dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

280 602 zł37 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

609 185 zł83 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

209 304 zł26 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

221 753 zł28 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

305 442 zł39 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

898 429 zł120 m² 7 514,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

246 680 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

331 989 zł42 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

297 745 zł38 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

722 826 zł93 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

898 429 zł120 m² 7 514,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

253 790 zł26 m² 9 840,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nova Arte to najnowszy etap inwestycji Villa Arte, kompleksu trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

224 910 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

297 745 zł38 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

609 185 zł83 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

306 704 zł39 m² 7 956 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

479 307 zł57 m² 8 422,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

338 436 zł44 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

475 675 zł63 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

308 112 zł39 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

726 208 zł48 m² 15 082,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oxygen - Wronia 45 powstaje z myślą o osobach ceniących wygodę i nowoczesny design. Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

333 923 zł44 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

318 244 zł41 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

342 827 zł44 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wronia

Wola,Warszawa

1 250 267 zł137 m² 9 128,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

291 159 zł38 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

283 509 zł37 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

184 000 zł26 m² 7 198,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli. Pokój około 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia umiejscowiona jest w korytarzu. Łazienka to 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

283 509 zł37 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

342 827 zł44 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

288 163 zł37 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

341 650 zł47 m² 7 200,21 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie 47,45m2 położone na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie składa się z 20m2 salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

235 657 zł30 m² 7 956 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

209 304 zł26 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

401 792 zł55 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

347 518 zł47 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

314 945 zł40 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

912 300 zł120 m² 7 599,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

! jedyne takie mieszkanie na warszawskiej Woli! mieszkanie 120m2 + 100m2 tarasu! Atrakcyjny przestronny apartament na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

58,06 zł/m²247 m² 14 341 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym biurowcu usytuowanym w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego, licznych przystanków komunikacji miejskiej oraz linii metra. Komfort pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

246 850 zł34 m² 7 200,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulne, funkcjonalne kawalerka 34,28m2 położona na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie składa się z 20m2. Kuchnia oddzielna z możliwością połączenia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij