dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²184,99 m² 12 024 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy S01 o łącznej powierzchni ok. 185 m2 (w tym pow. podstawowa 59 m2 i pow. dodatkowa 126 m2) położony w odnowionej Galerii Południowej dworca Warszawa Centralna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

115,85 zł/m²94,52 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śródmieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie |.

Szczegóły ogłoszenia

24 €/m²249 m² 5 976 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia gotowy, w pełni wyposażony lokal biurowy w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie. Nieruchomość usytuowana w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy z 1904 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²60,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmujemy Mieszkanie w kamienicy przy Hali Koszyki, 2 pokoje i osobna kuchnia, łazienka, piwnica. Pod łupą Kamienica z nowoczesnym ogrodzeniem, windą, z nową elewacją, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 250 000 zł210 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Posiadamy do sprzedaży wynajęty lokal na działalność medyczną 210 m 2 Do sprzedaży ekskluzywny lokal usługowy o powierzchni 210 m , położony na warszawskim Powiślu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²80 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji! We speak English, we invite you to contact us. We will find the perfect office for you Elastyczny najem - różnej wielkości biura. Cena podawana jest za stanowisko pracy - promocyjna oferta 1.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal usługowo- handlowy o pow. 110m2, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, tuż przy ulicy Marszałkowskiej. Ta lokalizacja to serce Warszawy, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²317 m² 6 182 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Najemca nie płaci prowizji Nowoczesna powierzchnia biurowa 317 m - 1 piętro przy Metro Rondo onz - Atrium Garden Idealna propozycja dla firm szukających prestiżowej lokalizacji w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²30 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 18m2 na wynajem Nowoczesny budynek biurowy, zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, oferuje wygodną przestrzeń biurową, którą można dostosować do wymagań najemcy. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²114 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr E01, o powierzchni 114 mkw., znajduje się na Dworcu Centralnym w Warszawie w Galerii Wschodniej na poziomie -1. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy; wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²75,49 m² 6 719 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalne biuro Z widokiem na wisłę W eleganckim biurowcu Przy Wiśle | Reprezentacyjny budynek | Świetna komunikacja | Parking ***** budynek: wisła Plaza to nowoczesny biurowiec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

196,67 zł/m²15 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję lokal na parterze o powierzchni 15 m2 , w kamienicy w sercu Warszawy na ul. Mokotowskiej w Warszawie. Idealny na działalność handlową, usługową lub biuro z dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

205,48 zł/m²146 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy z dużymi witrynami w kamienicy w ścisłym centrum Warszawy przy alejach Jerozolimskich vis a vis Pałacu Kultury i Nauki. Lokal Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

21 €/m²124 m² 2 604 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni pracownikom komfort na najwyższym poziomie? Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego biura o powierzchni 86 m netto (124.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²446 m² 49 060 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klub nocny do wynajęcia Powierzchnia: 446 mkw Lokal położony jest na poziomie -1 Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracji Wejście do Lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

392 zł/m²25 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje do wynajmu biura serwisowane (5 os - 6 os) dostępne od zaraz w biurowcu przy ul. Grzybowskiej w Śródmieściu. Standard: - komfortowo umeblowane biura, dostępne 24/7 -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²440 m² 25 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Centrum Biurowe. Lokal bardzo widny, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja, klimatyzacja, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

21 €/m²973,25 m² 20 438 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

973 m2 Biuro | Śródmieście | Metro Dw. Gdański | Standard Premium Oferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²95 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy 95 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h ,.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²44 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia salon fryzjerski / gabinet kosmetyczny, ul. Wspólna Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowany i przygotowany do pracy lokal użytkowy, idealny pod salon fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,21 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem oferujemy nowoczesne biuro zlokalizowane w reprezentacyjnym budynku Wisła Plaza przy ul. Ludnej 2 w warszawskim Śródmieściu. Biurowiec wyróżnia się elegancką, przeszkloną fasadą.

Szczegóły ogłoszenia

92,83 zł/m²60 m² 5 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 15. Piętrze W centrum LIM - 60m (możliwość rozszerzenia o wielokrotności 30m ). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia - 100 m - Centrum Warszawy, ul. Nowy Świat / wejście od Tuwima Szukasz idealnej przestrzeni biurowej w samym sercu Warszawy, a jednocześnie z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Warszawa

113 zł/m²21 m² 2 373 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , przy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²33,53 m² 2 179 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 33,53 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²69 m² 4 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Moduł biurowy 69 m m.kw. w centrum Warszawy. 3pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²70 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17 Cena najmu: 4 800 zł netto/mies. Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + media Kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| powierzchnia biurowa na VI piętrze biurowca w centrum Warszawy. Stawka najmu 72zł/mkw. Opłaty eksploatacyjne 28,5zł/mkw. Do podanych kwot należy doliczyć podatek vat 23%. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²278,05 m² 7 229 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie, umeblowane biuro w sercu Warszawy - prestiż, wygoda i doskonała komunikacja Oferuję Państwu wyjątkowe biuro przy ul. Pięknej w Śródmieściu - przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

98,36 zł/m²122 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy. Doskonałe miejsce na biuro w prestiżowej lokalizacji, salon urody, kancelarię adwokacją w kamienicy z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²32,88 m² 1 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biura o pow. ok 33 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²91,99 m² 6 899 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy 91,99 m.kw. w Centrum Warszawy. 4m pokoje z możliwością powiększenia. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł107,80 m² 25 881,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy zlokalizowany w prestiżowej części Warszawy - na Powiślu, przy ul. Tamka. Lokalizacja Powiśle to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Warszawa

28,60 €/m²395 m² 11 296 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro z widokiem na sukces | 395 m przy samym Metrze Rondo onz Oferujemy wyjątkową przestrzeń biurową na 8. piętrze prestiżowego budynku w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²38 m² 2 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy 38 m.kw. w Centrum Warszawy. 2 pokoje. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m. od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

100,67 zł/m²30 m² 3 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

| brain Embassy Czackiego, warszawa I Wyjątkowe biuro Z przyjemnością prezentuję nowo otwarte piętro biur serwisowanych przy ul. Czackiego 15/17 w

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²34,50 m² 2 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz za 1mkw. 60pln + 28,5pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej kwoty należy doliczyć podatek vat 23%. Lokal dostępny od 01 kwietnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²19,60 m² 882 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr W14 położony jest na poziomie -1 dworca Warszawa Centralna, w Galerii Zachodniej. Przewidziany rodzaj działalności: handlowo-usługowa z wyłączeniem: 1. piekarni; moc zamówiona dla.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²150 m² 9 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

113,64 zł/m²132 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal usługowo-handlowy 132 m | Parter | Centrum Warszawy | Witryny Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

190 zł/m²30 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zamieszkaj z firmą tam, gdzie bije rytm stołecznego biznesu! Do wynajęcia biura przy ul. Grzybowskiej. To wyjątkowa lokalizacja łącząca prestiż centralnego obszaru biurowego z dostępem do.