dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ochota

Ochota,Warszawa

15 €/m²74 m² 1 110 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z witryna o powierzchni 74 m2. Lokal znajduje się w budynku biurowym. Wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy z ruchem pieszych. Toalety w części wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²130 m² 1 820 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal parterowy z witrynami od strony ul. Marynarskiej z przeznaczeniem handlowo-usługowym. Możliwość wynajęcia miejsc w cenie 40 eur / szt. Możliwość dowolnej aranżacji. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

15 €/m²115 m² 1 725 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy z dużymi witrynami i wejściem z ulicy. Przed lokalem znajduje się bezpłatny parking. Wokół lokalu znajdują się osiedla mieszkaniowe. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

130 zł/m²149 m² 19 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze zrewitalizowanej kamienicy - oficyna. Jest to idealna lokalizacja dla osób poszukujących ekskluzywnych luksusowych lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

78 zł/m²124 m² 9 672 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy z antresolą oraz dużą witryną. Stan deweloperski umożliwia dowolną aranżację pod potrzeby przyszłego najemcy. Duże witryny dają doskonałą ekspozycję. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

15 €/m²229 m² 3 435 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia handlowo - użytkowa zlokalizowana na parterze budynku biurowego. Lokal wewnątrz lobby na parterze. Istnieje możliwość oznakowania lokalu, aby był bardziej widoczny dla potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

75 zł/m²502 m² 37 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej. Lokal posiada widoczne z ulicy witryny oraz oddzielne wejście. Stan deweloperski bez ścianek działowych pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

55,01 zł/m²552 m² 30 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w budynku mieszkalno-usługowym o powierzchni 552,10 m2 (z możliwością powiększenia do 670 m2) wraz z 6 miejscami postojowymi w bardzo atrakcyjnej lokalizacji zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 460 592 zł116 m² 12 591 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy Oferta w nowobudowanym budynku na warszawski Ursynowie ul. Pileckiego 59, warszawa. Sprzedaż prowadzona bezpośrednio przez Biuro Handlowe Dewelopera Podana cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 029 375 zł162 m² 12 527 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 576 000 zł184 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny, wyjątkowy lokal komercyjny. Posiada bardzo dobry rozkład pomieszczeń co daje wiele możliwości adaptacji. Jasny, okna od strony ulicy (5szt) doskonale nadają się do umieszczenia reklamy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

50 zł/m²33 m² 1 673 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. 33,45 m 2 na terenie obiektu biurowo - magazynowego .( otwarta przestrzeń - jeden pokój ) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²190 m² 9 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w biurowcu klasy B usytuowanym pomiędzy pl. Krasińskich a Rynkiem Nowego Miasta. Znakomita lokalizacja blisko Starego Miasta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

62,77 zł/m²94 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz na biuro piękne mieszkanie w przedwojennej, zabytkowej kamienicy w samym centrum Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 94m2 składa się z: - 3 pokoi, - holu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wawer

Wawer,Warszawa

120 zł/m²300 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze z dużymi witrynami z oddzielnym wejściem. Przed lokalem ogólnodostępny parking dla klientów (2 godziny bezpłatnie). Wysokość 3,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²66 m² 1 716 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo - usługowy w galerii handlowej w ścisłym centrum. Mniejsze powierzchnie można ze sobą połączyć w całość. Dostępne powierzchnie od 30- 240 m2. Moduły można ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

86,54 zł/m²156 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Genialnie położony lokal biurowy W ścisłym centrum Przedwojenna kamienica z windą | Wysokie sufity | Idealne do działalności biurowej | Blisko Pl. Zbawiciela ***** rozkład I standard: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

106,52 zł/m²46 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona jest na parterze, przy głównym wejściu do nowego budynku apartamentowego przy ul. Dzielnej na warszawskim Muranowie. Witryna długości ok 5 mb. z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²148 m² 3 855 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal parterowy w klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Lokal posiada 148.28 m2. Możliwość aranżacji pod indywidualne potrzeby najemcy. Istnieje możliwość dostosowania lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

400 000 zł50 m² 7 982,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 50.11 m2, położy na parterze przy ul. Sosnowieckiej 32, bemowo, warszawa. Wysokość pomieszczeń 2.36 m. Lokal składa się z trzech pomieszczeń, halu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wola

Wola,Warszawa

13 €/m²388 m² 5 044 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura zlokalizowane w zespole budynków biurowych zlokalizowany w Warszawie to przyjazna przestrzeń do pracy w pobliżu ścisłego Centrum Warszawy oraz Ronda Daszyńskiego. Budynki biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²218 m² 4 360 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal handlowo usługowy z witryna z możliwością prowadzenia gastronomii. Lokal posiada 218 m2, usytuowany na parterze z dużymi witrynami. Lokal posiada dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żurawia

