dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

313 ogłoszeń

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 247 084 zł77 m² 16 259,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealna lokalizacja. Kwintesencja nowoczesnego Mokotowa! świetna cena: 16.200zł/mkw. Bez prowizji. Mieszkanie jest skrajne, narożne. - salon z aneksem kuchennym i loggią (7mkw) - garderoba - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 283 000 zł82 m² 15 646,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania W warszawie Brak prowizji i 2% podatku pcc nie współpracujemy Z pośrednikami dni otwarte: rezerwacja terminów**: skontaktuj się lokalizacja Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 561 200 zł99 m² 15 706,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera- bezpośrednio - bez prowizji! prestiżowa inwestycja W sercu mokotowa- miejsce gdzie zaczyna się twoje wymarzone wygodne życie. Renomowany deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 970 000 zł76 m² 26 058,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Zakup bezpośredni! 0 % pcc! Zapraszamy do kontaktu w celu doboru odpowiedniego mieszkania i przedstawienia oferty. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ksawerów,Warszawa

4 141 210 zł140 m² 29 580,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Udogodnienia: nowoczesna architektura, tereny zielone wokół inwestycji, spokojna okolica, blisko komunikacji miejskiej i centrum Warszawy, dogodny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaloryczna

Augustówka,Warszawa

463 083 zł28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do nowoczesnego osiedla, położonego w malowniczej części dzielnicy, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią zrównoważony styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zwoleńska

Siekierki,Warszawa

425 140 zł28 m² 15 403,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do trzykondygnacyjnego osiedla, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią doskonałą komunikację, bliskość natury i pełną infrastrukturę miejską. Kluczowe zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 474 289 zł77 m² 19 224 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji! zakup bezpośredni! 0 % Podatku pcc! Dostępne mieszkania od 28 - 142m2. Nowa inwestycja, powstająca tuż przy galerii westfield mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

863 000 zł29 m² 29 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z balkonem na Mokotowie - odbiór we wrześniu, bez pcc i prowizji Powierzchnia mieszkania: 29,15 m Balkon: 6,33 m Cena mieszkania: 863 000 zł Cena za m : 29 605.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 599 120 zł67 m² 38 920,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z tarasem - 3 pokoje, bez pcc i prowizji, odbiór we wrześniu Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy, trzypokojowy apartament z przestronnym salonem, dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 238 000 zł127 m² 25 592,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Zakup bezpośredni! 0 % pcc! nowe budynki już dostępne W spredaży! 5 pokojowy apartament 9 piętro ekspozycja południowo wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 283 000 zł82 m² 15 646,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

900 626 zł52 m² 17 321 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Domaniewska. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

977 317 zł45 m² 21 517,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

940 000 zł42 m² 22 201,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka z ogródkiem i wysokimi sufitami - Mokotów, bez pcc i prowizji Powierzchnia mieszkania: 42,34 m Ogródek: ok. 29 m Cena mieszkania: 940 000 zł Cena za m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

599 999 zł38 m² 15 768,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie na Mokotowie! Zlokalizowane w zielonej części Dolnego Mokotowa. 2 pokoje, idealny rozkład słoneczna południowa ekspozycja przestronny salon z kuchnia i sypialnia wyjscie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 083 800 zł59 m² 18 369,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 448 810 zł71 m² 20 492,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta zakupu bezpośrednio od dewelopera! brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów. To miejsce, gdzie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 734 200 zł107 m² 34 997,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

We speak English! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Zakup bezpośredni od Dewelopera! 0 % pcc Dostępne mieszkania od 28-106 m2. Nowa inwestycja, powstająca przy galerii westfield mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

4 100 000 zł162 m² 25 288,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:106 m²

Oferta bez prowizji! zakup od dewelopera! We speak English! Oferujemy niepowtarzalną okazję zakupu wyjątkowych rezydencji w jednej z najbardziej pożądanej lokalizacji Warszawy. Prestiżowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 546 626 zł142 m² 24 978 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalny, elegancki apartament! Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Wierzbno,Warszawa

3 734 200 zł107 m² 35 000,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż przestronny ponad stumetrowy apartament w samym sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

3 970 000 zł159 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 m²

Oferta bez prowizji! zakup od dewelopera! We speak English! Oferujemy niepowtarzalną okazję zakupu szeregów w jednej z najbardziej pożądanej lokalizacji Warszawy. Prestiżowe osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

3 970 000 zł159 m² 25 033,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Nowe, luksusowe domy i wille w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Oferujemy ekskluzywne nieruchomości o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 055 555 zł59 m² 17 951,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferta bez prowizji. Zakup bezpośredni! 0 % pcc! nowa pula mieszkań! przestronne tarasy lub balkony! na parterach wysokość pomieszczeń 348 CM! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 256 499 zł73 m² 17 307,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Modern Mokotów | Bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z nowoczesnymi udogodnieniami i wysokim standardem? To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Statkowskiego

Sadyba,Warszawa

682 510 zł41 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj! Dlaczego warto wybrać nas? Oszczędność: 0%pcc Brak prowizji Biuro Czynne: pon-niedz od 8:00 - 20:00 Twoje nowe, inteligentne mieszkanie Warszawa Mokotów już czeka! To wyjątkowa inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

4 060 000 zł163 m² 24 975,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:154 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Wierzbno,Warszawa

3 734 200 zł107 m² 35 000,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holzera

Mokotów,Warszawa

722 488 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Holzera. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

4 290 000 zł163 m² 26 346,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 896 000 zł142 m² 20 394,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji! zakup bezpośredni! 0 % pcc! Dostępne apartamenty od 28-142 m2. Nowa inwestycja, powstająca tuż przy galerii westfield mokotów. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 034 233 zł125 m² 24 254,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio! 0 % pcc! To idealne mieszkanie dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz bliskość infrastruktury miejskiej. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

817 010 zł44 m² 18 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w promocyjnej cenie - dostępność ograniczona! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkania w obniżonej cenie promocyjnej. Ze względu na duże zainteresowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 292 814 zł73 m² 17 807,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena! Skorzystaj z okazji zanim wzrosną ceny! *nie przegap szansy - kup mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc, bez pośredników - bezpośrednio od dewelopera, z pomocą naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 251 577 zł57 m² 22 073,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji | zakup bezpośredni | 0% pcc. Wybierz swoje mieszkanie jako pierwszy! Wysoki standard wykończenia 10/10. Jeśli znasz Browary Warszawskie, to.