dowolna

Nowe mieszkania i domy Białołęka, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Białołęka

238 ogłoszeń

238 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

505 000 zł37 m² 13 524,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena - 13 500 zł/m. Nowe 2 pokoje z dużym balkonem | Białołęka / blisko Targówka Proponujemy **nowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe** w nowoczesnej inwestycji na Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

724 000 zł55 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe * Umów się na spotkanie * Niska zabudowa * Piękny widok Zarezerwuj chwilę na wspólny, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

777 150 zł57 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe 54m2 z balkonem Cena 777 150,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą ogródki, balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

621 968 zł57 m² 13 233,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe 47m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 621 968,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 559,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* niska zabudowa * Piękny widok * Faktory Annopol Zarezerwuj w tym tygodniu 20 minut na spotkanie, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

700 000 zł57 m² 12 358,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Teraz W promocyjnej cenie! tylko 12.300 zł/m Proponujemy mieszkanie w nowej inwestycji na Białołęce (na wysokości Targówka). Mieszkanie 3 pokojowe, z narożnym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

560 048 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja_rabaty 8%_harmonogram 20% na 80%_tarasy 50m2 Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 3 pokojowe 39,44 m2. Balkon 4m2 lub taras 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

497 000 zł37 m² 13 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów Powierzchnia 40m2 ,dwa pokoje z widna otwartą kuchnią Balkon 7m2 Cena 497 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

734 064 zł55 m² 13 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie dla aktywnej rodziny z dziećmi, na granicy Bródna i Białołęki z dobrą komunikacją i blisko terenów zielonych Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

591 601 zł38 m² 15 577 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna: 2-pokojowy apartament gotowy do odbioru! ogródek 77 m2! Odkryj swój nowy wymiar komfortu na styku Białołęki i Targówka. Mieszkanie czeka na Ciebie w prestiżowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz. Narożne mieszkanie 4 pokojowe na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul. Modlińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

579 000 zł40 m² 14 628,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jasne doświetlone pomieszczenia * Ustawne * Atrakcyjna okolica Odkryj nową inwestycję, zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białołęka. Nasza propozycja to idealna równowaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja! Ostatnie domy w ofercie. Nowa niższa cena. Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

777 150 zł57 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z wykończeniem Białołęka ul. Berensona / Głębocka 3 pokoje - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach w pomieszczeniach sanitarnych izolacja przeciwwilgociowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

512 000 zł39 m² 13 128,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów Powierzchnia 39,31m2,dwa pokoje z widna otwartą kuchnią Cena 512 tys. lokal z podstawowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

744 000 zł61 m² 12 196,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Ostródzka nowoczesne osiedle na zielonej Białołęce Do sprzedaży oferujemy ustawne i bardzo widne, 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowe luksusowe osiedle twój nowy dom na białołęce Nowoczesna architektura, komfort, przestrzeń I piękna zieleń! O inwestycji: osiedle Waligóry to kameralna zabudowa w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 790 000 zł195 m² 9 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Artyleryjska

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł144 m² 9 046,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Białołęka / Bródno Ostatni segment! Nowoczesny narożny dom z ogródkiem. Bez prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera. Szukasz nowoczesnego domu w Warszawie? Ta kameralna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

580 000 zł39 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Poznaj najlepszą inwestycję w okolicy. Nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie - stworzyliśmy system hybrydowy, który łączy zalety ogrzewania gazowego i pomp ciepła. Korzyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

589 680 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | Warszawska Praga | Gotowe do odbioru! 0%pcc Brak prowizji dla pośrednika Nowe wybudowane mieszkanie: - dwa pokoje - Aneks kuchenny - Łazienka - Loggią 4,56 m2 Szeroki wybór układów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Wyjątkowa inwestycja wśród natury - przestronne domy dwulokalowe z dużymi (nawet 320 mkw.) ogródkami przy ulicy Piasta Kołodzieja na Białołęce. Brak pcc! Brak prowizji biura! Tylko 2 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedaż I 1 220 000 zł I segment środkowy 111,5 m2 | warszawa białołęka - brzeziny Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 137,49 m2 z ogrodem 150 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Artyleryjska

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł144 m² 9 046,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Białołęka / Bródno Ostatni segment! Nowoczesny narożny dom z ogródkiem. Bez prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera Szukasz nowoczesnego, jasnego domu w Warszawie? Ta kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

589 000 zł41 m² 14 244,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szeroka oferta * Mieszkania Gotowe oraz w budowie - 2026 * Duże okna * Ustawne układy Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²