dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Mokotów,Warszawa

7 680 000 zł279 m² 27 486,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowo-medyczny w sercu warszawskiego Mokotowa. Na prawie 300 m2 znajduje się lokal usługowy po klinice medycyny estetycznej. Na jednym poziomie znajdziemy 18 pomieszczeń: 7 gabinetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

21 500 000 zł1 075 m² 20 003,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy Warszawa Wilanów, ul. Wiertnicza Nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 1075 m , zlokalizowany przy ul. Wiertniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sadurka

Ochota,Warszawa

2 650 000 zł132 m² 20 075,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - diament potrzebujący szlifu i odrobiny miłości :) W bezpośrednim sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego, przy małej, ślepej uliczce - Sadurka. Połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12 800 000 zł811 m² 15 783 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal uslugowy - cały budynek - przystosowany do celów medycznych. Lokalizacja - Budynek zlokalizowany na Mokotowie - wśród biurowców i zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Błotna

Targówek,Warszawa

4 200 000 zł528 m² 7 959,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną, składającą się z działki o powierzchni łącznej 519m2 zabudowanej obiektem biurowo-usługowym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku, co zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

290 000 zł71 m² 4 084,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lex nieruchomości tel. Mamy do zaoferowania Państwu bardzo 2 atrakcyjne pawilon położony w Warszawie na Białołęce: jeden o pow. 41 m drugi 30 m na działce o pow. ok. 400 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Ursynów,Warszawa

5 995 000 zł864 m² 6 938,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eurovilla prezentuje na sprzedaż budynek biurowo-usługowy na Ursynowie o pow całkowitej 864m2 ,16 pomieszczeń, 12 miejsca parkingowych na posesji. Lokalizacja Obiekt położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowicza

Okęcie,Warszawa

1 323 210 zł189 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal usługowy z dużym potencjałem | 189 m | ul. Słowicza 1, warszawa Okęcie Szukasz lokalu w dobrze skomunikowanej części Warszawy, który możesz dopasować do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 095 000 zł98 m² 21 377,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować lokale usługowe na sprzedaż na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Lipskiej 20. Lokale usługowe na sprzedaż - Lipska, parter przedwojennej kamienicy Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Żoliborz,Warszawa

1 320 000 zł66 m² 19 882,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

English below. Idelana powierzchnia 66 M2 pod biuro Z miejscem postojowym - metro marymont (3 min). Na sprzedaż 2 pokojowy apartament przy ulicy Hanki Czaki 2 na prestiżowym osiedlu Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 096 000 zł137 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwo do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu z rynku pierwotnego do samodzielnej aranżacji. Idealny pod dużą gastronomię, przestronne biuro, salon kosmetyczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stoczniowców

Wawer,Warszawa

5 200 000 zł340 m² 15 294,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek komercyjny w stanie surowym zamkniętym, położony w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic Warszawy - Wawrze, tuż przy Trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

530 000 zł82 m² 6 449,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego na Ursynowie, przy ul. Pachnącej , wjazd od ul. Rosoła. W budynku, w którym usytuowany jest lokal znajdują się lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

1 342 000 zł122 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal usługowy z wieloletnimi najemcami | Warszawa - Wawer, ul. Izbicka | 110 m użytkowe | bezczynszowy | gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

719 000 zł33 m² 21 787,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ursynów/ Nowy lokal/ 33m / 2pokoje/ garaż/ balkon/ ul. Pileckiego 59 Nowa inwestycja! Wyremontowany i umeblowany na przełomie grudnia 2024 i stycznia 2025 roku lokal/apartament zaaranżowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 149 794 zł118 m² 9 730 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal z witrynami i gabinetami - 118 m , Ursynów / Alternatywy 4 Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy, witrynami i pełnym zapleczem - idealny na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Barkocińska

Targówek,Warszawa

1 499 000 zł171 m² 8 766,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta - lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Barkocińskiej. To niezwykle atrakcyjna nieruchomość o wielu możliwościach adaptacyjnych, położona w strategicznej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

748 000 zł61 m² 12 262,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nugat 9. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku wielomieszkaniowego w ciągu handlowym, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Włochy,Warszawa

