dowolna

Nowe mieszkania i domy Białołęka, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Białołęka

238 ogłoszeń

238 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

! ostatnie domy w ofercie! Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy Bród , w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

749 000 zł73 m² 10 243,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zobacz. Narożne mieszkanie 3 pokojowe, na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul. Modlińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

719 000 zł55 m² 13 094,20 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka 6 lokalizacji Praga 4 lokalizacje Tarchomin Bródno Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 824,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zapytaj mnie o inne oferty w okolicy - gotowe oraz z budowie * Możliwość wykończenia wnętrza - konsultacje z architektem * Duży wybór mieszkań * Spacerem do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 216,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

* zapytaj mnie o inne oferty w okolicy - gotowe oraz z budowie * Zielona okolica * Duży wybór mieszkań * Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

497 000 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Cena 497 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola, sklepy spożywcze Biedronka, żabka, carrefour, stokrotka, apteka, weterynarz oraz punkty gastronomiczne i usługowe. Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

503 005 zł35 m² 14 525,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z wykończeniem Białołęka Lokalizacja: ul. Berensona 2 pokoje z wykończeniem - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach w pomieszczeniach sanitarnych izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

503 005 zł35 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja_rabaty 8%_harmonogram 20% na 80%_tarasy 50m2 Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 2 pokojowe 34,69 m2. Balkon 4m2 lub taras 50m2 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!zostały tylko 2 segmenty! Przedmiotem sprzedaży jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowodwory,Warszawa

2 063 880 zł136 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 136,5m2, położone na parterze nowego apartamentowca. Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem o powierzchni 289m2 oraz dwoma balkonami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

746 221 zł48 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53m2, położone na parterze nowego apartamentowca. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 17,32m2. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowodwory,Warszawa

1 406 311 zł93 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93m2, położone na 2 piętrze nowego apartamentowca. Mieszkanie posiada prywatny taras na dachu oraz 2 balkony. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 2 pokojowe 37,68m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 497 912,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu - 4 pokoje Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beksińskiego

Białołęka,Warszawa

583 883 zł37 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Warszawa Białołęka, ul. Zdzisława Beksińskiego 5 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, gotowe do odbioru mieszkanie dwupokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beksińskiego

Białołęka,Warszawa

597 120 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Dwupokojowe mieszkanie w zielonej części Białołęki - ul. Zdzisława Beksińskiego 5 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

1 999 900 zł240 m² 8 332,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny dwulokalowy, przy ulicy Kąty Grodziskie 85, na warszawskiej Białołęce. Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego lokalu wraz z udziałem w działce. Do sprzedania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 129 000 zł77 m² 14 662,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 249 000 zł90 m² 13 877,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań w budynku - wyjątkowego usytuowania - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł132 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 450 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka promocja noworoczna - nowa niższa cena do końca stycznia 2026! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 249 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

414 031 zł33 m² 12 418,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Idealna inwestycja lokal usługowy W nowej inwestycji planowany termin odbioru: i kwartał 2027 własność Z odrębną księgą wieczystą Na sprzedaż lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja! Ostatnie domy w ofercie. Nowa niższa cena. Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

2 470 000 zł200 m² 12 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w spokojnej okolicy, z dużym poczuciem prywatności. Brak bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej, a widok z balkonów i tarasów na zieleń: drzewa, krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Białołęka,Warszawa

374 000 zł27 m² 13 898,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Idealna inwestycja, odlicz vat małe apartamenty inwestycyjne na warszawskiej białołęce, ul. Modlińska planowany termin odbioru: i kwartał 2027 własność Z odrębną księgą wieczystą- cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Winnica,Warszawa

581 000 zł41 m² 14 171 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Inwestycja zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedaż I 1 220 000 zł I segment środkowy 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

627 000 zł54 m² 11 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona/chudoby Mieszkanie 3 pokojowe 54,20m2 z dwoma balkonami 12m2 Cena 627 000,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

560 048 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 3 pokojowe lub 2 pokojowe z garderobą 39,44 m2., BALKON 4m2 lub TARAS 50m2 (Trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł143 m² 10 666,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Rynek pierwotny Na sprzedaż nowoczesny segment narożny z ogródkiem w kameralnej zabudowie premium na Białołęce. Nowoczesne osiedle premium, zaprojektowane w eleganckim stylu. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

535 083 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Kontakt : Białołęka ul. Berensona ***ok.12min. do stacji metra *** mieszkanie 2 pokojowe/ Piętro 2 W cenie od 535 083,00pln Nasza kameralna inwestycja realizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

535 083 zł37 m² 14 345,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wykończeniem Białołęka Lokalizacja: ul. Berensona 2 pokoje 37,03m2 z wykończeniem - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach w pomieszczeniach sanitarnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

697 000 zł57 m² 12 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów Powierzchnia 57m2,trzy pokoje z balkonem 5m2 Cena 697 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola, sklepy spożywcze Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

509 000 zł35 m² 14 513,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

* zielona okolica * Duży wybór mieszkań Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną w prężnie rozwijającej się dzielnicy Białołęka. Projekt ten stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 512 390 zł138 m² 10 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne domy W zabudowie dwulokalowej białołęka - rynek pierwotny Metraże od 132 do 137 m | Ogródki do 360 m | 5 pokoi | 2 miejsca postojowe Rynek pierwotny | Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

621 000 zł49 m² 12 673,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów/głębocka Powierzchnia 49,31m2,trzy pokoje z balkonem 7m2 Cena 621 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

602 250 zł41 m² 14 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloperska oferta roku! zero prowizji, zero podatku pcc! Kupuj mądrze! Gotowe 2-pokojowe mieszkanie (40,70 m ) czeka na nowego właściciela. Oszczędzasz tysiące, kupując bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

724 900 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 4 pokojowe 2 piętrze. Cena 724 900,00 pln Kontakt: do mieszkań przynależą ogródki, balkony, garaże pod budynkiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

560 048 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja_ Kontakt : Białołęka ul. Berensona ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 3 pokojowe Idealne pod najem Nasza kameralna inwestycja realizowana jest w dynamicznie rozwijającej się.