dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²334 m² 5 678 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Moduł biurowy w biurowcu klasy B+ w centrum Warszawy, okolice ulicy Kruczej. Aranżacja powierzchni pod klienta. Standard: klimatyzacja, sufity podwieszane, ścianki kartonowogipsowe, wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²250 m² 6 000 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

oferta: biura w kamienicy, lokal usługowy w kamienicy, lokale handlowe w Centrumna Powierzchnie biurowe w gruntownie zrewitalizowanej kamienicy. Odnowiona eklektyczna fasada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²60 m² 1 320 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec W centrum. Biuro o powierzchni netto 60 m kw., z widokiem na panoramę Warszawy. Powierzchnia na 14 piętrze. Możliwość przearanżowania powierzchni. Dostęp do części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Powstańców Warszawy

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²170 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na szkołę mieszkanie przy placu powstańców warszawy biuro przy placu powstańców warszawy kancelaria przy przeskok, biura przy przeskok, biura W kamienicy, lokal na cele szkoleniowe Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²188 m² 4 885 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa dostępna od zaraz w bardzo eleganckim, kameralnym biurowcu klasy A+. Bardzo wysoki standard. Preferowany okres najmu 5 lat. Koszt miejsca parkingowego w garażu wynosi 200 Euro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²331 m² 7 282 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowo kameralny i ekskluzywny budynek biurowy klasy A, oferujący 3800m2 powierzchni biurowej oraz 1640m2 powierzchni handlowo-usługowej. Budynek zlokalizowany jest w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²305 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia Lokal na biuro, usługi, kancelarię Budynek położony obok hotelu Radisson. Wykończony i zaadaptowany na potrzeby biurowe. Aranżacja wnetrza zadowoli nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²53 m² 1 325 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowa kamienica biurowa klasy A Lokalizacja w centrum Warszawy.Doskonałe połączenia komunikacyjne. Bardzo dobra ekspozycja vis a vis hotelu Marriott. Unikalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

35 €/m²242 m² 8 470 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja- budynek znajduje sie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji stolicy. Usytuowany jest przy historycznym placu pomiędzy ulicami Marszałkowską a Krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²522 m² 11 495 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy oferujacy ok. 25 000 m2 powierzchni zlokalizowanej na szesciu funkcjonalnie zaprojektowanych kondygnacjach. Dzieki wywazonemu połaczeniu elementów historycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²1 100 m² 17 050 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany na pograniczu dzielnic Śródmieście, wola, ochota w odległości około 500 metrów od Hotelu Sobieski, w sąsiedztwie stacji Warszawa Ochota. Bardzo dobry dojazd, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²305 m² 6 710 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warsaw Towers - to nowoczesny budynek klasy A, dysponujący nowoczesną powierzchnią biurową, która jest jednocześnie efektywna i łatwa do podziału. Położenie budynku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²346 m² 6 747 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Charakterystyczny budynek biurowy klasy A+ zlokalizowany u zbiegu ulic Waryńskiego i Al. Armii Ludowej. Bardzo dobrze rozwnięta sieć transportu miejskiego obejmuje linię metra, linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²2 085 m² 54 210 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec o łącznej powierzchni 24600 m2 z typową powierzchnią piętra wynoszącą 3888 m2. Budynek składa się z trzech skrzydeł z oddzielnymi wejściami tworzących jednolity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²570 m² 9 403 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks budynków nieopodal Ronda onz oraz hotelu Westin. Budynek centralnie zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, przyszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

104,75 zł/m²100 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bezpośrednio lokal użytkowy w Centrum Warszawy , o powierzchni 88 m2 +12 m2 (piwnica). Nieruchomość położona jestw ciągu lokali usługowych na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²200 m² 3 200 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

