dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Solipse,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, w gęsto zaludnionej okolicy z dużym ruchem pieszym. Lokal doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

59 000 zł60 m² 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Giełdowej 5 w biurowcu Lixa D z 2024r. Przejmij gotowy dobrze prosperujący biznes bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

2 079 000 zł120 m² 17 257,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 120,47 m z witryną, tarasem i najemcą Warszawa, włochy, ul. Pola Karolińskie 2 Cena podana w ogłoszeniu 2 079 000 zł jest kwotą netto + miejsce postojowe 40 000 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Gocław,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych lokali, położona w atrakcyjnej części Mokotowa ul. Ksawerów. To propozycja dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 024 390 zł45 m² 22 568 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Samowystarczalne osiedle z własną przyszłą infrastrukturą na lokale usługowe na parterach wszystkich budynków: biura, sklepy. W doskonałej lokalizacji 19 dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

1 675 000 zł108 m² 15 489,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji Warszawa Włochy, w rejonie pomiędzy Bemowem a Ursusem. To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów szukających bezpiecznego i dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł245 m² 12 040,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 245 m, położony w Warszawie przy al. Jana Pawła II 45 w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

1 132 400 zł76 m² 14 882,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 76 m , położony na parterze nowoczesnego osiedla Marvipol z 2020 roku. Inwestycja znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ptasia

Śródmieście Północne,Warszawa

2 700 000 zł168 m² 16 071,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal użytkowy - 168 m - Centrum Warszawy Oferuję na wynajem funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 168 m , położony w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żytnia

Śródmieście,Warszawa

2 040 000 zł113 m² 18 037,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 113,1m Warszawa Śródmieście , ul. Żytnia Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 113,1 m w doskonałej lokalizacji w Warszawie Śródmieście, przy ul. Żytniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 250 000 zł106 m² 21 266,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Nie współpracuje z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż lokal użytkowy Warszawa, ursynów, aleja Komisji Edukacji Narodowej (metro Natolin) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

2 800 000 zł408 m² 6 862,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży dom przystosowany na cele biurowe na mokotowie Klimatyzowany | Serwerownia i dostęp do światłowodu | Sala konferencyjna | Ponad 30 stanowisk pracy ***** rozkład pomieszczeń: przyziemie: * Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

4 572 000 zł254 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową powierzchnię biurową na sprzedaż, zlokalizowaną w prestiżowej części Mokotowa przy ul. Tagore a 3 w Warszawie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

990 000 zł57 m² 17 368,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy na Kabatach, przy ulicy Dembego, położony na parterze budynku z 1999 roku. Wejście oraz witryny wychodzą na ulicę Zaruby, w otoczeniu innych lokali, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 500 000 zł168 m² 14 842,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe biuro 168,44 m | Dobra lokalizacja | Udogodnienia Krótko: na sprzedaż w pełni umeblowany lokal użytkowy o powierzchni 178 m , zlokalizowany przy ul. Dzielnej w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

780 000 zł40 m² 19 746,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny Warszawa, włochy, ul. Pola Karolińskie Podana cena w ogłoszeniu 780 000 zł jest ceną netto Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 39,5 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł45 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal usługowy w Wilanowie stabilna inwestycja z najemcą Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni ok. 45 m , położony w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Polski Walczącej

Czerniaków,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 324,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy Warszawa, mokotów 38,2 m Kwota w ogłoszeniu 700 000 zł jest kwotą netto Przedmiotem oferty jest nowy lokal usługowo-handlowy oddany w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Mokotów,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 522,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

NA sprzedaż 1 pokój z łazienką i aneksem kuchennym || 32 m2 || idealny pod gabinet terapeutyczny, gabinet masażu, paznokci, miejsce pracy || komórka lokatorska 2,1 m2 Nowoczesna kawalerka 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

2 850 000 zł120 m² 23 679 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny apartament w inwestycji Port Praski z doskonałą ekspozycją, widokiem na port, bezpośrednio przy nowo otwartej pieszo-rowerowej kładce nad Wisłą. Nieruchomość Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż luksusowy lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń: 133 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Gocław,Warszawa

742 500 zł62 m² 12 008,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy / handlowo-usługowy o powierzchni 61,83 m , położony na parterze budynku wielorodzinnego w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe (gocław). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dedala

Gocław,Warszawa

1 860 000 zł232 m² 8 024,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy z potencjałem - 2 strefy, 2 wejścia, piwnica i możliwość ogródka | Warszawa - Gocław, ul. Dedala fingenium nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

5 700 000 zł765 m² 7 450,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 765 m2. Położony w odległości 100m od Parku Szczęśliwickiego w otoczeniu nowych osiedli mieszkalnych. Kondygnacja minus 1, do remontu i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Falenica,Warszawa

190 000 zł20 m² 9 345,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do kupienia lokal handlowo-usługowy 20,33 m2 suterena/3 w budynku z 1966r., Wawer, Falenica. Lokal po generalnym remoncie, idealny na biuro, salon piękności, salon tatuażu, biuro, sklep. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 080 000 zł120 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal 120m2, parter/3 w budynku z 2013 r., Stare Włochy. W stanie deweloperskim, duża witryna, dwa wejścia, miejsce na szyld. Idealny na sklep, salon beauty, aptekę, klinikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 475 000 zł200 m² 17 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Idealny jako biuro dla start-upu, showroom, kawiarnia lub kameralny klub. Budynek Lokal połozony na parterze Rezydencji Tagore.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł167 m² 8 403,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 166,5 m2 ma sprzedaż i/lub na wynajem, posiada 2 wejścia, główne z zewnątrz budynku, ale można też wejść z klatki schodowej. Lokal jest na poziomie 0/-1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 000 000 zł47 m² 21 277 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedwojenna kamienica | 3,05 m wysokości | 47 m | 2 pokoje | do aranżacji | idealne na biuro | Śródmieście Południowe Reprezentacyjny lokal w przedwojennej kamienicy - ul. Lwowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Śródmieście Północne,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 250,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do kupienia lokal handlowo-usługowy 58,11 m2 parter/10 z windą w budynku z 1963r., Śródmieście Północne. Stan do remontu, idealny na biuro, salon piękności, salon tatuażu, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 150 000 zł210 m² 19 761,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy w pełni przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu na Dolnym Mokotowie. Obecnie funkcjonuje tu przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Warszawa

415 000 zł32 m² 13 174,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako kawalerka, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

7 767 284 zł649 m² 11 962,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony lokal użytkowy o powierzchni 649 m w prestiżowej inwestycji Nordic Sadyba. Doskonały na siedzibę firmy, klinikę lub showroom. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

8 500 000 zł647 m² 13 129,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sun House Brokers prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 647,36 m2, usytuowany na parterze pierwszej kondygnacji budynku przy ul. Dolnej 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

777 000 zł54 m² 14 416 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na parterze Z witrynami Witryny od ulicy | Zgoda na gastronomię i alkohol | Możliwość montażu klimatyzacji i chłodnictwa | Monitoring na terenie osiedla | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą - doskonała oferta inwestycyjna! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 800 000 zł146 m² 19 244 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny, widny lokal usługowy o powierzchni 145,42 m2. zlokalizowany na osiedlu Apartamenty Literacka. Lokal znajduje się na parterze, jest dwustronny - witryny widoczne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jugosłowiańska 15 Metraż: 50,5 m Piętro: 0 (parter) Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 870 000 zł Miejsce postojowe w hali.