dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 552 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 552 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

13 €/m²520 m² 6 760 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 496 m2 biuro na Mokotowie, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

86,67 zł/m²90 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Port Praski | 90 m2 | Eleganckie wnętrza | Nowoczesny Budynek lokal biurowy W prestiżowej lokalizacji starej pragi 90 m2 | 3 pokoje | Prestiżowa lokalizacja | Reprezentacyjne wnętrza | rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

18,50 €/m²104 m² 1 924 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 78 m2 biuro w Centrum, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wólka Zerzeńska,Warszawa

58,50 zł/m²147 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 147m2, parter, -1/1, w budynku wielorodzinnym, wawer, nadwiśle. Doskonały na biuro, siedzibę firmy, punkt usługowy. Cena: 8600zł netto + media wg zużycia. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

76,34 zł/m²224 m² 17 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz biura w prestiżowej lokalizacji w Warszawie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wykończone biuro dostępne od zaraz. Lokalizacja: aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

75 zł/m²56 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy W prestiżowej lokalizacji starej pragi 56 m2 | 2 pokoje | Prestiżowa lokalizacja | Reprezentacyjne wnętrza | rozkład pomieszczeń I standard: lokal o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²1 385 m² 24 930 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 1148 m2 biuro w samym sercu Warszawy, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

40 zł/m²122 m² 4 870 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal o powierzchni 121,75 m2, z przeznaczeniem na gastronomię - kantyna budynku biurowego o dużej ilości najemców - budynek w pełni wynajęty!, a co za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

30,26 zł/m²380 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Biura przy ul. Puławskiej tuż przy zjeździe z Południowej Obwodnicy Warszawy w niezależnym budynku, ze swobodnym podjazdem i dużą ilością bezpłatnych, ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

13 €/m²1 407 m² 18 291 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 1340 m2 biuro w prestiżowym budynku Zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

13 €/m²615 m² 7 995 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 586 m2 biuro na Mokotowie, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

49,68 zł/m²62 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 62,4 m 2 usytuowany na parterze w budynku z 2006 roku przy ul. Osmańczyka na Bemowie. Wokół osiedle mieszkalne, w sąsiedztwie hala sportowa osir Bemowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

140,29 zł/m²53 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal handlowo usługowy na parterze nowego budynku apartamentowego o powierzchni 53,46 m2, witryny, wejście od ulicy, świetna lokalizacja. Zalety nieruchomości: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Nowe Włochy,Warszawa

67,74 zł/m²620 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 15 - pokojowy , klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 620 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

517,32 zł/m²25 m² 13 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gratulujemy! Jesteś o krok od wynajmu biura w najlepszej lokalizacji w Warszawie. Oferujemy gotowe, umeblowane pokoje (od 3 do 12-osobowych) i przestrzenie coworkingowe przy Metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

490,61 zł/m²21 m² 10 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście Południowe,Warszawa

358 zł/m²30 m² 10 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

388,29 zł/m²20 m² 7 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²347 m² 4 854 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 325 m2, położona w wielofunkcyjnym obiekcie na warszawskim Mokotowie. Zalety nieruchomości: rewelacyjna lokalizacja, wysoki standard. Lokalizacja: warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

358,94 zł/m²56 m² 20 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

307 560 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 25,63 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

240,67 zł/m²44 m² 10 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

464,44 zł/m²36 m² 16 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

432,41 zł/m²14 m² 6 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście Południowe,Warszawa

5,12 zł/m²135 m² 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

321,90 zł/m²42 m² 13 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

67,02 zł/m²104 m² 6 949 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia ok 100 m 2 na Mokotowie , rejon ulicy Gagarina , Czerniakowskiej i Chełmskiej. Dobra propozycja na studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

104,65 zł/m²129 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie : - Metraż 129m2 - Budynek biurowy - Ostatnie piętro w biurowcu - balkon/taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

18,50 €/m²253 m² 4 681 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

193 m2 biuro w Centrum, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

12,50 €/m²150 m² 1 881 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 144 m2 o wysokim standardzie, położona na warszawskiej Woli, wchodzi w skład kompleksu biurowo magazynowego na który składają się budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

91,79 zł/m²195 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy W prestiżowej lokalizacji starej pragi 195 m2 | 8pokoi| Prestiżowa lokalizacja | Reprezentacyjne wnętrza | Metro rozkład pomieszczeń I standard: lokal o powierzchni 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Wola,Warszawa

145 zł/m²40 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu urządzone biuro na wynajem w świetnej lokalizacji - ul. Kasprzaka 29. To jest idealne miejsce na Twój biznes! W pełni wyposażony i umeblowany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

12 €/m²787 m² 9 444 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia usługowa lub biuro 750 m2 o wysokim standardzie, położona na warszawskiej Woli, wchodzi w skład kompleksu biurowo magazynowego na który składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

76,92 zł/m²91 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal : Przedstawiam Państwu ofertę Lokalu Usługowego, 91m2 z własną Witryną, zlokalizowanego na Bródnie przy ulicy Bolesławickiej. Lokal do wykończenia oraz zaaranżowania przez Najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poligonowa

Gocław,Warszawa

61,86 zł/m²97 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Trzypokojowe biuro do wynajęcia 97m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1998 r., Praga-Południe, Gocław. Lokal odświeżony, doskonały na biuro, kancelarię, showroom, gabinet kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

19 €/m²296 m² 5 624 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

270 m2 biuro na bliskiej Woli, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²521 m² 7 034 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 497 m2 powierzchnia położona na 1 piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Mokotów,Warszawa

112 zł/m²25 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Говорю по-русски Do wynajęcia: pokój biurowy w luksusowej trzy piętrowej willi na Mokotowie. Pośrodku szklane, ruchome drzwi zapewniają indywidualne i komfortowe warunki dla kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

87,50 zł/m²56 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Port Praski | 55 m2 | Eleganckie wnętrza | Nowoczesny Budynek lokal biurowy W prestiżowej lokalizacji starej pragi 55m2 | 2 pokoje | Prestiżowa lokalizacja | Reprezentacyjne wnętrza | rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

242 240 zł15 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 15,14 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

18 €/m²250 m² 4 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

178 m2 biuro na bliskiej Woli, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi w bardzo dobrej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij