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij