dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

6 900 000 zł600 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w nowoczesny budynku biurowym blisko Klifu oraz Arkadii! Budynek będzie gotowy w 3q 2014 roku! Czterokondygnacyjny budynek biurowo - usługowy oferujący nowoczesną powierzchnię dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

3 450 000 zł300 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament położone w sercu warszawskiej Woli. Do dyspozycji w mieszkaniu 100 m2 mamy salon 32m2, oraz dwie sypialnie 17m2 i 11m2 oraz funkcjonalną dużą łazienkę 10m2. Kuchnia to aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

19 550 000 zł1 700 m² 11 500 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

62,21 zł/m²149 m² 9 270 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem na gastronomie wraz ogródkiem! Najemca płaci jedynie za powierzchnię w budynku ogródek w cenie! Budynek będzie gotowy w 3q 2014 roku! Czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

16 100 000 zł1 400 m² 11 500 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

563 895 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

1 713 730 zł149 m² 11 500 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

3 400 796 zł347 m² 9 800 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

62,21 zł/m²42 m² 2 598 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

11 500 000 zł1 000 m² 11 500 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

62,21 zł/m²1 300 m² 80 852 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

62,21 zł/m²650 m² 40 426 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

725 750 zł145 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal o przeznaczeniu biurowo - handlowo - usługowym, (możliwość gastronomii), położony w dzielnicy Wola, w pobliżu ulicy Sowińskiego; powierzchnia:145,15 mkw;Wejście bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

40 zł/m²2 149 m² 85 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny budynek będący częścią kompleksu biurowego - na warszawskiej Woli oferuje doskonałą lokalizację, która umożliwia łatwą komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super okazja! Do wynajęcia powierzchnia w kameralnym budynku biurowym na bliskiej na Woli, bardzo blisko głównych arterii komunikacyjnych. Udogodnienia dla niepełnosprawnych (podjazd, windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

213 900 zł26 m² 8 293,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka na warszawskiej Woli. Pokój 17,5m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia umiejscowiona jest w korytarzu. Łazienka to 4m2 dobrze wykorzystanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

680 874 zł92 m² 7 400,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania ostatnie mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 92 m2 z tarasem 16m2, oraz garderobą w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Kasprzaka/ordona/prymasa Tysiąclecia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

225 500 zł27 m² 8 351,85 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27 m kw z osobną, ciemną kuchnią. Pokój z hallem 19 m kw, łazienka ok. 4 m kw. Spory balkon, niecałe 6 m kw. Wystawa okien na stronę wschodnią. Typ budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Ładny, funkcjonalny układ pomieszczeń. Stan developerski do wykończenia. Pokój dzienny z częścią kuchenną o pow. 23 m kw, sypialnia 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe, wykończone pod klucz! Wygodne trzypokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Do wprowadzenia od zaraz. Kuchnia umeblowana i wyposażona w agd (bez zmywarki). Wystawa salonu na południowy zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

499 100 zł71 m² 7 029,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bez prowizji od kupującego! Ładne, czteropokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na bliskiej Woli. Dojazd do Centrum 15 min. tramwajem z ul. Wolskiej. Rozkładowe, okna na wschód, południe.