Centrum,Warszawa

60 zł/m²116 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w atrakcyjnej lokalizacji, w Centrum Warszawy. Budynek po renowacji, klimatyzowany z windą. Lokal z wykładziną podzielony na 5 pokoi. Doskonały punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

62,50 zł/m²20 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna lokalizacja na Woli przy parku Moczydło. Lokal z ogromnym potencjałem. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu, bardzo blisko nowopowstającej linii metra. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Warszawa

959 000 zł37 m² 25 918,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna lokalizacja. Prestiżowy budynek hotelowo-biurowy w Centrum Warszawy. Lokal w galerii, wykończony, idealnie się nadaje na prowadzenie każdej działalności oprócz uciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Centrum,Warszawa

67,86 zł/m²140 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atrakcyjna lokalizacja, prestiżowy adres! Lokal użytkowy w przedwojennej kamienicy z portiernią 24h. Lokal składa się z 5 pokoi biurowych, recepcji, wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Centrum,Warszawa

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w ścisłym centrum w bardzo dobrej lokalizacji przy metrze Świętokrzyska. Koszt wynajęcia biura to:55 zł za m2 - czynsz (do niewielkich negocjacji)+ 20 zł za m2 - ryczałt za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Huta

Huta,Warszawa

21,91 zł/m²299 m² 6 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowo-warsztatowa 270 m2 na działce 430 m2, budowa z lat 60 tych. Powierzchni biurowej na poziomie +1 ok. 120 m2, warsztatowej 150 m2, dodatkowo na posesji magazynek/garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Centrum,Warszawa

40 zł/m²667 m² 26 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek Intraco pojawił się na panoramie Warszawy w 1975 roku, jako pierwszy biurowiec wysokościowy w stolicy. Oferuje on biura do wynajęcia na 39 kondygnacjach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

55 zł/m²141 m² 7 755 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji Starego Mokotowa. Doskonały punkt komunikacyjny, blisko przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy budynki biurowe, bardzo dobra struktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bemowo

Bemowo,Warszawa

65 zł/m²140 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

do wynajęcia lokal na Bemowie / Szeligowska/ 140 m w stanie developerskim , do własnej aranżacji. Czynsz najmu 65zł netto plus 1000zł oraz opłaty licznikowe. Właściciel uwzględnia wakacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wawer

Wawer,Warszawa

50,50 zł/m²360 m² 18 201 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 340,62 m 2 na terenie nowoczesnego budynku komercyjnego w Miedzeszynie. Dobra propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Centrum,Warszawa

64,07 zł/m²562 m² 36 007 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy! Nowoczesny budynek biurowy w sąsiedztwie Pałacu Kultury. Doskonały dostęp do bazy hotelowej, a także środków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ulrychów

Ulrychów,Warszawa

57,78 zł/m²90 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro domu, stanowiące lokal biurowy dla ok 8 osób. Otwarta przestrzeń (poza gabinetem szefa), który jest osobnym pomieszczeniem. Dodatkowo najemca może korzystać z recepcji (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bemowo

Bemowo,Warszawa

42,75 zł/m²340 m² 14 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Znakomita lokalizacja na Bemowie. Doskonały punkt komunikacyjny, dojazd ul. Połczyńską, w pobliżu trasa S8. Do wynajęcia osobna kondygnacja w budynku biurowo-magazynowym składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

67,19 zł/m²114 m² 7 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo dobra lokalizacja vis-a-vis Dworca Centralnego. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Nowoczesny biurowiec z recepcją i ochroną. Budynek dostarcza elastyczną, dobrze oświetloną światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Centrum,Warszawa

92,59 zł/m²135 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum biurowo-hotelowe w Ścisłym Centrum , jest doskonałym miejscem na siedzibę dla firmy, która chce wprowadzić się do gotowego biura o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 480 000 zł86 m² 17 161,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 86,24 m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Drawskiej/ Szczęśliwie. Nieruchomość znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

25 €/m²60 m² 1 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal narożny handlowo - użytkowy z dużymi witrynami zlokalizowany na nowopowstającym osiedlu na Pradze Południe. Zyskująca popularność oryginalna dzielnica z odnowionymi kamienicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ochota

Ochota,Warszawa

52,78 zł/m²72 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w doskonałej Lokalizacji bardzo dobrze skomunikowane. Do wynajęcia oferujemy powierzchnie biurową w budynku mieszkalny. Lokal o powierzchni 72m2 zlokalizowany przy Rondzie Zesłańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wawer

Wawer,Warszawa

50,50 zł/m²140 m² 7 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 140,32 m 2 na terenie nowoczesnego budynku komercyjnego w Miedzeszynie .( dostępne pow. do.