dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

21,50 €/m²178 m² 3 836 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.178,40 m2 na parterze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

22 €/m²2 094 m² 46 068 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 2094 m2,na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²29 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,80 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

20 zł/m²80 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.80 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

20 €/m²1 046 m² 20 920 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow.1046 m2,na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

18,50 €/m²523 m² 9 676 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.523 m2 na 7 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

15,50 €/m²391 m² 6 065 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia:moduł biurowy o pow. 391,29 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

13,60 €/m²960 m² 13 056 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 960 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Krasińskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

14,90 €/m²463 m² 6 899 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 463 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²57 m² 2 002 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: gabinet lokal biurowy o pow. 57,20 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²364 m² 5 278 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 364m2 na 4 piętrze eleganckiego i nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Suwak. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²38 m² 1 338 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,24m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gierdziejewskiego

Ursus,Warszawa

12 €/m²123 m² 1 476 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

do wynajęcia lokal biurowy o pow.123 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym parku biznesowym na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Gierdziejewskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

471 zł/m²7 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na 3 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²19 m² 669 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,12 m2na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego.poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

13 €/m²412 m² 5 356 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biurowy o pow. 412 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskie poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mszczonowska

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²197 m² 2 660 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 197 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²427 m² 7 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.427 m2 na 8 piętrze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

288 zł/m²12 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

55 zł/m²909 m² 49 994 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 908,98 m2 na 3 pietrze w kameralnym biurowu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

19 €/m²542 m² 10 302 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 542,21 m2 na warszawskim Mokotowie, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

221 zł/m²19 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.19 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

7 €/m²580 m² 4 060 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal magayznowo-biurowy o pow.580 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

15 €/m²624 m² 9 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 624 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Lokal biurowy znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

12,50 €/m²600 m² 7 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.600 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. J. Sowińskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Powstańców Warszawy

Śródmieście,Warszawa

20,50 €/m²280 m² 5 740 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 280 m2 na 3 piętrze w kameralnej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

13 €/m²120 m² 1 564 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.120,32 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

11 €/m²242 m² 2 662 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 242 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mszczonowska

Ochota,Warszawa

288 zł/m²16 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

211 zł/m²53 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.53,20 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 40m2 na 10 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mszczonowska

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²138 m² 1 863 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 138 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²24 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.24m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

25 zł/m²32 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

sala konferencyjna dla 11-22 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach Al. Solidarności, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

527 zł/m²296 m² 155 866 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 296 m2 dla 72 osób na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od 1 kwietnia 2025 r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

95,35 zł/m²409 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja - Lokal w sercu Warszawy, ul. Bielańska 4a Marzysz o prowadzeniu biznesu w miejscu, które przyciągnie klientów jak magnes? Ten lokal to spełnienie Twoich oczekiwań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

21,50 €/m²310 m² 6 673 €

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

na usługi medyczne - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.310,37 m2 na parterze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²40 m² 1 013 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.40,50 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

14,90 €/m²300 m² 4 470 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

14,75 €/m²166 m² 2 449 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 166 m2 na 3 piętrze biurowca w okolicach ul. Kaliskiej, na warszawskiej Ochocie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji.