dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 079 500 zł127 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

W swojej ofercie posiadamy do sprzedaży lub do wynajęcia atrakcyjne lokale usługowe o powierzchni od 98-520 m2. Wszystkie lokale znajdują się na parterze, bezpośrednio przy ul. Pełczyńskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 200 000 zł253 m² 8 695,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio. Lokal biurowy w biurowcu edbud u zbiegu ulic ken/wąwozowa - stacja metra kabaty. Podana cena jest ceną netto. Możliwość zakupu miejsc postojowych w garażu podziemnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Muranów

Muranów,Warszawa

755 000 zł70 m² 10 785,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na Muranowie w pobliżu ch Arkadia. Lokal składa się z hollu/recepcji, 3 pomieszczeń/pokoi: gabinetu, sali konferencyjnej, pokoju pracowników, niewielkiej kuchni oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

100 000 zł141 m² 709,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

odstąpię/sprzedam gotowy biznes(ze stałymi klientami itd.)- studio ciała i figury(pow. 140 m2- siłownia z sauną + zaplecze/warszawa-Bemowo), lokal należy do administracji tbs - bemowo, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 200 000 zł253 m² 8 695,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bezpośrednio. Lokal biurowy w biurowcu edbud u zbiegu ulic ken/wąwozowa - stacja metra kabaty. Podana cena jest ceną netto. Możliwość zakupu 3 miejsc postojowych w garażu podziemnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł110 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ważne - podana kwota jest wartością netto - sprzedaż faktura vat Lokal handlowo-usługowo-biurowy,stan deweloperski,zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy,w najbardziej reprezentacyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

89 000 zł57 m² 1 561,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię prosperujący 8 lat salon fryzjerski na ursynowie Z dużą bazą klientów. PO remoncie, spełniające wymogi sanepidu( odebrany sanepid ) Z pełnym wyposażeniem , kosmetykami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter z wejściem z bramy. Doskonały lokal na wszelką działalność. Do stomatologii i poradni psychologicznej do sklepu z frywolną odzieżą. W chwili obecnej posiada status.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

7 000 zł13 m² 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy położony w Warszawie na targowisku "fort" Al.Lotników 1. Powierzchnia 13 m2. Lokal w dobrym stanie, bez zaplecza. Atrakcyjna cena sprzedaży. Tel.   po 17.00).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 250 000 zł253 m² 8 893,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpośrednio. Lokal biurowy w biurowcu edbud u zbiegu ulic ken/wąwozowa - stacja metra kabaty. Podana cena jest ceną netto. Możliwość zakupu 4 miejsc postojowych w garażu podziemnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czynsz: odstąpienie lokalu / lokal własnością zdm koszty eksploatacyjne: licznikowe Lokal położony w centralnej części Nowego Światu Bardzo dobry punkt handlowy Osobne wejście z parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal o powierzchni 150 m2 w Warszawie przy ul. Morcinka 5 ( bezpośrednie sąsiedztwo ul. Powstańców Śląskich). Doskonały pod działalność usługową, biurową. Może również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 880 000 zł196 m² 14 693,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal uzytkowy, ale moze byc wykorzystany jako mieszkalny. W chwili obecnej uzytkowy parter 100 metrow i mieszkalna gora. Miejsce garazowe i przy nim pow magazynowa 15 m. Nowy wykonczony bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

34 000 zł24 m² 1 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu pawilon handlowy: -konstrukcja szkieletowa -wewnątrz -karton-gips, -instalacja elektryczna, -2 witryny-stolarka aluminiowa+rolety, -wentylacja, -ocieplony -podłoga płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł25 m² 280 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny na małą gastronomie kebab. odbiór sanepidu , witryna bezpośrednio z chodnika odstąpię dzierżawę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal przeznaczony na działlność handlowo-usługową i na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

28 000 zł16 m² 1 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania pawilon 16m2 na bazarku przy Rondzie Wiatraczna, w ciągu komunikacyjnym pomiędzy pętlą autobusową i Uniwersamem. Niewątpliwym plusem tego miejsa jest fakt braku jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal mieszkalny w Śródmieściu - przy Parku Saskim i Zachęcie. Lokal z przeznaczeniem raczej na działalność użytkową: małe biuro, pracownię bądź na oryginalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trocka

Targówek,Warszawa

25 m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal handlowy na bazarku, wolnostojący, z klimatyzacją, podłączoną wodą i prądem, z dodatkowym własnym zasilaniem na wypadek awarii

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

nowy wykończony pod usługi medyczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odnowiony lokal użytkowy na Ochocie. Powierzchnia usługowo-handlowa: 27.78m2, zaplecze: 1,89m2, WC: 2,85m2. Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 516 433 zł231 m² 10 893,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy o pow. 230,9 m2 usytuowany w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy al.KEN 18. Oferowany lokal znajduje się w nowo wybudowanym obiekcie "edbud plaza". Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

