dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 551 ogłoszeń

28 zł/m²301 m² 8 428 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowe o dowolnej powierzchni na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²106,17 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m , położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł316,30 m² 11 666,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowo biurowy, którego lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy oraz lotniskiem, a także doskonałe połączenie z głównymi obwodnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 165 m2, który mieści się na szóstym (ostatnim) piętrze w części frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal posiada taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

21,50 €/m²60 m² 1 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem przykładowe biuro o powierzchni 60m2 na 13 piętrze w Warszawie. Wolne biura mieszczą się na różnych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł102 m² 14 656,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż przepiękny (świeżo wyremontowany) lokal użytkowy w ciągu lokali handlowych, znajdujący się w Warszawie przy ul. Lechickiej 15 (włochy). Lokal wyróżnia się świetną.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²27 m² 1 755 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy 27 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro ). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

19,24 €/m²211 m² 4 059 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilsons nieruchomości komercyjne Powierzchnie biurowe w budynku Atlas Tower. Powierzchnia 1500 m2 zajmująca całe czternaste piętro w biurowcu przy Placu Zawiszy. Moduły biurowe gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

17,90 €/m²486 m² 8 699 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w przedwojennej odrestaurowanej kamienica oferującej ok.3500 m2 powierzchni użytkowej do wynajęcia o wysokim standardzie wykończenia. Do dyspozycji najemców są naziemne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²36,30 m² 2 178 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy ,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy - 130 m2 w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²74,63 m² 4 134 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 zł/m2/m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe. Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe netto 165 zł/m-c. Możliwy podział lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²91,99 m² 6 899 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy 91,99 m.kw. w Centrum Warszawy. 4m pokoje z możliwością powiększenia. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

72,77 zł/m²96,20 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Prestiżowe Biuro w Sercu Górnego Mokotowa | ul. Asfaltowa 8 Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o pow. 96,2 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²193,80 m² 9 496 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne biuro w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²144 m² 3 312 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura, które nie tylko zapewni komfort Twojemu zespołowi, ale też zachwyci Twoich klientów? Przedstawiamy wyjątkową powierzchnię 144 m na 11 piętrze nowoczesnego biurowca w samym.

Szczegóły ogłoszenia

61,49 zł/m²81,80 m² 5 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 81 m.kw.- w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). 6 pomieszczeń. Oddzielny moduł biurowy z pokojami, z kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł319 m² 12 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy na parterze budynku apartamentowo - usługowego na Powiślu. Lokalizacja: ścisła zabudowa wielomieszkaniaowa, w otoczeniu lokali handlowo-usługowo- biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł116 m² 13 362,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jednocześnie Na sprzedaż 232 m2 podzielone na dwa lokale użytkowe, każdy o powierzchni 116 m , położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji na Ursynowie -.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²147 m² 11 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 147 m.kw. w Centrum Warszawy ( 5 pokoi + recepcja). Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł977 m² 20 470,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 977 m2 w Centrum Warszawy, przy głównym ciągu komunikacyjny z witrynami i bezpośrednim wejściem od ulicy. Powierzchnia do indywidualnej aranżacji, przeznaczona na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

25,75 €/m²420 m² 10 815 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witam Współpracujemy ze wszystkimi budynkami biurowymi także z prywatnymi właścicielami. Mamy ponad 2500 ofert, nie jesteśmy w stanie zamieścić informacji o każdej lokalizacji, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²377,99 m² 5 103 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 377, 99 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym klasy A. To idealne miejsce na biuro dla firm i instytucji szukających szczególnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²22 m² 1 547 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia kilka mniejszych i większych lokali, w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy, kancelarię itp Budynek wyposażony jest w podstawowe media.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferuję na wynajem, atrakcyjny lokal biurowy o pow. 120m2 zlokalizowany w Śródmieściu Południowym tuż przy ulicy Kruczej. 3 pokojowy lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, taras, kominek, aneks kuchenny, łazienka z wanną. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

wolny moduł biurowy, ok 200 m2 Moduł jest bardzo ładnie zrobiony (trzeba go tylko odmalować i dać nową wykładzinę, co niebawem zrobimy. Ma bardzo dobrą cenę 4.500 PLN + VAT czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²95 m² 6 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia gotowe do wejścia Biuro 95 m kw. dostępne od grudnia 2025 roku wysokość 3 m podłoga - wykładzina dywanowa sufit podwieszany modułowy klimatyzacja (centralnie sterowane.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²116 m² 8 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Warszawy - 116m2 (śródmieście - metro centrum). Ilość pomieszczeń: 5 z możliwością podziału. III piętro Budynek posiada recepcje i ochronę 24h.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²219,19 m² 14 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany na Powiślu w sąsiedztwie Wisłostrady, mostu Poniatowskiego. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i własną. W pobliżu: most Poniatowskiego, bulwary Wiślane,.

Szczegóły ogłoszenia

62,54 zł/m²395 m² 24 705 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie I 375 m . Nowoczesny obiekt biurowy oferujący komfortową przestrzeń do pracy w biznesowej dzielnicy Mokotów. Budynek posiada wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²250 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bardzo ustawna, duża powierzchnia biurowa. Lokali bardzo dobrze doświetlony. Możliwość dowolnej aranżacji. Istniej możliwość podzielenia powierzchni na mniejsze moduły.

Szczegóły ogłoszenia

190 zł/m²30 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zamieszkaj z firmą tam, gdzie bije rytm stołecznego biznesu! Do wynajęcia biura przy ul. Grzybowskiej. To wyjątkowa lokalizacja łącząca prestiż centralnego obszaru biurowego z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł176,20 m² 19 580,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: lokal biurowy 176,2 m | ul. Zygmunta Słomińskiego | Śródmieście Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 176,2.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro (dostępne od zaraz) o powierzchni 65 m2 na I piętrze w budynku zlokalizowanym na granicy Ursusa i Piastowa. W lokalu są cztery pomieszczenia (3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 659 000 zł133 m² 19 992,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż świetnie wykończony lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²170 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 170m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina mieszany układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²375 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 375 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

61,36 zł/m²88 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy w Warszawskiej dzielnicy Ursus (czechowice) o powierzchni 88 m2, składający się w sumie z 5 pomieszczeń: 1. Biuro: 38,01 m2 2. Kuchnia: 13,74 m2 3. Biuro:.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²1 200 m² 69 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 1200 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. 40 pokoi. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł248,35 m² 33 823,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna W sercu warszawy - dwa lokale Z witrynami przy ul. Wiejskiej 14 248,35 m2 | ul. Wiejska | Sąsiedztwo Placu Trzech Krzyży | Witryna od ulicy *****.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij