dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 551 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²161 m² 2 254 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

78,90 zł/m²17 m² 1 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca tel. ; przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego Mokotowa. Pofabryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

65,87 zł/m²50 m² 3 267 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 50 m2 w nowoczesnym obiekcie z parkingiem na Mokotowie. Doskonale zarządzany, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Żaba

Targówek,Warszawa

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²135 m² 13 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²27 m² 2 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Dolnym Mokotowie ,sielcach Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²465 m² 6 510 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²33 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²69 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²28 m² 1 471 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²17 m² 1 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa

58,33 zł/m²600 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

NA wynajem budynek usługowy O pow 600M2 I 35000 zł/mc + Vat I mokotów przy metro służew Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

144,13 zł/m²15 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,57 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

107 zł/m²38 m² 4 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

121,50 zł/m²18 m² 2 187 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca tel. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

117,36 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

11,50 €/m²268 m² 3 082 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny moduł biurowy zlokalizowany na 4. piętrze budynku. Powierzchnia obejmuje cztery bardzo dobrze doświetlone naturalnym światłem pomieszczenia biurowe o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

84 zł/m²25 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem kameralne oraz nowoczesne biuro w lokalu po generalnym remoncie - wysoki standard. Pokój zamykany na klucz (zamek z wkładką patentową), klimatyzowany (indywidualne sterowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienna

Wola,Warszawa

63,75 zł/m²80 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w centrum miasta, na granicy Woli i Śródmieścia. Budynek położony 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

40 zł/m²17 m² 686 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,16 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wawer,Warszawa

60 zł/m²291 m² 17 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 291 m , położony w nowoczesnym kompleksie z całodobową ochroną. Obiekt położony jest w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²33 m² 627 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

166,03 zł/m²84 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 84,32 m w Warszawie przy ul. Marcina Kasprzaka 29, w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym w ramach inwestycji Bliska Wola (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

64 zł/m²81 m² 5 194 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,55 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane

Włochy,Warszawa

64 zł/m²55 m² 3 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca tel. Do wynajęcia biuro o pow. ok 55 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Dobra propozycja na pracownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

23,81 zł/m²210 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 210 m 2 ( całe piętro ) na terenie ogrodzonym na Bemowie. Do wprowadzenia po remoncie po poprzednim Najemcy. Okna dachowe , typu Fakro ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

428,57 zł/m²14 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²261 m² 18 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W przypadku tej oferty Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. .ok 260 m 2 , połowa kondygnacji w komercyjnym obiekcie biurowym na Dolnym Mokotowie ,sielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²225 m² 12 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.224,62m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²45 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.45,02 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²12 m² 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 12 m 2 , na pierwszym piętrze w zespole budynków biurowych na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

55 zł/m²218 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2. na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejonie ulicy Belwederskiej .(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

72,90 zł/m²122 m² 8 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 121 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa Sielce, w rejonie ulicy Belwederskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²261 m² 18 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²29 m² 1 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28,92 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, , poleca Agencja Nieruchomości.