6 900 000 zł545 m² 12 660,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Reprezentacyjny lokal użytkowy idealny na prestiżowe biuro,fitness , przedszkole itp wyposażony w wentylację mechaniczną , klimatyzację, centralę telefoniczną, instalację alarmową. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

125 000 zł80 m² 1 562,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

lokal gastronomiczny funkcjonujacy w carrfour bemowo, cena odstepne wraz z kompletnym wyposazeniem , czynsz okolo 8000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

240 000 zł201 m² 1 194,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Odstąpię lokal gasrtonomiczny wraz z bazą kateringową. Lokal działający w biurowcu, o powierzchni całkowitej 201m2, w tym dwie sale dla gości, zaplecze, kuchnia zimna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy oznaczony jako pawilon nr21 w kompleksie pawilonów przy ul. Grójeckiej 128 w Warszawie, położonego na nieruchomości gruntowej jako działka nr ew. 38. Pow. 92 m - cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Targowa/ząbkowska; zabytkowa kamienica h=335 cm; 43,3m2 pow. Całkowitej; 2 pokoje; łazienka; wc; przedpokój z wnęka i aneksem; własność hipoteczna (kamienica wlada spółdzielnia [12. lok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł220 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

sprzedaż 100% udziałów w sp. z o.o., która jest najemcą lokalu użytkowego, umowa na czas nieoznaczony, obecnie działalność handlowa (salon optyczny), możliwość prowadzenia innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł88 m² 10 227,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w Wilanowie (miasteczko Wilanów). składa się z dwóch pomieszczeń (ok. 28m2 i 20m2), hallu z poczekalnią, aneksu kuchennego oraz toalety. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam Sprzedam lokal użytkowy na bemowie , róg Powstańców Śląskichi Pełczyńskiego. Lokal znajduje sie na parterze w "rezydencji przy Ratuszu". Budynek został oddany w 2006 r. Przeznaczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

28 000 zł22 m² 1 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam, mam do sprzedania dobrze prosferujący sklep w centrum Warszywy na ul. Nowolipki 11, niedaleko placu Bankowego. Obecnie znajduje się tam sklep w stylu "warzywa - owoce", troszke podstawowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł156 m² 5 128,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam działającą Klubo-kawiarnie w centrum, lokal ma pozwolenia na alkohol abc, zgody sanepidu, wszelkie uzgodnienia. Przejęcie poprzez sprzedaż udziałów spółki - 100%. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 40m , może byc przeznaczony na biuro,sklep,oddział poczty czy banku,usługi gastronomiczne itp.Dobra lokalizacja ok.600m od al.jerozolimskich,w pobliżu szkoła, basen,stadion piłkarski ,osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 185 000 zł83 m² 14 277,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w bardzo dobrym stanie technicznym. 1. piętro w przedwojennej kamienicy (winda): 3 pokoje, dwie łazienki, kuchnia. Ciekawy rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

58 000 zł80 m² 725 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal uzytkowy o łącznej powierzchni 80m2,położony na poziomie piwniczno-garażowym, umiejscowiony na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu pod stałym nadzorem ochrony i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Elegijna

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł165 m² 8 484,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Segment narożny, doskonały na siedzibę firmy, położony na skrzyżowaniu ulic Dolina Służewiecka i Rodowicza-Anody.Dom widoczny z ulicy. Na posesji 3 miejsca parkingowe. Przed bramą duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szarych Szeregów

Warszawa,mazowieckie

30 000 zł65 m² 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenie magazynowo-garażowe, budynek własność prywatna, grunt dzierżawiony od gminy, roczna opłata ok. 3500 pln (dzierżawa+podatek od nieruchomości) , brak mediów - możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

2 999 000 zł323 m² 9 284,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do sprzedaży lokal o powierzchni 323 m2 cena 2 999 000,00 pln ( do negocjacji) Lokalizacja Warszawa Ursynów ul. Nugat Podzielony na : 1 lokal 216 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 694 000 zł154 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony na parterze, w osiedlowym ciągu handlowym, składającym się z wielu sklepów i restauracji i lokali użytkowych, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krypska

Grochów,Warszawa

10 000 zł24 m² 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja Sprzedam pawilon blaszany na Grochowie 24 m^2 Tani czynsz Pawilon jest wolnostojący ocieplony wełną mineralną od środka do odmalowania na zewnątrz Pilne Telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

966 000 zł138 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

2 wejścia, 5 pomieszczeń, w chwili obecnej znajduje się w lokalu sklep mięsny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij