dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 316 000 zł158 m² 27 275 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal znajdujący się w nowo powstałym budynku mieszkalnym na Mokotowie. Zlokalizowany, w odległości niespełna 20 minut rowerem od centrum, 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa

4 500 000 zł148 m² 30 303 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Ostatni 4-pokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Górska 32. Łączna powierzchnia to aż 148,54 m2 - tworzą ją: - hall 14,36m2 - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 872 515 €683 m² 2 741,20 €/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca Do sprzedaży powierzchnia biurowa ok 690 m 2 , w prestiżowym budynku w Śródmieściu Warszawy. Obiekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pileckiego

Ursynów Północny,Warszawa

651 532 zł45 m² 14 456 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż 1 - pokojowy, lokal w nowo wybudowanym budynku. Nowoczesny projekt, wysoki standard wykończenia części wspólnych, wysokiej jakości materiały i rozwiązania takie jak: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

707 326 zł43 m² 16 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiam Państwu tę wyjątkową nieruchomość, która spełnia najwyższe standardy życia oraz zapewnia komfort i luksus na każdym kroku. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ptasia

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 300 000 zł186 m² 23 118 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lub wynajęcia dwupoziomowa powierzchnia biurowa w budynku wybudowanym w 1996 roku, znajdującym się w ścisłym Centrum Warszawy przy ulicy Ptasiej. Ratusz przy placu Bankowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

5 000 000 zł750 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej pow. ponad 750 m2 zlokalizowany w Warszawie w obrębie dzielnicy Praga Południe, na Saskiej Kępie Lokal usytuowany jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 430 000 zł125 m² 19 440 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w Miasteczku Wilanów Warszawa przy al. Rzeczypospolitej, narożny, duże witryny na całą wysokość lokalu na dwóch ścianach. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

621 344 zł45 m² 13 786,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

7 220 000 zł285 m² 25 368,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

w warszawie przy Alei Solidarności. Dzielnica Wola, blisko centrum. Do sprzedaży : 2 lokale usługowy nr U1 i U2 połączone razem o łącznej pow. 284,60 m na parterze budynku. Od 26.10.2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

2 980 000 zł369 m² 8 078,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Gdzie: ursynów ul. Kiedacza, szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Odpowiednie dla: rodziny, expata Zalety: dom idealny dla osób ceniących bezpieczeństwo, wygodę oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

730 000 zł132 m² 5 517,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej 132,30 m2 przy ulicy Cypryjskiej i Al. Wilanowskiej, doskonały punkt komunikacyjny Składa się ze pomieszczeń: sklep, pomieszczenie biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 346 000 zł115 m² 20 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji i podatku pcc. Gotowy do odbioru. Gastronomia. Lokal handlowo-usługowy w nowo powstającym osiedlu. Wysokość 3,5 m. Zapraszam, tel. nr lokalu U1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Wola,Warszawa

4 200 000 zł151 m² 27 814,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prestiżowe Biuro w Doskonałej Lokalizacji Powierzchnia: 150,50 m 5 Umeblowanych Gabinetów Gotowe do Pracy Recepcja w Budynku 2 Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

1 850 850 zł280 m² 6 610,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Grunt z lokalem Użytkowo-Mieszkalnym i biurem - Łączna pow. 280 m2 lokalu - Działka 410 m2 - Praga Południe / Grochów / Gocławek na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gawędziarzy

Rembertów,Warszawa

878 050 zł120 m² 7 317,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Wola prezentuje lokal usługowy na sprzedaż w Warszawskim Rembertowie Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu usługowego, aktualnie wykorzystywanego jako przychodnia lekarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł50 m² 29 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal Handlowo-Usługowy - Pow. 50 m2, parter - Na Gastronomię, sklep, salon, show-Room. - centrum - Marszałkowska / Chmielna na sprzedaż lokal - położony w centrum Warszawy przy dawnych Domach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

394 950 zł17 m² 22 829,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy, wykończony, lokal Użytkowy Z najemcą! - świetna oferta inwestycyjna! - Pow. ok. 18 m2 - Metro Pola Mokotowskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

1 400 000 zł105 m² 13 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wielofunkcyjny lokal użytkowy, mokotów-służewiec budynek: nowoczesny budynek central park ursynów, wybudowany w 2016 roku, ma charakter mieszkalny. W parterze budynku znajdują się lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

880 000 zł106 m² 8 301,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 106 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze w pawilonie handlowo-usługowym przy ul. Górczewskiej. W promieniu 800 m ch Wola Park, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 760 000 zł85 m² 20 705,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W sdp nieruchomości. 3-pokojowy dwustronny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 85 m2 z komórką lokatorską w piwnicy w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

