dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

313 ogłoszeń

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

915 000 zł60 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 745 000 zł102 m² 17 107,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

883 000 zł42 m² 21 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Dwa pokoje położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem o powierzchni 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 839 141 zł99 m² 18 495 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie o powierzchni 99,44mkw. na czwartym piętrze z dużym tarasem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Można skorzystać z programu płatności 20/80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 853 000 zł92 m² 20 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 839 000 zł99 m² 18 493,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością uzyskania kredytu hipotecznego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 425 000 zł71 m² 20 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 034 109 zł54 m² 19 083 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy nowoczesne budynki oferujące 224 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Usytuowana w mieszkaniowej części dzielnicy inwestycja to idealne miejsce dla wszystkich ceniących komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł73 m² 19 688,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

773 892 zł38 m² 20 143 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

801 158 zł37 m² 21 473 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa micro-dzielnica zaprojektowana dla tych, którzy poszukują najlepszego życia w sercu wielkiego miasta. Wybudowana w miejscu dawanych zakładów Unitry, czerpie inspirację ze swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 294 000 zł66 m² 19 606,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 451 000 zł71 m² 20 497,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sielce,Warszawa

669 000 zł36 m² 18 414,50 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

669 000 zł I Sprzedaż mieszkanie 36,33 m2 I 4 piętro I Warszawa Mokotów I ul. Czerniakowska / Al. Polski Walczącej Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Al. Polski Walczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 810 000 zł92 m² 19 646,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 303 000 zł67 m² 19 508,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 328 124 zł69 m² 19 220,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 195 848 zł70 m² 17 001 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 276 000 zł62 m² 20 494,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 840 000 zł100 m² 18 483,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Developera Modern Mokotów tel.! UWAGA NOWA SIEDZIBA BIURA! Zapraszamy na prezentację inwestycji w biurze i pyszną kawę :) W CELU UMÓWIENIA SPOTKANIA ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 027 000 zł82 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy W naszej ofercie piekne mieszkani rynek pierwotny! bez ppc! bez prowizji od agencji! Osiedle Bokserska 71 to nowy projekt Dom Development położony w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł73 m² 19 138,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 174 680 zł56 m² 21 029 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

3 808 899 zł131 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Zapraszam do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Wierzbno,Warszawa

3 734 200 zł107 m² 35 000,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż przestronny ponad stumetrowy apartament w samym sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 344 000 zł67 m² 19 917 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Developera Modern Mokotów tel.! UWAGA NOWA SIEDZIBA BIURA! APARTAMENTY PREMIUM z niesamowitym widokiem na Mokotów W ofercie apartamenty premium od 55 m2 W CELU UMÓWIENIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

3 514 630 zł119 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 727 337 zł86 m² 20 001,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Developera Modern Mokotów tel.! UWAGA NOWA SIEDZIBA BIURA! APARTAMENTY PREMIUM z niesamowitym widokiem na Mokotowie już od 16 735 zł m2 W CELU UMÓWIENIA SPOTKANIA ZAPRASZAM DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 587 176 zł77 m² 20 696 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Developera Modern Mokotów tel.! UWAGA NOWA SIEDZIBA BIURA! APARTAMENTY PREMIUM z niesamowitym widokiem na Mokotów W ofercie apartamenty premium od 55 m2 do 141 m2 W CELU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

910 000 zł63 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Idzikowskiego, jest o powierzchni 63 m2, dwustronne, bardzo dobry układ. Salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bielawska

Wierzbno,Warszawa

3 176 800 zł104 m² 30 499,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w sercu zielonego Mokotowa. Nieruchomość Dwupoziomowy apartament o powierzchni 104,16 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

1 729 847 zł57 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza, wymarzone miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł51 m² 27 321,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy, mokotowie. *O% prowizji oraz brak podatku pcc* *dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 496 000 zł92 m² 27 021,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

We speak eng, pol, ua, rus. Bez prowizji, bez podatku pcc, mieszkanie gotowe! Na sprzedaż przestronny apartament w samym sercu Mokotowa przy ul. Zdziechowskiego 4 (inwestycja Holm House 4). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 058 646 zł46 m² 22 864,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - poprzednia cena 1.138.000zł możliwy także system płatności 20/80 Szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 575 501 zł69 m² 22 797 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, winda, strefa fitness wraz z pokojem do masażu, plac zabaw dla dzieci, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, tereny zielone, blisko centrum i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 864 000 zł84 m² 22 219,60 zł/m²