45 €/m²160 m² 7 204 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na parterze z przeznaczeniem na eksluzywny sklep lub usługi. Budynek Hotelu, w którym znajduje się 300 komfortowych pokoi, jest usytuowany w atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²197 m² 5 127 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²320 m² 4 480 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na parterze budynku biurowo-usługowego. Powierzchnia 320 m2, jeden poziom, wejście z ulicy ( lokal posiada trzy niezależne wejścia), witryny. Do dyspozycji- 5 miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²889 m² 19 558 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy biurowiec klasy A, znajdujący się w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja Astorii zapewni bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta (2 linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²2 157 m² 33 434 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

89,55 zł/m²268 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Restaurację w ścisłym centrum w odległości 100 metrów od ul. Marszałkowskiej na parterze kamienicy biurowej. Lokal o powierzchni 268m2 na dwóch poziomach; parter 154m2, poziom -1 114m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²24 m² 408 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec W centrum. Powierzchnia biurowa ok 24 m kw. - pokój biurowy z dostepem do zaplecza sanitarno-kuchennego. Budynek ma najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²196 m² 17 640 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu lokal handlowo-usługowy, który mieści się w samym Centrum Warszawy. Lokal dwupoziomowy o powierzchni 196 m kw. Może być wynajęty pod dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²420 m² 11 760 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec położony jest w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Jana Pawła II w pobliżu Dworca Centralnego. Centralna lokalizacja inwestycji, linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

161,25 €/m²2 000 m² 322 492 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeżeli zwróciłeś uwagę na ten budynek to nie był przypadek. Znajduję się w sercu Warszawy gdzie w dzień przemieszcza się tamtędy kilka tysięcy osób dziennie. Posiadamy 2000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²115 m² 5 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w kamienicy w Centrum Warszawy - do wynajęcia na cele biurowe. Lokalizacja- rejon ulicy Poznańskiej Przeznaczenie- biurowe Dostępność -od zaraz Opis lokalu- *po remoncie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²413 m² 10 738 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Royal Trakt Offices to odrestaurowana reprezentacyjna kamienica oferująca eleganckie biura do wynajęcia. Budynek składa sie z czterech kondygnacji naziemnych typowo biurowych charakteryzujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

200 zł/m²158 m² 31 590 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy Al. Jana Pawła II- lokal na poziomie antresoli z wejściem bezpośrednio od al. Jana Pawła II. Możliwość wynajęcia wraz z lokalem kasetonu reklamowego znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²197 m² 3 144 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o ogólnej powierzchni 196,51 m2, w Centrum Warszawy Dostępny od (do ustalenia z najemcą). Lokal biurowy w Warszawie Centrum na 6 piętrze Apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

120 zł/m²39 m² 4 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale w Śródmieściu, lokale na Powiślu Lokale użytkowe do wynajęcia na warszawskim Powiślu w odrestaurowanej kamienicy z 1926 roku. Budynek zaprojektowany w stylu art déco jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²1 821 m² 35 510 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy zlokalizowany przy brzegu Wisły i jednocześnie w centrum miasta. Kompleks biurowo-hotelowy najwyższej klasy został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz &.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²150 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA biuro, kancelarię Lokal o powierzchni 150 m2 z przeznaczeniem na biuro w przedwojennej kamienicy. Budynek umiejscowiony jest w ścisłym centrum dzielnicy Śródmieście. Jest to rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²15 m² 982 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa składająca się z w biurowcu zlokalizowwanym w ścisłym centrum Warszawy. Powierzchnia kondygnacji ok. 600m2. Główna klatka schodowa z wejściem od strony ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

75,83 zł/m²120 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w ścisłym Centrum , okolica Pl. Trzech Krzyży, zabytkowa kamienica, podzial na pokoje biurowe od 15 do 30m , mozliwośc dowolnej aranżacji powierzchni. Okna od strony podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²502 m² 8 032 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec klasy A zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy w sąsiedztwie placu Konstytucji. Dogodny dojazd komunikacją własną i miejską, 600 metrów do stacji metra Politechnika. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 900 000 zł165 m² 17 575,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Absolutnie wyjątkowa oferta - dla wymagającego, wysmakowanego Klienta! Lokalizacja - piękna uliczka - kameralna i malowniczo położona na skarpie wiślanej przy Nowym Mieście, miejsce zamieszkania.