540 000 zł41 m² 13 170,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tylko W investorius! Oferuję na sprzedaż lokal usługowy z projektem podziału na 2 mikro kawalerki! Idealne pod najem krótkoterminowy (np. Booking, airbnb) lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wincentego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 042 000 zł70 m² 14 820,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lokal usługowo-handlowy (własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 70,31 m , zlokalizowany na parterze wielopiętrowego budynku przy ul. św. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Targówek,Warszawa

595 000 zł65 m² 9 113,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowo - handlowy o powierzchni 65,29m2 na osiedlu mintcity na warszawskim Targówku. Lokal w stanie deweloperskim z rynku wtórnego (prac wykończeniowych właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 998,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal z balkonem położony w nowym budynku z garażem podziemnym i reprezentacyjnym lobby. Możliwość studio lub 2 pokoi (np. Salon i Sypialnia). Atuty - Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 955 852 zł148 m² 19 999 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną powierzchnię biurową w doskonałym punkcie Warszawy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Solipse,Warszawa

995 000 zł64 m² 15 546,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego oddanego do użytku w 2022 roku. Lokal znajduje się w gęsto zaludnionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

8 470 zł154 m² 55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy z dużą, widoczną witryną, położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Smolnej 10 w samym sercu Warszawy. Całkowita powierzchnia wynosi 154.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Włochy,Warszawa

1 590 000 zł108 m² 14 722,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji Warszawa Włochy, w rejonie pomiędzy Bemowem a Ursusem. To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów szukających bezpiecznego i dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

1 499 000 zł96 m² 15 549,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-mieszkalny na sprzedaż - ul. Grenadierów 13, warszawa Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal usługowo-mieszkalny o powierzchni 96,4 m , zlokalizowany w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

4 500 000 zł203 m² 22 167,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż ekskluzywny lokal użytkowy o powierzchni 205 m , usytuowany w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Lokal składa się z dwóch połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

150 000 zł17 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż garaż wolnostojący ul. Korotyńskiego 24a Do sprzedania garaż wolnostojący o powierzchni 17 m , zlokalizowany przy ul. Korotyńskiego 24a. Garaż wyposażony jest w kanał oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 000 zł149 m² 16 778,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży przepiękny lokal użytkowy na warszawskiej Woli, w centrum Warszawy, w pasażu handlowo-usługowym. Lokal jest wynajęty za kwotę 14.000 zł na placówkę Banku Pekao BP.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

2 500 000 zł182 m² 13 766,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovillla prezentuje na sprzedaż lokal usługowo - handlowy, świetnie umiejscowiony oraz idealny dla klientów poszukujących inwestycji. Lokalizacja Lokal mieści się na jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Zacisze,Warszawa

4 500 000 zł527 m² 8 538,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Budynek położony jest w Warszawie na Targówku, osiedle mieszkaniowe Zacisze. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wolnostojąca. Wśród zabudowy znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Powiśle,Warszawa

3 250 000 zł148 m² 21 989,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 178 000 zł63 m² 18 722,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna - 3 lokale w pakiecie (prymasa Tysiąclecia 83a, warszawa) Powierzchnia łączna: 62,92 m (3 odzielnne lokale z odzielnnymi ksiegami wieczystymi) Lokalizacja: warszawa, wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

2 560 000 zł117 m² 21 880,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny lokal biurowy na Starym Żoliborzu tuż przy metrze. Warszawa, żoliborz - ul. Hanki Czaki 2 Cena: 2 560 000 pln + 50 000 pln za miejsce postojowe w garażu podziemnym Powierzchnia: 117.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

870 000 zł89 m² 9 748,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 89,24 m2 zlokalizowany w dzielnicy Włochy, przy ul. Fasolowej. Dobra lokalizacja, wokół osiedla mieszkalne. Stacja kolejowa Warszawa-Włochy w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

440 000 zł22 m² 18 136,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo dobre miejsce. Doskonały punkt komunikacyjny. Obok stacja metra Natolin. Pawilon komercyjny położony na parterze centrum handlowego - Galerii Ursynów. Pomieszczenie 22 m2 z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 055 000 zł113 m² 26 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy lokal o funkcji biurowej, w pełni umeblowany i wyposażony. Dotychczas wykorzystywany jako kancelaria prawna. Lokalizacja: lokal położony przy ul. Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

6 000 zł133 m² 45,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo duży potencjał aranżacyjny. Do wynajęcia osobna część domu na warszawskiej Białołęce przy ulicy Berensona Obiekt z bardzo dużym potencjałem na biznes w prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa