dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

893 000 zł81 m² 10 984 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, 60m2, ursynów - lokal wykończony w wysokim standardzie, położony na parterze bloku mieszkalnego, z wejściem z ulicy, - na powierzchnię składają się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

87 zł/m²58 m² 5 046 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji W przypadku zawarcia umowy najmu tego lokalu, jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz wynajmującego. Polecam do wynajęcia nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

92 zł/m²60 m² 5 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji W przypadku zawarcia umowy najmu tego lokalu, jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz wynajmującego. Polecam do wynajęcia elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

56,39 zł/m²266 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biuro do wynajęcia w budynku biurowo-mieszkalnym położonym na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej przy stacji metra Wilanowska Biuro wykończone w bardzo wysokim standardzie. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie, widne mieszkanie na parterze, idealne na biuro (np. księgowość, prawnik), gabinet (np. psycholog), pracownię (np. architekt, projektant) itp. Atrakcyjne wejście z miejscem na recepcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kajki

Wawer,Warszawa

22,31 zł/m²130 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o pow. 130m2 plus 20m2 taras w domu wolnostojącym nieopodal ul. Kajki w warszawskim Aninie. Składa się z 5 pomieszczeń, kuchni, łazienki i toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łucka

Wola,Warszawa

58,33 zł/m²180 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

parter wys.4,5m 3 pomieszczenia+aneks kuchenny+wc 1piętro 3pomieszczenia+wc można zdemontować sciany działowe lub zamontować w dowolnej konfiguracji, Usługi , gabinet, biuro , sklep, itp. witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

64,37 zł/m²87 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia w dzielnicy Śródmieście (łączna powierzchnia 155 m 2 (87 m 2 + 68 m 2 ). Składa się z dwóch oddzielnych lokali oddalonych od siebie o 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na przychodnię lekarską lub stomatologiczną o powierzchni 130m2 - cztery gabinety z dostępem do wody bieżącej, duża recepcja, zaplecze socjalne, dwa wc w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

63,33 zł/m²150 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy idealny pod kosmetologię med. estetyczną, stomatologię centrum szkoleniowe, przychodnie, weterynarię itd. Lokal o powierzchni 150 m2 z wejściem od ruchliwej drogi w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²62 m² 3 732 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-105. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - ul. Jagiellońska i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

50 zł/m²166 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal idealny na biuro, gabinet, kancelarię. Atrakcyjna lokalizacja w nowym budownictwie, dobra komunikacja, blisko stacji metra. Powierzchnia lokalu 166 m kw., III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²62 m² 3 690 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

70,18 zł/m²57 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal składa się z pomieszczenia głównego o powierzchni ok 47 metrów kwadratowych oraz zaplecza o powierzchni 10 metrów kwadratowych. Zaplecze składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża, jasna powierzchnia idealna na biuro, kancelarię albo gabinet. Można otworzyć przestrzeń ( drzwi przesuwane ) i uzyskać przestrzeń konferencyjną. Blisko Złote Tarasy i Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sadyba

Sadyba,Warszawa

619 000 zł136 m² 4 534,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO własnej aranżacji, atrakcyjna cena nieruchomości! polecam na biuro,gabinet,kancelarię oraz do celów mieszkalnych, super lokalizacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 136,5 m2 na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²130 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 mkw usytuowany na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej, położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Możliwa adaptacja zarówno pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łucka

Wola,Warszawa

54,58 zł/m²120 m² 6 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetny lokal na Łuckiej, z dużą antresolą i dwiema łazienkami. Schody, witryny, na usługi, gabinet medyczny, biuro, sklep. W lokalu do niedawna znajdujdowała się działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

40,70 zł/m²86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna cena wynajmu 3500 brutto.Lokal w bardzo dobrym miejscu duży ruch pieszy.Lokal o pow. 86 m2 sala sprzedaży 66 m2, zaplecze socjalne, w c. Lokal położony w okolicy Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

958 000 zł87 m² 10 998,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sadyba

Sadyba,Warszawa

619 000 zł136 m² 4 534,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

50 zł/m²220 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal idealny na biuro, gabinet, kancelarię. Atrakcyjna lokalizacja w nowym budownictwie przy ul. Dereniowej 2, dobra komunikacja, blisko stacji metra. Powierzchnia lokalu 220 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ursynów

Ursynów,Warszawa

30,82 zł/m²610 m² 18 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Do wynajęcia dom 4 poziomowy ( każdy poziom ok 150 m2), w pełni wykończony, z solidnych materiałów, na podłogach gres oraz parkiet. Składa się z 16 pokoi, 5 łazienek, 2 kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wola

Wola,Warszawa

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 38m2 usytuowany na parterze dziesięciopiętrowego budynku. Budynek zlokalizowany przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 60m2 w Centrum ul.Wspólna 1 piętro z windą, 3 pokoje Duży hall, kuchnia, łazienka, oddzielne WC. Lokal dobrze widoczny z ul. Marszałkowskiej i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²110 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 110 m2 zlokalizowany w centrum Warszawy. Jest to prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Siennej Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sadyba

Sadyba,Warszawa

619 000 zł136 m² 4 534,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

82,35 zł/m²85 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze w 15 piętrowym budynku mieszkalnym. Możliwość parkowania, witryna. Idealne pod gabinet medyczny itp. Wolne od 01.2012r. Come 2 invest Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

86,67 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo handlowy na ursynowie - do wynajęcia! cena do negocjacji! lokalizacja: popularny pasaż handlowy Ursynowa powierzchnia : 70,40 m2 + 5,35 m2 wolny: od zaraz Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na kancelarie, gabinety, aptekę, sklep, pralnię, biuro, serwis, studio Yogi i itp., kawiarnie (np. internetowa), punkt odbioru. Do sprzedaży lokal użytkowy o pow. ok. 84 m2. Przestrzeń otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²13 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet medyczny w dużym lokalu, w którym prowadzone są różne usługi z zakresu zdrowia. Do dyspozycji powierzchnia wspólna obejmująca recepcję , obszerne korytarze, wc. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sadyba

Sadyba,Warszawa

619 000 zł136 m² 4 534,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Solum nieruchomości poleca do wynajęcia lokal o pow. 42 m2, parter budynku z 2000 roku. W pomieszczeniu znajduje się wydzielona mała część socjalna ok. 4 m. Do lokalu prowadzi oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

 

 

Ochota,Warszawa

32,92 zł/m²240 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 240m2 / dwupoziomowy - ( 4i 5 piętro) + taras 11m2 na cele biurowe lub mieszkalne. Bardzo piękny lokal / mieszkanie " z duszą, klimatem" wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

71,04 zł/m²183 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok. 183 m2 oraz ok.40 m2 pomieszczenie piwniczne. Rozkład pomieszczeń: magazyn - 2 pomieszczenia, receptura - 1, zmywalnia - 1, archiwum - 1, łazienka - 1, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²61 m² 3 684 zł

 

 

 

Sadyba,Warszawa

618 000 zł136 m² 4 527,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

52,38 zł/m²105 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

DO wynajęcia: oferta wyłącznie W naszym biurze. Mieszkanie utrzymane z dużą dbałością. Nie było dotychczas przewidziane na wynajem. Czeka na pierwszych najemców. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²28 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piękne stylowe wnętrza w centrum kamienicy na ul. Widok, blisko Rotundy. Razem 28 m2 z udziałem w powierzchni wspólnej ( korytarze, wc , poczekalnia ). Możliwość najmu.