862 000 zł22 m² 40 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - lokal usługowy o powierzchni 21,55 mkw, znajdujący się na parterze reprezentacyjnej kamienicy przy ulicy Emili Parter 7. Ten elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł122 m² 9 799,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Okazja! Inwestycja na sprzedaż W świetnej lokalizacji na sprzedaż nieruchomość wraz z dobrze prosperującymi najemcami prowadzacymi własną działalność gospodarczą, w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 000 000 zł101 m² 19 716,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż klimatyzowany, frontowy lokal o pow. 101,44 m2 z ogródkiem o pow. 100 m2 zlokalizowany na Ursynowie. Lokal generuje przychód z najmu. Atrakcyjna lokalizacja. W okół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kleczewska

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł92 m² 14 073,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży 3 lokale zlokalizowany na Starych Bielanach wykończone pod klucz gotowe do wynajmu bez prowizji w bardzo dobrej cenie 14 tys. pln / m2 zapraszam do kontaktu Trafiają do sprzedaży lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

1 300 000 zł68 m² 19 259,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

: krótko: oferujemy lokal komercyjny o powierzchni 67,47 m , usytuowany przy jednej z głównych ulic na Pradze Południe, na Al. Stanów Zjednoczonych. : dla kogo? Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł260 m² 4 615 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal gastronomiczny w ścisłym centrum Warszawy, jestem 10letnim najemcą. Powierzchnia lokalu 260m2 z pełnym wyposażeniem gastronomicznym -kuchnia, meble, bary itd. Lokal cały czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowiecka

Praga-Południe,Warszawa

1 899 000 zł95 m² 19 989,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sięgnij w głąb siebie i zobacz jak byś się czuł mając biuro w najbardziej urokliwym miejscu na mapie Warszawy! Ta prestiżowa lokalizacja i cudowna, artystyczna przestrzeń może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Młociny,Warszawa

16 500 000 zł2 871 m² 5 747,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny budynek biurowy w dobrze skomunikowanej części Bielan (młociny). Budynek oferuje na 3 kondygnacjach kondygnacjach naziemnych przestrzeń użytkową 1785 m kw oraz w kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Młociny,Warszawa

16 500 000 zł2 871 m² 5 747,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

55 000 zł12 m² 4 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsca postojowe w hali garażowej przy ul. Włościańskiej 15. Łącznie 10 miejsc postojowych. Osobna Księga Wieczysta. Zapraszam do kontaktu oraz prezentację 7 dni w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 999 000 zł137 m² 21 890,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal na drugim piętrze urokliwej kamienicy z lat 20., pozbawiony windy, doskonale przystosowany do potrzeb działalności biurowej. Charakteryzuje się on niezwykle funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 240 000 zł112 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal gastronomiczny na Ursynowie: - metraż 112 m2 - Lokal narożny, w ciągu lokali usługowych - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

331 000 zł35 m² 9 457,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Budowlana

Targówek,Warszawa

873 300 zł87 m² 10 091,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 86,54 m2 przy ul. Budowlanej 7 w Warszawie. Lokal na parterze, bardzo dobrze doświetlony (usytuowanie od południa, wysokie okna), z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł85 m² 23 529,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy w Śródmieściu : - Metraż 85 m2 - Lokal narożny - W lokalu jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 799 369 zł180 m² 21 107,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji penthouse Z obłędnym widokiem Cena do rozsądnej negocjacji w zależności od warunków zakupu Także na biuro, kancelarię, pracownię, gabinety - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 359 000 zł83 m² 16 285,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal usługowy o powierzchni około 83,45 m2 znajdujący się przy ul. Pileckiego / Puławskiej. Nieruchomość z dużymi witrynami w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

4 998 000 zł620 m² 8 061,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym czterokondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 540m posiada sześć lokali niezależnych o powierzchni 90m (kondygnacja 180m)powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

430 000 zł52 m² 8 223,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, 52,29 m2, przy skrzyżowaniu św. Andrzeja Boboli z Madalińskiego Przestronny oraz wyposażony lokal z zapleczem. Lokal ma powierzchnie 52,29 m2, a w jego skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

565 000 zł30 m² 18 770,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal stwarzający duże możliwości aranżacyjne, wg gustu i potrzeb nowego Właściciela. Usytuowany na parterze powojennej kamienicy z cegły, z oddzielnym wejściem od podwórka.